TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo

3 tähteä
7,4
Hyvä
perustuu 159 arvosteluihin
159 arvostelua
ma 26.10
-
ti 27.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu sisäuima-allas, kuntosali ja välipalabaari/deli. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen mannermainen aamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa, business center ja kuivapesulapalvelu. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo tarjoaa 80 ilmastoitua huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 42-tuumainen LED-televisio, satelliittikanavat. Tämän 3 tähden hotelli huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja ilmaiset hygieniatuotteet. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotelli käytössäsi on sisäuima-allas ja kuntosali.
7,4
Hyvä
159 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo

ma 26.10
-
ti 27.10
Tarjoukset:
76 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Queen-huone, King-huone ja 15 lisää TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo tarjouksia.
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
76 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
86 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
87 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
101 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
91 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
96 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 vuodesohva
97 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
98 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
112 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
112 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
147 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.

Arvostelut: TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo

7,4
Hyvä
159 todennettua arvostelua
Upea
61
Erittäin hyvä
30
Hyvä
18
OK
11
Kohtuullinen
15
Keskinkertainen
4
Heikko
20
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

5683 South 9th Street, Kalamazoo, MI 49009

Mitä lähistöltä löytyy

  • Kalamazoo State Hospital Water Tower7.8 km
  • Henry Montague House8.5 km
  • Waldo Stadium8.6 km
  • Cathedral of Saint Augustine9.6 km
  • Kalamazoo Institute of Arts9.6 km
  • Kalamazoo Farmers Market9.8 km
  • Kalamazoo State Theatre9.8 km
  • Farmers Alley Theatre10.1 km
  • Masonic Temple Building10.1 km
  • Kalamazoo Valley Museum10.2 km
  • Kalamazoo Amtrak Station10.3 km
  • Markin Glen Park13.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo

Missä kuussa TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiTownePlace Suites by Marriott Kalamazoo yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 96 €. Kallein kuukausi on toukokuu, jolloin hinta on 119 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo?

Halvin päivä varata TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 96 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 140 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo kannattaa varata?

Varaa noin 5 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo. Tämä voi tuoda sinulle noin 31 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo varaukselle

  • Missä TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo sijaitsee?

    TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo osoite on 5683 South 9th Street, ja sen etäisyys kaupungin Kalamazoo keskustasta on 9,8 km. Hotellin TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo lähin maamerkki on Kalamazoo State Hospital Water Tower.

  • Mitkä ovat hotellin TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo on lentokentältä?

    Hotellin TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo etäisyys on 10,3 km kentältä Kalamazoo Intl. Hotellin TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo etäisyys on 73,3 km kentältä Grand Rapids Gerald R. Ford Intl.

  • Onko hotellissä TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo uima-allas?

    Kyllä, hotellissa TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo huonehinnat Kalamazoo ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän TownePlace Suites by Marriott Kalamazoo tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
11 % halvempi
Sleep Inn & Suites Kalamazoo Southwest
7.8 Hyvä (564 arvostelua)0,27 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 72 €
3-tähden hotelli
Fairfield Inn by Marriott Kalamazoo West6.6 Hyvä (259 arvostelua)0,35 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 95 €
3-tähden hotelli
Hampton Inn & Suites Kalamazoo/Oshtemo6 Hyvä (302 arvostelua)1,19 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 100 €
2-tähden hotelli
11 % halvempi
Sleep Inn & Suites Kalamazoo Southwest
7.8 Hyvä (564 arvostelua)0,27 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 72 €
3-tähden hotelli
Fairfield Inn by Marriott Kalamazoo West6.6 Hyvä (259 arvostelua)0,35 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 95 €
3-tähden hotelli
Hampton Inn & Suites Kalamazoo/Oshtemo6 Hyvä (302 arvostelua)1,19 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 100 €
2-tähden hotelli
11 % halvempi
Sleep Inn & Suites Kalamazoo Southwest
7.8 Hyvä (564 arvostelua)0,27 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 72 €
3-tähden hotelli
Fairfield Inn by Marriott Kalamazoo West6.6 Hyvä (259 arvostelua)0,35 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 95 €
3-tähden hotelli
Hampton Inn & Suites Kalamazoo/Oshtemo6 Hyvä (302 arvostelua)1,19 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 100 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,6
9,8 km
Kalamazoo Intl
10,3 km