pe 6.11
-
la 7.11
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Arasta Boutique Hotel

pe 6.11
-
la 7.11

Hotellin Arasta Boutique Hotel palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Lentokenttäkuljetus
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone
  • 24h-vastaanotto
  • Valuutanvaihto

Arvostelut: Arasta Boutique Hotel

8,2
Erittäin hyvä
62 todennettua arvostelua
Upea
26
Erittäin hyvä
16
Hyvä
8
OK
4
Kohtuullinen
1
Keskinkertainen
4
Heikko
3
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Sultan Ahmet Mh. Torun Sokak 5, Istanbul 34400

Mitä lähistöltä löytyy

  • Sultan-Ahmet-Moschee206 m
  • Konstantinopolin hippodromi302 m
  • Hagia Sophia0.5 km
  • Küçük Ayasofya Camii0.5 km
  • Istanbul Archaeology Museum0.8 km
  • Konstantinopels murar0.9 km
  • Topkapi-Palast1 km
  • Grand Bazaar1.1 km
  • Bayezid II Mosque1.2 km
  • Laleli Mosque1.9 km
  • Fatih Camii2.9 km
  • Gyllene hornet3.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 13:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Arasta Boutique Hotel varaukselle

  • Missä Arasta Boutique Hotel sijaitsee?

    Arasta Boutique Hotel osoite naapurustossa Fatih on Sultan Ahmet Mh. Torun Sokak 5, ja sen etäisyys kaupungin Istanbul keskustasta on 2,8 km. Hotellin Arasta Boutique Hotel lähin maamerkki on Sultan-Ahmet-Moschee.

  • Mitkä ovat hotellin Arasta Boutique Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Arasta Boutique Hotel sisäänkirjautumisaika on 13:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Arasta Boutique Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Arasta Boutique Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Arasta Boutique Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Arasta Boutique Hotel etäisyys on 30,2 km kentältä Istanbul Sabiha Gokcen. Hotellin Arasta Boutique Hotel etäisyys on 36,1 km kentältä Istanbul.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Arasta Boutique Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Arasta Boutique Hotel huonehinnat Istanbulissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Arasta Boutique Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Arasta Boutique Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Sultanahmet Palace Hotel8.7 Erinomainen (2 050 arvostelua)0,02 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 68 €
3-tähden hotelli
Nuray Hotel8.2 Erinomainen (649 arvostelua)0,08 kmLangaton internet, TV, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 26 €
2-tähden hotelli
La Vida Old City Hotel
8.8 Erinomainen (537 arvostelua)0,09 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 81 €
3-tähden hotelli
Hotel Novano9.1 Erinomainen (1 845 arvostelua)0,09 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 49 €
3-tähden hotelli
Nuray Hotel8.2 Erinomainen (649 arvostelua)0,08 kmLangaton internet, TV, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 26 €
1-tähden hotelli
Timex Suites
7.8 Hyvä (504 arvostelua)0,16 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 31 €
3-tähden hotelli
Sphendon Hotel7.5 Hyvä (1 657 arvostelua)0,15 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 33 €
3-tähden hotelli
Hotel Estambul
7.5 Hyvä (495 arvostelua)0,1 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 35 €
3-tähden hotelli
Seraglio Hotel & Suites9.3 Erinomainen (1 884 arvostelua)0,14 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 70 €
5-tähden hotelli
White Palace Old City Boutique Hotel
9.3 Erinomainen (603 arvostelua)0,17 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 52 €
4-tähden hotelli
Darussaade Hotel Old City - Sultanahmet9.2 Erinomainen (1 503 arvostelua)0,11 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 65 €
3-tähden hotelli
Hotel Turkish House
9.2 Erinomainen (547 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, Liikekeskus, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 85 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

2,8 km
Istanbul Sabiha Gokcen
30,2 km