Four Seasons Casa Medina

5 tähteä
9,1
Upea
perustuu 225 arvosteluihin
225 arvostelua
ti 29.9
-
ke 30.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
252 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Deluxe-huone, 1 queen-vuode
252 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
284 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
284 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä savuttomassa hotellissa on täydet kylpyläpalvelut, ravintola ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on baari/aulabaari, höyrysauna ja kahvila. Four Seasons Hotel Bogotá Casa Medina tarjoaa 62 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Vuoteissa on egyptinpuuvillaiset lakanat, untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. 50-tuumainen taulutelevisio, digitaalikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, kylpytakit, tohvelit ja designer-hygieniatuotteet. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 25+ Mbit/s. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat ilmaiset sanomalehdet ja puhelin. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja kahvin-/teenkeitin. Hierontapalvelu huoneessa ja allergiatestatut vuodevaatteet ovat saatavilla pyynnöstä. Turndown-palvelu joka ilta. Siivouspalvelu saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on höyrysauna ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
9,1
Upea
225 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Four Seasons Casa Medina

ti 29.9
-
ke 30.9
Deluxe-huone, 1 queen-vuode
252 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
304 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
284 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, 1 king-vuode
397 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
284 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
299 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
322 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
302 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
314 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
303 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 twin-vuode
308 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
338 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
351 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
358 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
420 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
382 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
463 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
445 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
550 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Four Seasons Casa Medina palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • Taulu-tv
  • TV

Arvostelut: Four Seasons Casa Medina

9,1
Upea
225 todennettua arvostelua
Upea
159
Erittäin hyvä
30
Hyvä
21
OK
8
Kohtuullinen
2
Keskinkertainen
1
Heikko
4
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Carrera 7, 69A-22, Bogotá 110231

Mitä lähistöltä löytyy

  • Estadio Nemesio Camacho El Campín2.4 km
  • Hospital Universitario San Ignacio2.8 km
  • Parque de la 932.8 km
  • Universidad Nacional de Colombia3.4 km
  • Centro de Comercio Internacional3.6 km
  • Military University Nueva Granada3.8 km
  • Parque Metropolitano Simón Bolívar4.1 km
  • Colombian National Museum4.3 km
  • Cementerio Central4.5 km
  • Corferias4.5 km
  • Plaza de Toros La Santamaría4.6 km
  • Biblioteca Nacional de Colombia4.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 413325

Four Seasons Casa Medina

Missä kuussa Four Seasons Casa Medina hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiFour Seasons Casa Medina yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 308 €. Kallein kuukausi on toukokuu, jolloin hinta on 449 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Four Seasons Casa Medina?

Halvin päivä varata Four Seasons Casa Medina on torstai, ja keskimääräinen yöhinta on 322 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 648 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Four Seasons Casa Medina kannattaa varata?

Varaa noin 5 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Four Seasons Casa Medina. Tämä voi tuoda sinulle noin 25 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Four Seasons Casa Medina majoittumiseen

  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Four Seasons Casa Medina? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 14 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Four Seasons Casa Medina varaukselle

  • Missä Four Seasons Casa Medina sijaitsee?

    Four Seasons Casa Medina osoite naapurustossa Chapinero on Carrera 7, 69A-22, ja sen etäisyys kaupungin Bogotá keskustasta on 4,2 km. Hotellin Four Seasons Casa Medina lähin maamerkki on Estadio Nemesio Camacho El Campín.

  • Mitkä ovat hotellin Four Seasons Casa Medina sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Four Seasons Casa Medina sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Four Seasons Casa Medina ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Four Seasons Casa Medina tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Four Seasons Casa Medina on lentokentältä?

    Hotellin Four Seasons Casa Medina etäisyys on 11,4 km kentältä Bogotá El Dorado. Hotellin Four Seasons Casa Medina etäisyys on 72,8 km kentältä Villavicencio La Vanguardia.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Four Seasons Casa Medina hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Four Seasons Casa Medina huonehinnat Bogotá ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Four Seasons Casa Medina huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Four Seasons Casa Medina tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
68 % halvempiEmbassy Suites by Hilton Bogotá Rosales9 Erinomainen (1 036 arvostelua)0,07 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 103 €
4-tähden hotelli
32 % halvempi
Casa Legado
8.9 Erinomainen (170 arvostelua)0,19 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 217 €
4-tähden hotelli
70 % halvempi
Hotel Coco
8.2 Erinomainen (649 arvostelua)0,19 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 96 €
4-tähden hotelli
86 % halvempiScala 688.6 Erinomainen (1 469 arvostelua)0,2 kmKuntokeskus, Ravintola, Huonepalvelualk. 46 €
2-tähden hotelli
88 % halvempi
Nomadia Hostel Boutique
8.5 Erinomainen (197 arvostelua)0,53 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 39 €
3-tähden hotelli
87 % halvempiThe Grace Hotel8.6 Erinomainen (1 736 arvostelua)0,35 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 41 €
4-tähden hotelli
86 % halvempiScala 688.6 Erinomainen (1 469 arvostelua)0,2 kmKuntokeskus, Ravintola, Huonepalvelualk. 46 €
3-tähden hotelli
85 % halvempiHotel Vilar América8.6 Erinomainen (2 380 arvostelua)0,4 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 49 €
3-tähden hotelli
78 % halvempi
Lucitania Hotel Boutique
9.2 Erinomainen (656 arvostelua)0,35 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 72 €
4-tähden hotelli
62 % halvempiThe Artisan D.C. Hotel, Autograph Collection9.1 Erinomainen (89 arvostelua)0,23 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 123 €
3-tähden hotelli
80 % halvempiMika Suites9.1 Erinomainen (1 362 arvostelua)0,32 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 64 €
4-tähden hotelli
68 % halvempiEmbassy Suites by Hilton Bogotá Rosales9 Erinomainen (1 036 arvostelua)0,07 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 103 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

4,2 km
Bogotá El Dorado
11,4 km