KKR Hotel Kumamoto

3 tähteä
8,4
Erittäin hyvä
perustuu 1399 arvosteluihin
1399 arvostelua
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
50 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
50 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
125 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
139 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä hotellissa on 2 ravintolaa, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja kahvila. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on itsepalvelupysäköinti, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja hääpalvelut. KKR Hotel Kumamoto tarjoaa 54 huonetta, joissa on ilmainen pullovesi ja tohvelit. LCD-televisio, jossa on maksulliset elokuvat. Kylpyhuoneista löytyy bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä.
8,4
Erittäin hyvä
1399 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille KKR Hotel Kumamoto

ma 28.9
-
ti 29.9
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
50 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
146 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
125 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
139 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin KKR Hotel Kumamoto palvelut

  • Ravintola
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat

Arvostelut: KKR Hotel Kumamoto

8,4
Erittäin hyvä
1399 todennettua arvostelua
Upea
740
Erittäin hyvä
363
Hyvä
172
OK
48
Kohtuullinen
48
Keskinkertainen
19
Heikko
9
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Chuoku, Chibajomachi 3-31, Kumamoto

Mitä lähistöltä löytyy

  • Kato Shrine137 m
  • Kumamoto Castle193 m
  • Kumamoto Prefectural Museum of Art233 m
  • Kumamoto City Hall0.5 km
  • Contemporary Art Museum Kumamoto0.7 km
  • Kumamoto City Museum0.7 km
  • Kumamoto Prefectural Gymnasium0.8 km
  • Fujisaki Hachiman-gu1.1 km
  • Kami-Kumamoto Railway Station1.3 km
  • Honmyo-ji Temple1.9 km
  • Kyushu Lutheran College2.1 km
  • Kumamoto Gakuen University2.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 指令(生衛)第408号

KKR Hotel Kumamoto

Missä kuussa KKR Hotel Kumamoto hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiKKR Hotel Kumamoto yöpymiseen on elokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 44 €. Kallein kuukausi on marraskuu, jolloin hinta on 115 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata KKR Hotel Kumamoto?

Halvin päivä varata KKR Hotel Kumamoto on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 45 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 96 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset KKR Hotel Kumamoto varaukselle

  • Missä KKR Hotel Kumamoto sijaitsee?

    KKR Hotel Kumamoto osoite on Chuoku, Chibajomachi 3-31, ja sen etäisyys kaupungin Kumamoto keskustasta on 1,4 km. Hotellin KKR Hotel Kumamoto lähin maamerkki on Kato Shrine.

  • Mitkä ovat hotellin KKR Hotel Kumamoto sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin KKR Hotel Kumamoto sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako KKR Hotel Kumamoto ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, KKR Hotel Kumamoto tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana KKR Hotel Kumamoto on lentokentältä?

    Hotellin KKR Hotel Kumamoto etäisyys on 14,3 km kentältä Kumamoto. Hotellin KKR Hotel Kumamoto etäisyys on 53,5 km kentältä Saga.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä KKR Hotel Kumamoto hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat KKR Hotel Kumamoto huonehinnat Kumamoto ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin KKR Hotel Kumamoto huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän KKR Hotel Kumamoto tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Sumitsugu House West
9 Erinomainen (130 arvostelua)0,34 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 115 €
1-tähden hotelli
34 % halvempi
Chambord Kyomachi 102 - Vacation Stay 67038v
7.8 Hyvä (15 arvostelua)0,37 kmalk. 49 €
3-tähden hotelli
52 % halvempiArk Hotel Kumamotojo Mae8 Erinomainen (3 012 arvostelua)0,38 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 36 €
3-tähden hotelli
30 % halvempi
&and Comfy Hotel Kumamotojo View
8.9 Erinomainen (1 314 arvostelua)0,39 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 52 €
69 % halvempi
Hotel Carna A - Vacation Stay 53756v
0,91 kmalk. 23 €
68 % halvempi
Hotel Carna A - Vacation Stay 53711v
0,91 kmalk. 24 €
68 % halvempi
Hotel Carna A - Vacation Stay 53732v
0,91 kmalk. 24 €
65 % halvempi
Hotel Carna A - Vacation Stay 53760v
0,91 kmalk. 27 €
4-tähden hotelli
Hotel Nikko Kumamoto9.2 Erinomainen (2 634 arvostelua)0,69 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 88 €
4-tähden hotelli
1 % halvempi
Ref Kumamoto By Vessel Hotels
9.2 Erinomainen (3 592 arvostelua)0,98 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 74 €
3-tähden hotelli
36 % halvempi
Sotetsu Grand Fresa Kumamoto
9.2 Erinomainen (2 927 arvostelua)0,98 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 48 €
3-tähden hotelli
Natural Hot Spring Higo no Yu Onyado Nono Kumamoto
9.2 Erinomainen (69 arvostelua)0,98 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 93 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

1,4 km
Kumamoto
14,3 km