Gleneagle Killarney

3 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 1942 arvosteluihin
1942 arvostelua
ma 26.10
-
ti 27.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä hotellissa on 2 ravintolaa, sisäuima-allas ja 2 baaria. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kuntosali, ulkotenniskentät ja höyrysauna. Gleneagle Killarney tarjoaa 250 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on taulutelevisio. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 25+ Mbit/s. Käytössäsi on sisäuima-allas ja lastenallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat ulkotenniskentät, höyrysauna ja kuntosali. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,5
Erittäin hyvä
1942 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Gleneagle Killarney

ma 26.10
-
ti 27.10
Tarjoukset:
142 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Standard-huone ja 13 lisää Gleneagle Killarney tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
142 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
143 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
151 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 parivuode
161 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
163 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 twin-vuode
170 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
180 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
259 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
184 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
271 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
192 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
226 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
235 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
237 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
240 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Gleneagle Killarney palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus

Arvostelut: Gleneagle Killarney

8,5
Erittäin hyvä
1942 todennettua arvostelua
Upea
993
Erittäin hyvä
334
Hyvä
276
OK
132
Kohtuullinen
91
Keskinkertainen
55
Heikko
61
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Muckross Road, Killarney

Mitä lähistöltä löytyy

  • INEC Killarney106 m
  • Kerry Way1.6 km
  • Muckross Abbey2 km
  • Caisleán an Rois2.1 km
  • St. Mary's Cathedral2.1 km
  • Fitzgerald Stadium2.5 km
  • Muckross House2.9 km
  • Castlerosse Golf3.5 km
  • Easach Toirc4.5 km
  • Killarney Golf Club4.6 km
  • Sliabh Torc5 km
  • Parkavonear Castle5.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:30

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Gleneagle Killarney

Missä kuussa Gleneagle Killarney hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiGleneagle Killarney yöpymiseen on helmikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 143 €. Kallein kuukausi on elokuu, jolloin hinta on 258 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Gleneagle Killarney?

Halvin päivä varata Gleneagle Killarney on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 166 €. Kallein päivä on torstai, jolloin hinta on 285 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Gleneagle Killarney kannattaa varata?

Varaa noin 1 viikko etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Gleneagle Killarney. Tämä voi tuoda sinulle noin 27 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Gleneagle Killarney varaukselle

  • Missä Gleneagle Killarney sijaitsee?

    Gleneagle Killarney osoite on Muckross Road, ja sen etäisyys kaupungin Killarney keskustasta on 1,2 km. Hotellin Gleneagle Killarney lähin maamerkki on INEC Killarney.

  • Mitkä ovat hotellin Gleneagle Killarney sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Gleneagle Killarney sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:30.

  • Tarjoaako Gleneagle Killarney ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Gleneagle Killarney tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Gleneagle Killarney ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Gleneagle Killarney tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Gleneagle Killarney on lentokentältä?

    Hotellin Gleneagle Killarney etäisyys on 15,3 km kentältä Milltown (Kerry). Hotellin Gleneagle Killarney etäisyys on 72,8 km kentältä Corkin kansainvälinen lentoasema.

  • Onko hotellissä Gleneagle Killarney uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Gleneagle Killarney on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Gleneagle Killarney hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Gleneagle Killarney huonehinnat Killarney ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Gleneagle Killarney huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Gleneagle Killarney tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
21 % halvempi
Hotel67 at Gleneagle
8.1 Erinomainen (300 arvostelua)0,05 kmVain aikuisille, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 118 €
4-tähden hotelli
The Victoria9.3 Erinomainen (1 698 arvostelua)0,14 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 154 €
4-tähden hotelli
The Brehon Hotel & Spa9.1 Erinomainen (2 354 arvostelua)0,3 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 154 €
4-tähden hotelli
Cahernane House Hotel9.4 Erinomainen (659 arvostelua)0,59 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 200 €
3-tähden hotelli
40 % halvempi
The Parkavon Hotel
8.3 Erinomainen (2 252 arvostelua)0,75 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 89 €
4-tähden hotelli
37 % halvempiDromhall Hotel9 Erinomainen (2 430 arvostelua)1,09 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 95 €
3-tähden hotelli
37 % halvempi
Muckross Drive House
1,28 kmHuonepalvelualk. 95 €
4-tähden hotelli
24 % halvempiKillarney Randles Hotel9 Erinomainen (2 439 arvostelua)1,19 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 113 €
3-tähden hotelli
Robeen House
9.6 Erinomainen (126 arvostelua)0,87 kmalk. 191 €
4-tähden hotelli
Cahernane House Hotel9.4 Erinomainen (659 arvostelua)0,59 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 200 €
3-tähden hotelli
21 % halvempi
Herbert House
9.4 Erinomainen (231 arvostelua)0,87 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 118 €
1-tähden hotelli
Lake Lodge Guesthouse
9.4 Erinomainen (381 arvostelua)0,89 kmLangaton internetalk. 150 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,1
1,2 km
Milltown (Kerry)
15,3 km