Pousada Araçás Village

2 tähteä
8,6
Erittäin hyvä
perustuu 230 arvosteluihin
230 arvostelua
ma 26.10
-
ti 27.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Täällä yöpyessäsi voit nauttia kaikista kodin mukavuuksista, joihin kuuluu ilmainen Wi-Fi ja televisio, sekä minibaari ja puutarha. Muihin mukavuuksiin kuuluu vauvansänky ja kielitaitoinen henkilökunta.
8,6
Erittäin hyvä
230 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Pousada Araçás Village

ma 26.10
-
ti 27.10
Tarjoukset:
68 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Klassinen huone ja 1 lisää Pousada Araçás Village tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Pousada Araçás Village palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmainen pysäköinti
  • TV
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Ilmainen aamiainen
  • Pinnasänky saatavilla

Arvostelut: Pousada Araçás Village

8,6
Erittäin hyvä
230 todennettua arvostelua
Upea
121
Erittäin hyvä
40
Hyvä
41
OK
13
Kohtuullinen
5
Keskinkertainen
4
Heikko
6
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Al. Hibiscos, 05, Imbassai 40155-000

Mitä lähistöltä löytyy

  • Imbassai Beach0.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 13:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:30

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Pousada Araçás Village

Mikä on halvin viikonpäivä varata Pousada Araçás Village?

Halvin päivä varata Pousada Araçás Village on torstai, ja keskimääräinen yöhinta on 60 €. Kallein päivä on sunnuntai, jolloin hinta on 78 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Pousada Araçás Village varaukselle

  • Missä Pousada Araçás Village sijaitsee?

    Pousada Araçás Village osoite on Al. Hibiscos, 05, ja sen etäisyys kaupungin Imbassai keskustasta on 0,5 km. Hotellin Pousada Araçás Village lähin maamerkki on Imbassai Beach.

  • Mitkä ovat hotellin Pousada Araçás Village sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Pousada Araçás Village sisäänkirjautumisaika on 13:00 ja uloskirjautumisaika 11:30.

  • Tarjoaako Pousada Araçás Village ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Pousada Araçás Village tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Pousada Araçás Village ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Pousada Araçás Village tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Pousada Araçás Village on lentokentältä?

    Hotellin Pousada Araçás Village etäisyys on 61,7 km kentältä Salvador Luis E. Magalhaes. Hotellin Pousada Araçás Village etäisyys on 108 km kentältä Feira De Santana.

  • Onko hotellissä Pousada Araçás Village uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Pousada Araçás Village on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Pousada Araçás Village hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Pousada Araçás Village huonehinnat Imbassai ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Pousada Araçás Village huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Pousada Araçás Village tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

49 % halvempi
Chalés Rio Bonito
9.1 Erinomainen (107 arvostelua)0,31 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 33 €
3-tähden hotelli
4 % halvempiPousada Capitu9.2 Erinomainen (1 612 arvostelua)0,5 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, rannallaalk. 63 €
2-tähden hotelli
Pousada Aconchego
8.7 Erinomainen (98 arvostelua)0,52 kmLangaton internetalk. 86 €
Loma-asunto
Beach House in Imbassai 4/4
0,18 kmYksityinen uima-allas, Ulkouima-allas, Biljardipöytäalk. 202 €
49 % halvempi
Chalés Rio Bonito
9.1 Erinomainen (107 arvostelua)0,31 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 33 €
3-tähden hotelli
4 % halvempiPousada Capitu9.2 Erinomainen (1 612 arvostelua)0,5 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, rannallaalk. 63 €
2-tähden hotelli
Pousada Aconchego
8.7 Erinomainen (98 arvostelua)0,52 kmLangaton internetalk. 86 €
Loma-asunto
34 % halvempi
Condominium on the Coast in Imbassai - SOV
7.8 Hyvä (12 arvostelua)0,54 kmGrillialk. 43 €
3-tähden hotelli
4 % halvempiPousada Capitu9.2 Erinomainen (1 612 arvostelua)0,5 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, rannallaalk. 63 €
49 % halvempi
Chalés Rio Bonito
9.1 Erinomainen (107 arvostelua)0,31 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 33 €
2-tähden hotelli
Pousada Aconchego
8.7 Erinomainen (98 arvostelua)0,52 kmLangaton internetalk. 86 €
Loma-asunto
33 % halvempi
Equipped apt in Cond. w/ Pool - Imbassai Itfa039
8.2 Erinomainen (25 arvostelua)0,48 kmUlkouima-allasalk. 44 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

7,9
0,5 km