Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk

4 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 1758 arvosteluihin
1758 arvostelua
to 15.10
-
pe 16.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä savuttomassa lomakeskuksessa on 3 ravintolaa, ulkouima-allas ja kuntosali. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, ilmainen buffetaamiainen ja ilmaiset hotellinjohtajan kutsut. Lisäksi majoituspaikassa on baari/aulabaari, allasbaari ja välipalabaari/deli. Pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk tarjoaa 369 huonetta, joissa on tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on kalustetut lanait. Huoneissa on erillinen ruokailualue ja niissä on kalusteina parisängyn kokoinenvuodesohva. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 55-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Allergiatestatut vuodevaatteet, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on ulkouima-allas, lastenallas ja poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluu kuntosali. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,5
Erittäin hyvä
1758 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk

to 15.10
-
pe 16.10
Tarjoukset:
164 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Kahden hengen ja 62 lisää Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
164 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 queen-vuodetta
236 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
178 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
276 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
211 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 queen-vuodetta
222 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
227 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
266 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
241 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
244 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
254 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
267 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
257 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
262 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
259 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
324 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
263 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
336 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
264 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
284 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
266 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
362 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
276 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
305 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
283 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
299 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
289 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
317 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
294 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
297 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
298 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
328 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
327 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
337 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
423 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
344 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
362 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
359 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
366 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 2 queen-vuodetta
384 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
391 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
447 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk palvelut

  • Snorklaus
  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Pysäköintipalvelu

Arvostelut: Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk

8,5
Erittäin hyvä
1758 todennettua arvostelua
Upea
921
Erittäin hyvä
345
Hyvä
269
OK
99
Kohtuullinen
75
Keskinkertainen
18
Heikko
31
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

201 Beachwalk Street, Honolulu, Oahu, HI 96815

Mitä lähistöltä löytyy

  • Royal Hawaiian Center255 m
  • Hawaii Convention Center1.3 km
  • Honolulun eläintarha1.7 km
  • Ala Moana Center1.8 km
  • Waikiki-akvaario1.8 km
  • Waikiki Natatorium War Memorial1.9 km
  • Havaijin yliopisto Manoalla2.7 km
  • Honolulu Museum of Art3.3 km
  • Diamond Head State Monument3.3 km
  • National Memorial Cemetery of the Pacific3.9 km
  • Iolanin palatsi4.1 km
  • Alexander and Baldwin4.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: W74520312?01

Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

Keskim. hinta (viikonloppuyö)

helmikuu
lokakuu
339 €
321 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 4 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 2 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.
Keskimääräinen pe ja la hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk

Missä kuussa Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiEmbassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 305 €. Kallein kuukausi on heinäkuu, jolloin hinta on 430 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk?

Halvin päivä varata Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 317 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 378 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk kannattaa varata?

Varaa noin 1 viikko etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk. Tämä voi tuoda sinulle noin 4 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä helmikuu ja lokakuu.
  • Halvin hinta, jolla huone Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 339 €, kun taas kallein hinta oli 339 €.

Useimmin kysytyt kysymykset Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk varaukselle

  • Missä Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk sijaitsee?

    Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk osoite naapurustossa Waikiki on 201 Beachwalk Street, ja sen etäisyys kaupungin Honolulu keskustasta on 4,3 km. Hotellin Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk lähin maamerkki on Royal Hawaiian Center.

  • Mitkä ovat hotellin Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk on lentokentältä?

    Hotellin Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk etäisyys on 10,9 km kentältä Honolulun kansainvälinen lentoasema. Hotellin Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk etäisyys on 24,9 km kentältä Kapolei Kalaeloa.

  • Onko hotellissä Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk huonehinnat Honolulussa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Embassy Suites by Hilton Waikiki Beach Walk tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

5-tähden hotelli
Ka Laʻi Waikiki Beach, LXR Hotels & Resorts9.3 Erinomainen (1 520 arvostelua)0,06 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 478 €
Hidden Penthouse 2 bedroom suite Ocean Views!
0,07 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 737 €
5-tähden hotelli
Jet Luxury @ The Trump Waikiki6.9 Hyvä (5 arvostelua)0,08 kmHuonepalvelu, Liikekeskusalk. 487 €
1-tähden hotelli
Oceanview Penthouse Suite
6.5 Hyvä (6 arvostelua)0,08 kmalk. 1127 €
2-tähden hotelli
68 % halvempi
Waikiki Heritage Hotel
6.4 Hyvä (780 arvostelua)0,14 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Ilmainen langaton internetalk. 84 €
4-tähden hotelli
5 % halvempiHalepuna Waikiki by Halekulani9.1 Erinomainen (2 261 arvostelua)0,15 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 250 €
3-tähden hotelli
Club Wyndham at Waikiki Beach Walk8.3 Erinomainen (75 arvostelua)0,08 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Ravintolaalk. 333 €
5-tähden hotelli
Ka Laʻi Waikiki Beach, LXR Hotels & Resorts9.3 Erinomainen (1 520 arvostelua)0,06 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 478 €
5-tähden hotelli
Ka Laʻi Waikiki Beach, LXR Hotels & Resorts9.3 Erinomainen (1 520 arvostelua)0,06 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 478 €
4-tähden hotelli
5 % halvempiHalepuna Waikiki by Halekulani9.1 Erinomainen (2 261 arvostelua)0,15 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 250 €
3-tähden hotelli
Club Wyndham at Waikiki Beach Walk8.3 Erinomainen (75 arvostelua)0,08 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Ravintolaalk. 333 €
5-tähden hotelli
Jet Luxury @ The Trump Waikiki6.9 Hyvä (5 arvostelua)0,08 kmHuonepalvelu, Liikekeskusalk. 487 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

4,3 km
Honolulun kansainvälinen lentoasema
10,9 km