La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral

3 tähteä
7,7
Hyvä
perustuu 6436 arvosteluihin
6436 arvostelua
ma 14.9
-
ti 15.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
73 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
73 €
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
79 €
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
80 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja baari/aulabaari. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen mukaan otettava aamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on välipalabaari/deli, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja business center. Pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral tarjoaa 127 huonetta, joihin on kulku ulkokäytävän kautta ja joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on pillowtop-patjallinen sänky, jossa on ylelliset vuodevaatteet. Taulutelevisio, kaapelikanavat. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
7,7
Hyvä
6436 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral

ma 14.9
-
ti 15.9
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
73 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
79 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
83 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
86 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
93 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
93 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
93 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
103 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 parivuodetta
101 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
110 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
113 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
138 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
123 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
152 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
138 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
252 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral palvelut

  • Snorklaus
  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv

Perus

  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Langaton internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja

Tekemistä

  • Pääsy rannalle
  • Kalastus
  • Golf
  • Melonta
  • Pyöräily
  • Snorklaus
  • Biljardipöytä
  • Purjelautailu
  • Uiminen

Ruokailu

  • Mikroaaltouuni
  • Välipalabaari
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Liikekeskus
  • Tallelokero
  • Minimarketti paikan päällä
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Esteetön pysäköinti

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Yleistä

  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Näkymä uima-altaalle
  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella
  • Kassakaappi

Uima-allas ja kylpylä

  • Lämmitetty uima-allas
  • Kylpylä
  • Ulkouima-allas

Pysäköinti ja kuljetus

  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti
  • Kuljetuspalvelu (lisämaksullinen)

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silitysrauta ja -lauta

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla
  • Lapsiystävällinen buffet

Kuntoilu

  • Kuntokurssit
  • Kuntokeskus

Makuuhuone

  • Herätyskello

Arvostelut: La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral

7,7
Hyvä
6436 todennettua arvostelua
Upea
2204
Erittäin hyvä
1323
Hyvä
1283
OK
521
Kohtuullinen
444
Keskinkertainen
246
Heikko
415
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

1275 North Atlantic Avenue, Cocoa Beach, FL 32931

Mitä lähistöltä löytyy

  • Lori Wilson Park382 m
  • Cocoa Beach Wellness Center1.2 km
  • Debrilcha Gallery1.4 km
  • Cocoa Beach Surf Museum2.6 km
  • The Dinosaur Store Adventure Zone2.6 km
  • Alan Shepard Park2.7 km
  • Cocoa Beach Pier3.8 km
  • Cocoa Beach Spa4.1 km
  • Port Canaveral8.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral

Missä kuussa La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiLa Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 108 €. Kallein kuukausi on helmikuu, jolloin hinta on 198 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral?

Halvin päivä varata La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 95 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 183 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral kannattaa varata?

Varaa noin 12 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral. Tämä voi tuoda sinulle noin 15 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral varaukselle

  • Missä La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral sijaitsee?

    La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral osoite on 1275 North Atlantic Avenue, ja sen etäisyys kaupungin Cocoa Beach keskustasta on 1,6 km. Hotellin La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral lähin maamerkki on Lori Wilson Park.

  • Mitkä ovat hotellin La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral on lentokentältä?

    Hotellin La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral etäisyys on 25,9 km kentältä Melbourne. Hotellin La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral etäisyys on 69 km kentältä Orlandon kansainvälinen lentoasema.

  • Onko hotellissä La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral uima-allas?

    Kyllä, hotellissa La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral huonehinnat Cocoa Beach ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän La Quinta Inn by Wyndham Cocoa Beach-Port Canaveral tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
International Palms Resort & Conference Center5.4 OK (2 590 arvostelua)0,08 kmYksityinen ranta, Ravintola, Huonepalvelualk. 227 €
3-tähden hotelli
436 Cocoa Isles Blvd
0,58 kmUlkouima-allasalk. 529 €
4-tähden hotelli
Hilton Cocoa Beach Oceanfront7.9 Hyvä (1 476 arvostelua)0,6 kmYksityinen ranta, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 156 €
Loma-asunto
2 Lux Suites - Sleeps 6 - Across Beach + Views
0,13 kmLangaton internet, Parveke, ilmastointialk. 331 €
4-tähden hotelli
Hilton Cocoa Beach Oceanfront7.9 Hyvä (1 476 arvostelua)0,6 kmYksityinen ranta, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 156 €
3-tähden hotelli
International Palms Resort & Conference Center5.4 OK (2 590 arvostelua)0,08 kmYksityinen ranta, Ravintola, Huonepalvelualk. 227 €
3-tähden hotelli
436 Cocoa Isles Blvd
0,58 kmUlkouima-allasalk. 529 €
Loma-asunto
Beachside Condo in Cocoa Beach, Florida - 125 Feet to Beach!
9.2 Erinomainen (4 arvostelua)0,28 kmYksityinen ranta, Keittiö, Ulkoruokailualuealk. 130 €
4-tähden hotelli
Hilton Cocoa Beach Oceanfront7.9 Hyvä (1 476 arvostelua)0,6 kmYksityinen ranta, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 156 €
3-tähden hotelli
International Palms Resort & Conference Center5.4 OK (2 590 arvostelua)0,08 kmYksityinen ranta, Ravintola, Huonepalvelualk. 227 €
3-tähden hotelli
436 Cocoa Isles Blvd
0,58 kmUlkouima-allasalk. 529 €
Loma-asunto
Balcony Rocket Launch Views, Across The Beach
10 Erinomainen (3 arvostelua)0,13 kmParveke, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 171 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,9
1,6 km
Melbourne
25,9 km