Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG

2 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 1010 arvosteluihin
1010 arvostelua
ke 8.7
-
to 9.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
83 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, 1 king-vuode
83 €
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Executive-huone, 1 king-vuode
93 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja kokouskeskus. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, ilmainen mannermainen aamiainen ja ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Lisäksi majoituspaikassa on itsepalvelupysäköinti, business center ja kokoustila. Holiday Inn Express Hotel & Suites Denver Airport by IHG tarjoaa 139 ilmastoitua huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on oleskelualue. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 42-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja ilmaiset hygieniatuotteet. Tämä hotelli tarjoaa huonehintaan sisältyvän kiinteän ja langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Alle 18 vuotta vanhat lapset eivät saa käyttää seuraavia tiloja yksin ilman aikuista: uima-allas ja poreallas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,5
Erittäin hyvä
1010 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG

ke 8.7
-
to 9.7
Standard-huone, 1 king-vuode
83 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
124 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 1 king-vuode
93 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
94 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
100 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
184 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
107 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
111 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
112 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
237 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
114 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
136 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
131 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
184 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG palvelut

  • Kuntokeskus
  • Huonepalvelu
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Lentokenttäkuljetus
  • Kuljetuspalvelu (ilmainen)
  • Liikekeskus
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö on esteetön
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön pysäköinti
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Savuton
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Erillinen tupakointialue

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Minimarketti paikan päällä
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • Yksityinen sisään- tai uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Internet
  • Langaton internet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Korotettu WC-istuin
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva
  • Äänieristettyjä huoneita
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Säilytystila saatavilla

Keittiö

  • Mikroaaltouuni
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Keittokomero

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Makuuhuone

  • Normaalia pidemmät sängyt (> 2 metriä)
  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vuodesohva
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • Kassakaappi

Pysäköinti ja kuljetus

  • Kuljetuspalvelu (ilmainen)
  • Pysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Tekemistä

  • Lahjatavaramyymälä
  • Kelkkailu
  • Moottorikelkkailu

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Uima-allas ja kylpylä

  • Poreamme

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG

8,5
Erittäin hyvä
1010 todennettua arvostelua
Upea
489
Erittäin hyvä
168
Hyvä
119
OK
65
Kohtuullinen
74
Keskinkertainen
33
Heikko
62
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

6910 Tower Road, Denver, CO 80249

Mitä lähistöltä löytyy

  • Denver Zoo17.3 km
  • Cheesman Park Denver19.4 km
  • Fillmore Auditorium19.8 km
  • Kirkland Museum of Fine & Decorative Art20.2 km
  • Coors Field20.4 km
  • 1801 California Street20.4 km
  • 707 17th Street20.5 km
  • Water World20.6 km
  • Civic Center Park20.8 km
  • 16th Street Mall20.8 km
  • Denver Art Museum20.9 km
  • The United States Mint21 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG varaukselle

  • Missä Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG sijaitsee?

    Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG osoite on 6910 Tower Road, ja sen etäisyys kaupungin Denver keskustasta on 20,5 km. Hotellin Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG lähin maamerkki on Denver Zoo.

  • Mitkä ovat hotellin Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG ilmaisen lentokenttäkuljetuksen?

    Kyllä, Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG tarjoaa ilmaisen lentokenttäkuljetuksen.

  • Kuinka kaukana Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG on lentokentältä?

    Hotellin Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG etäisyys on 9,3 km kentältä Denverin kansainvälinen lentoasema. Hotellin Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG etäisyys on 29,5 km kentältä Denver Arapahoe Co.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG huonehinnat Denver ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Holiday Inn Express & Suites Denver Airport By IHG tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
12 % halvempiStaybridge Suites Denver International Airport By IHG9.1 Erinomainen (1 034 arvostelua)0,06 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 133 €
2-tähden hotelli
22 % halvempiAmericInn by Wyndham Denver Airport7.3 Hyvä (308 arvostelua)0,07 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 118 €
4-tähden hotelli
1 % halvempi
DoubleTree by Hilton Denver International Airport
8.1 Erinomainen (498 arvostelua)0,13 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 150 €
3-tähden hotelli
24 % halvempi
Spark by Hilton Denver International Airport
6.6 Hyvä (1 419 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, Lentokenttäkuljetusalk. 115 €
2-tähden hotelli
41 % halvempiBaymont by Wyndham Denver International Airport7 Hyvä (4 017 arvostelua)0,37 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 88 €
2-tähden hotelli
40 % halvempiMicrotel Inn & Suites by Wyndham Denver Airport6.9 Hyvä (3 178 arvostelua)1,42 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Lentokenttäkuljetusalk. 90 €
3-tähden hotelli
39 % halvempiLa Quinta Inn & Suites By Wyndham Denver Airport Dia7.4 Hyvä (4 555 arvostelua)0,35 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 93 €
3-tähden hotelli
38 % halvempiRamada Denver International Airport7.4 Hyvä (1 044 arvostelua)1,59 kmKuntokeskus, Kahvinkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 94 €
3-tähden hotelli
12 % halvempiStaybridge Suites Denver International Airport By IHG9.1 Erinomainen (1 034 arvostelua)0,06 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 133 €
3-tähden hotelli
Atwell Suites - Denver Airport Tower Road By IHG
8.9 Erinomainen (581 arvostelua)1,03 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 152 €
3-tähden hotelli
13 % halvempi
Homewood Suites by Hilton Denver Airport Tower Road
8.7 Erinomainen (76 arvostelua)0,26 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 131 €
3-tähden hotelli
23 % halvempiHome2 Suites by Hilton Denver International Airport8.6 Erinomainen (582 arvostelua)0,46 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 116 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,6
20,5 km
Denverin kansainvälinen lentoasema
9,3 km