Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW

3 tähteä
7,8
Hyvä
perustuu 442 arvosteluihin
442 arvostelua
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu sisäuima-allas, ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja ympäri vuorokauden auki oleva business center. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen buffetaamiainen. Lisäksi majoituspaikassa on kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa, business center ja lastenallas. Country Inn & Suites by Radisson, Madison Southwest, WI tarjoaa 69 huonetta, joissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. 32-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja työtuolit; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on sisäuima-allas ja lastenallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
7,8
Hyvä
442 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW

ma 28.9
-
ti 29.9
Tarjoukset:
61 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Queen-huone, Standard-huone ja 19 lisää Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW tarjouksia.
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
61 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
71 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
71 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
111 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
75 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
224 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
76 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
81 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
507 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
82 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
213 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
83 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
101 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
113 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
675 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
893 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
954 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • TV

Arvostelut: Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW

7,8
Hyvä
442 todennettua arvostelua
Upea
227
Erittäin hyvä
77
Hyvä
50
OK
26
Kohtuullinen
23
Keskinkertainen
13
Heikko
26
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

6275 Nesbitt Road, Madison, WI 53719

Mitä lähistöltä löytyy

  • West Towne Mall5.5 km
  • University of Wisconsin–Madison Arboretum6.3 km
  • Henry Vilas Zoo8 km
  • Camp Randall Stadium8.7 km
  • Alliant Energy Center9.3 km
  • University of Wisconsin-Madison9.3 km
  • Kohl Center9.6 km
  • University of Wisconsin Armory and Gymnasium10 km
  • State Street10.2 km
  • Madison Museum of Contemporary Art10.4 km
  • Overture Center for the Arts10.4 km
  • Hotel Loraine10.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW

Missä kuussa Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiCountry Inn & Suites by Radisson, Madison SW yöpymiseen on kesäkuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 79 €. Kallein kuukausi on lokakuu, jolloin hinta on 158 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW?

Halvin päivä varata Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 68 €. Kallein päivä on maanantai, jolloin hinta on 172 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW kannattaa varata?

Varaa noin 1 viikko etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW. Tämä voi tuoda sinulle noin 20 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW varaukselle

  • Missä Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW sijaitsee?

    Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW osoite on 6275 Nesbitt Road, ja sen etäisyys kaupungin Madison keskustasta on 9,6 km. Hotellin Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW lähin maamerkki on West Towne Mall.

  • Mitkä ovat hotellin Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW on lentokentältä?

    Hotellin Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW etäisyys on 18,3 km kentältä Madison Truax Field. Hotellin Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW etäisyys on 95,2 km kentältä Chicago Greater Rockford.

  • Onko hotellissä Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW huonehinnat Madison ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Country Inn & Suites by Radisson, Madison SW tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
SpringHill Suites by Marriott Madison Fitchburg
8 Erinomainen (2 arvostelua)0,35 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 128 €
3-tähden hotelli
Staybridge Suites Madison - Fitchburg By IHG
8.5 Erinomainen (46 arvostelua)0,47 kmSisäuima-allas, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 115 €
Loma-asunto
Free Breakfast. Pool With A Slide. Near Olbrich Botanical Gardens!
10 Erinomainen (8 arvostelua)0,5 kmIlmastointi, grillialk. 179 €
Loma-asunto
Campus-Area 4br | Panoramic Bluffs
10 Erinomainen (21 arvostelua)0,65 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, takkaalk. 392 €
3-tähden hotelli
Staybridge Suites Madison - Fitchburg By IHG
8.5 Erinomainen (46 arvostelua)0,47 kmSisäuima-allas, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 115 €
2-tähden hotelli
SpringHill Suites by Marriott Madison Fitchburg
8 Erinomainen (2 arvostelua)0,35 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 128 €
Loma-asunto
Pool with Slide. Great for Business Travelers!
0,7 kmIlmastointi, grillialk. 168 €
Loma-asunto
King Suite. Free Breakfast. Pool With A Slide. Near Olbrich Botanical Gardens!
9.5 Erinomainen (9 arvostelua)0,75 kmIlmastointi, grillialk. 170 €
3-tähden hotelli
Staybridge Suites Madison - Fitchburg By IHG
8.5 Erinomainen (46 arvostelua)0,47 kmSisäuima-allas, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 115 €
2-tähden hotelli
SpringHill Suites by Marriott Madison Fitchburg
8 Erinomainen (2 arvostelua)0,35 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 128 €
Loma-asunto
Free Breakfast. Pool With A Slide. Near Olbrich Botanical Gardens!
10 Erinomainen (8 arvostelua)0,5 kmIlmastointi, grillialk. 179 €
Loma-asunto
Campus-Area 4br | Panoramic Bluffs
10 Erinomainen (21 arvostelua)0,65 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, takkaalk. 392 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

9,6 km
Madison Truax Field
18,3 km