Hotel Saint Sauveur by WP Hotels

4 tähteä
7,0
Hyvä
perustuu 2746 arvosteluihin
2746 arvostelua
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
60 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
60 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
88 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
95 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu sisäuima-allas, kuntosali ja baari/aulabaari. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on sauna, itsepalvelupysäköinti ja kokoushuone. Hotel Saint Sauveur by WP Hotels tarjoaa 46 huonetta, joissa on minibaari ja espressokoneet. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, tallelokerot ja puhelin. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja pimennysverhot. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on sisäuima-allas, sauna ja kuntosali. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
7,0
Hyvä
2746 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Saint Sauveur by WP Hotels

ma 28.9
-
ti 29.9
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
60 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
96 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
142 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
145 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 queen-vuode
167 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
215 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
372 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
685 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hotel Saint Sauveur by WP Hotels palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Rannalla
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Taulu-tv
  • TV

Arvostelut: Hotel Saint Sauveur by WP Hotels

7,0
Hyvä
2746 todennettua arvostelua
Upea
778
Erittäin hyvä
610
Hyvä
599
OK
254
Kohtuullinen
238
Keskinkertainen
115
Heikko
152
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Langestraat 50, Blankenberge 8370

Mitä lähistöltä löytyy

  • Belle Epoque Centrum168 m
  • Belgium Pier0.7 km
  • SEA LIFE Centre Blankenberge1.2 km
  • Provincial Court Bruges13.6 km
  • Belfry of Bruges13.6 km
  • Basilica of the Holy Blood13.7 km
  • Town Hall Bruges13.7 km
  • St Salvator Cathedral13.8 km
  • Onze Lieve Vrouw14 km
  • Old St-Jansspital14 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hotel Saint Sauveur by WP Hotels - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikonloppuyö)

tammikuu
tammikuu
114 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen pe ja la hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Hotel Saint Sauveur by WP Hotels

Missä kuussa Hotel Saint Sauveur by WP Hotels hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHotel Saint Sauveur by WP Hotels yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 115 €. Kallein kuukausi on toukokuu, jolloin hinta on 205 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hotel Saint Sauveur by WP Hotels?

Halvin päivä varata Hotel Saint Sauveur by WP Hotels on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 92 €. Kallein päivä on torstai, jolloin hinta on 219 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Saint Sauveur by WP Hotels varaukselle

  • Missä Hotel Saint Sauveur by WP Hotels sijaitsee?

    Hotel Saint Sauveur by WP Hotels osoite on Langestraat 50, ja sen etäisyys kaupungin Blankenberge keskustasta on 0,3 km. Hotellin Hotel Saint Sauveur by WP Hotels lähin maamerkki on Belle Epoque Centrum.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Saint Sauveur by WP Hotels sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Saint Sauveur by WP Hotels sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Hotel Saint Sauveur by WP Hotels ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel Saint Sauveur by WP Hotels tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel Saint Sauveur by WP Hotels on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Saint Sauveur by WP Hotels etäisyys on 22 km kentältä Oostende Ostende-Bruges. Hotellin Hotel Saint Sauveur by WP Hotels etäisyys on 83,1 km kentältä Lille Lesquin.

  • Onko hotellissä Hotel Saint Sauveur by WP Hotels uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Hotel Saint Sauveur by WP Hotels on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Saint Sauveur by WP Hotels hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Saint Sauveur by WP Hotels huonehinnat Blankenberge ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Saint Sauveur by WP Hotels huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Saint Sauveur by WP Hotels tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Hotel Aazaert By Wp Hotels8.3 Erinomainen (3 088 arvostelua)0,05 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 102 €
3-tähden hotelli
6 % halvempiHotel Corner House7.1 Hyvä (1 579 arvostelua)0,06 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 87 €
4-tähden hotelli
Pantheon Palace by Wp Hotels7.6 Hyvä (1 342 arvostelua)0,08 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 97 €
3-tähden hotelli
Hotel Manitoba8.7 Erinomainen (2 387 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 113 €
3-tähden hotelli
14 % halvempiMalecot Hotel by F-Hotels7.9 Hyvä (1 920 arvostelua)0,14 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 79 €
3-tähden hotelli
6 % halvempiHotel Corner House7.1 Hyvä (1 579 arvostelua)0,06 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 87 €
4-tähden hotelli
Pantheon Palace by Wp Hotels7.6 Hyvä (1 342 arvostelua)0,08 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 97 €
4-tähden hotelli
Hotel Aazaert By Wp Hotels8.3 Erinomainen (3 088 arvostelua)0,05 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 102 €
3-tähden hotelli
Hotel Manitoba8.7 Erinomainen (2 387 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 113 €
4-tähden hotelli
Hotel Aazaert By Wp Hotels8.3 Erinomainen (3 088 arvostelua)0,05 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 102 €
3-tähden hotelli
14 % halvempiMalecot Hotel by F-Hotels7.9 Hyvä (1 920 arvostelua)0,14 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 79 €
4-tähden hotelli
Pantheon Palace by Wp Hotels7.6 Hyvä (1 342 arvostelua)0,08 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 97 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

6,6
0,3 km
Oostende Ostende-Bruges
22,0 km