Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center

3 tähteä
ma 6.7
-
ti 7.7
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center
Varaussivusto: Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center
Varaussivusto: Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä savuttomassa hotellissa on 2 ravintolaa, baari/aulabaari ja kattoterassi. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen valet-pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa, ympärivuorokautinen huonepalvelu ja business center. Hoang Long Hotel - Hai Phong Center tarjoaa 60 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. 32-tuumainen plasmatelevisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, tohvelit, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s). Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja pimennysverhot. Turndown-palvelu joka ilta. Siivouspalvelu saatavilla päivittäin.
6,3
OK arvosteluluokka
Perustuu 114 vahvistettuun asiakasarvioon

Uusimmat tarjoukset hotellille Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center

ma 6.7
-
ti 7.7

Hotellin Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Liikekeskus
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Lentokenttäkuljetus
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Pysäköinti
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Palvelut ja mukavuudet

  • Kokoustilat
  • Liikekeskus
  • Express-uloskirjautuminen
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • 24h-vastaanotto

Ruokailu

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Minibaari

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmastointi
  • Ilmaisia hygieniatuotteita

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Hissi
  • Erillinen tupakointialue

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Yleistä

  • Tossut
  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Kassakaappi

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Tekemistä

  • Lahjatavaramyymälä

Kylpylä

  • Sauna

Arvostelut: Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center

6,3
OK
114 todennettua arvostelua
Upea
11
Erittäin hyvä
13
Hyvä
29
OK
15
Kohtuullinen
18
Keskinkertainen
15
Heikko
13
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

25 Tran Quang Khai Street, Hải Phòng

Mitä lähistöltä löytyy

  • Hai Phong Museum312 m
  • Hai Phong Opera House0.5 km
  • Navy Museum0.8 km
  • Tam Bac Lake0.8 km
  • Haiphong1.3 km
  • Lach Tray Stadium1.4 km
  • Du Hang Pagoda1.6 km
  • Pho Chieu Pagoda2.1 km
  • Chua Phuc Luu Temple15.9 km
  • Do Son Beach22.8 km
  • Hòn Dáu25.8 km
  • Trung Trang Cave33.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

elokuu
elokuu
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.

Milloin varata huone Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

KAYAKin osuvimmat vinkit Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center majoittumiseen

  • Halvin hinta, jolla huone Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 24 €, kun taas kallein hinta oli 24 €.

Useimmin kysytyt kysymykset Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center varaukselle

  • Missä Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center sijaitsee?

    Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center osoite on 25 Tran Quang Khai Street, ja sen etäisyys kaupungin Hải Phòng keskustasta on 0,5 km. Hotellin Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center lähin maamerkki on Hai Phong Museum.

  • Mitkä ovat hotellin Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center on lentokentältä?

    Hotellin Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center etäisyys on 6,6 km kentältä Hải Phòng Catbi. Hotellin Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center etäisyys on 81,3 km kentältä Ha Long Van Don Intl.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center huonehinnat Hải Phòng ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hoang Long Hotel - Hai Phong City Center tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

5-tähden hotelli
Wink Hotel Hai Phong
8.4 Erinomainen (81 arvostelua)0,07 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 34 €
3-tähden hotelli
Draco - Thang Long Hotel7.2 Hyvä (64 arvostelua)0,34 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 33 €
4-tähden hotelli
Manoir Des Arts Hotel
8.8 Erinomainen (870 arvostelua)0,35 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 74 €
4-tähden hotelli
39 % halvempi
The Eastern Hotel & Apartment
8.8 Erinomainen (66 arvostelua)0,46 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 15 €
2-tähden hotelli
79 % halvempi
Haiphong Backpacker Hostel
8.4 Erinomainen (25 arvostelua)0,75 kmLangaton internetalk. 6 €
2-tähden hotelli
75 % halvempi
Hai Phong Backpacker Hostel
0,79 kmalk. 7 €
2-tähden hotelli
61 % halvempi
Halidao Homestay
8.6 Erinomainen (101 arvostelua)0,78 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 10 €
2-tähden hotelli
43 % halvempi
Pham Homes
8.6 Erinomainen (4 arvostelua)0,83 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 15 €
5-tähden hotelli
Pullman Hai Phong Grand Hotel
9.4 Erinomainen (87 arvostelua)0,89 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 78 €
3-tähden hotelli
Paul Chabot Hotel
8.9 Erinomainen (59 arvostelua)0,63 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 37 €
4-tähden hotelli
Manoir Des Arts Hotel
8.8 Erinomainen (870 arvostelua)0,35 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 74 €
4-tähden hotelli
39 % halvempi
The Eastern Hotel & Apartment
8.8 Erinomainen (66 arvostelua)0,46 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 15 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

5,8
0,5 km
Hải Phòng Catbi
6,6 km