TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown

3 tähteä
8,6
Erittäin hyvä
perustuu 152 arvosteluihin
152 arvostelua
ma 26.10
-
ti 27.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja kuntokeskus. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen mannermainen aamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on välipalabaari/deli, poreallas ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa. Siivouspalvelu on saatavilla kerran viikossa. TownePlace Suites Lawrence Downtown tarjoaa 72 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. 32-tuumainen älytelevisio, kaapelikanavat ja Netflix. Tämän 3 tähden hotellin huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Tämä hotelli tarjoaa huonehintaan sisältyvän kiinteän ja langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla viikottain. Käytössäsi on ulkouima-allas ja poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluu kuntokeskus.
8,6
Erittäin hyvä
152 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown

ma 26.10
-
ti 27.10
Tarjoukset:
117 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja King-huone, Queen-huone ja 17 lisää TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown tarjouksia.
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
117 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
121 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
398 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
122 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
673 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
124 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
138 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
130 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
699 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
139 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
330 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
145 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
145 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 vuodesohva
175 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
279 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
299 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
333 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
599 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Kokous-/Bankettitilat

Arvostelut: TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown

8,6
Erittäin hyvä
152 todennettua arvostelua
Upea
84
Erittäin hyvä
20
Hyvä
15
OK
8
Kohtuullinen
12
Keskinkertainen
8
Heikko
5
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

900 New Hampshire Street, Lawrence, KS 66044

Mitä lähistöltä löytyy

  • Lawrence Arts Center76 m
  • Massachusetts Street158 m
  • Granada Theater296 m
  • St. Luke African Methodist Episcopal Church327 m
  • English Lutheran Church362 m
  • Lawrence Blockhouses0.5 km
  • Lawrence Amtrak Station0.6 km
  • U.S. 40 and 59 Bridges1 km
  • David Booth Kansas Memorial Stadium1.1 km
  • Spencer Museum of Art1.2 km
  • University of Kansas Natural History Museum1.2 km
  • Bailey Hall1.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown

Missä kuussa TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiTownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown yöpymiseen on joulukuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 134 €. Kallein kuukausi on lokakuu, jolloin hinta on 280 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown?

Halvin päivä varata TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 148 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 607 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown kannattaa varata?

Varaa noin 10 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown. Tämä voi tuoda sinulle noin 40 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown varaukselle

  • Missä TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown sijaitsee?

    TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown osoite naapurustossa Downtown on 900 New Hampshire Street, ja sen etäisyys kaupungin Lawrence keskustasta on 0,5 km. Hotellin TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown lähin maamerkki on Lawrence Arts Center.

  • Mitkä ovat hotellin TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown on lentokentältä?

    Hotellin TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown etäisyys on 57,6 km kentältä Kansas City. Hotellin TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown etäisyys on 58,1 km kentältä Kansas City Downtown.

  • Onko hotellissä TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown uima-allas?

    Kyllä, hotellissa TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown huonehinnat Lawrence ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän TownePlace Suites by Marriott Lawrence Downtown tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
6 % halvempiThe Oread Lawrence, Tapestry Collection by Hilton8.1 Erinomainen (227 arvostelua)0,89 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 121 €
Loma-asunto
Suites on Mass - 911 Massachusetts suite C2
10 Erinomainen (33 arvostelua)0,13 kmLangaton internet, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 200 €
Loma-asunto
Suites On Mass - C3
9.8 Erinomainen (19 arvostelua)0,13 kmLangaton internet, ilmastointialk. 176 €
Loma-asunto
Funkytown Loft: 4BR, 2BA on Mass St, Steps to Dining & Entertainment
9.6 Erinomainen (11 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, ilmastointi, petivaatteetalk. 348 €
4-tähden hotelli
6 % halvempiThe Oread Lawrence, Tapestry Collection by Hilton8.1 Erinomainen (227 arvostelua)0,89 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 121 €
Loma-asunto
9 % halvempi
Urbanserenity: 3min Walk Mass/Ku
9.7 Erinomainen (18 arvostelua)0,39 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 116 €
Loma-asunto
1 % halvempi
King adjustable bed, massage chair, one level near KU, affordable luxury
9.4 Erinomainen (103 arvostelua)1,69 kmIlmastointi, petivaatteet, grillialk. 127 €
Loma-asunto
[1] StayAwhile: The Pink Retreat. 2-Min Walk to Mass!
9.8 Erinomainen (39 arvostelua)0,39 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, petivaatteetalk. 133 €
4-tähden hotelli
6 % halvempiThe Oread Lawrence, Tapestry Collection by Hilton8.1 Erinomainen (227 arvostelua)0,89 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 121 €
Loma-asunto
Suites on Mass - 911 Massachusetts suite C2
10 Erinomainen (33 arvostelua)0,13 kmLangaton internet, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 200 €
Loma-asunto
Remodeled Boho Condo - 1 Block to Mass Street!
10 Erinomainen (13 arvostelua)0,14 kmPoreamme, Parveke, ilmastointialk. 329 €
Loma-asunto
Suite above Mass - C4
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,14 kmLangaton internet, ilmastointialk. 185 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

8,4
0,5 km