The Golden Fleece

4 tähteä
8,9
Erittäin hyvä
perustuu 68 arvosteluihin
68 arvostelua
la 15.8
-
su 16.8
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille The Golden Fleece

la 15.8
-
su 16.8

Hotellin The Golden Fleece palvelut

  • Säilytystila saatavilla

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Arvostelut: The Golden Fleece

8,9
Erittäin hyvä
68 todennettua arvostelua
Upea
47
Erittäin hyvä
5
Hyvä
7
OK
6
Kohtuullinen
1
Keskinkertainen
2
Heikko
0
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Ruleholme, Carlisle, CA6 4NF

Mitä lähistöltä löytyy

  • Crosby-on-Eden3.1 km
  • Scaleby Castle4.9 km
  • Lanercost Priory7.5 km
  • Brunton Park8.6 km
  • Kirklinton Hall and Gardens9.3 km
  • Carlisle Guildhall9.9 km
  • Green Market9.9 km
  • Tullie House Museum and Gallery10.1 km
  • Carlisle Cathedral10.1 km
  • Cumbria's Museum of Military Life10.1 km
  • Carlisle Castle10.1 km
  • Leahill Turret10.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset The Golden Fleece varaukselle

  • Missä The Golden Fleece sijaitsee?

    The Golden Fleece osoite on Ruleholme, ja sen etäisyys kaupungin Carlisle keskustasta on 9,7 km. Hotellin The Golden Fleece lähin maamerkki on Crosby-on-Eden.

  • Mitkä ovat hotellin The Golden Fleece sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin The Golden Fleece sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana The Golden Fleece on lentokentältä?

    Hotellin The Golden Fleece etäisyys on 1,1 km kentältä Carlisle Lake District. Hotellin The Golden Fleece etäisyys on 71,3 km kentältä Newcastle upon Tyne Newcastlen lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä The Golden Fleece hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat The Golden Fleece huonehinnat Carlisle ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin The Golden Fleece huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän The Golden Fleece tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
43 % halvempi
The Sally
9.3 Erinomainen (354 arvostelua)1,59 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 139 €
4-tähden hotelli
34 % halvempi
The Fleece at Ruleholme
9.2 Erinomainen (285 arvostelua)0,02 kmalk. 161 €
3-tähden hotelli
43 % halvempi
The Sally
9.3 Erinomainen (354 arvostelua)1,59 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 139 €
4-tähden hotelli
34 % halvempi
The Fleece at Ruleholme
9.2 Erinomainen (285 arvostelua)0,02 kmalk. 161 €
3-tähden hotelli
43 % halvempi
The Sally
9.3 Erinomainen (354 arvostelua)1,59 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 139 €
4-tähden hotelli
34 % halvempi
The Fleece at Ruleholme
9.2 Erinomainen (285 arvostelua)0,02 kmalk. 161 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

9,7 km