Hostal Castilla I Atocha

2 tähteä
7,8
Hyvä
perustuu 1767 arvosteluihin
1767 arvostelua
la 31.10
-
su 1.11
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hostalin palveluihin kuuluu concierge-palvelut, express-uloskirjautuminen ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on tallelokero vastaanotossa ja myyntiautomaatti. Hostal Castilla I - Atocha tarjoaa 16 huonetta, joissa on tallelokerot ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on parveke tai terassi. Näissä yksilöllisesti kalustetuissa huoneissa on työpöytä. Huoneessa on memory foam -patjallinen sänky sänky, egyptinpuuvillaiset lakanat ja untuvapeitot. 24-tuumainen taulutelevisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja sadesuihkupää. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)). Siivous päivittäin ja allergiatestatut vuodevaatteet on saatavilla pyynnöstä.
7,8
Hyvä
1767 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hostal Castilla I Atocha

la 31.10
-
su 1.11
Tarjoukset:
77 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Queen-huone ja 8 lisää Hostal Castilla I Atocha tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
77 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
119 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
132 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
170 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
171 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
192 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
192 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
230 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
258 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hostal Castilla I Atocha palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Lentokenttäkuljetus
  • Internet
  • Pysäköinti

Arvostelut: Hostal Castilla I Atocha

7,8
Hyvä
1767 todennettua arvostelua
Upea
700
Erittäin hyvä
397
Hyvä
338
OK
110
Kohtuullinen
108
Keskinkertainen
39
Heikko
75
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Atocha 43, 2 Derecha, 28012 Madrid

Mitä lähistöltä löytyy

  • Plaza de Santa Ana151 m
  • Teatro Español181 m
  • Puerta del Sol0.5 km
  • Madrid City Centre0.6 km
  • Plaza Mayor0.6 km
  • Prado-museo0.8 km
  • Teatro Real0.9 km
  • Plaza de Cibeles1 km
  • Plaza de Oriente1.1 km
  • Palacio Real de Madrid1.2 km
  • Retiro-puisto1.4 km
  • Plaza de Espana1.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:30

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hostal Castilla I Atocha - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

joulukuu
joulukuu
88 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Hostal Castilla I Atocha

Missä kuussa Hostal Castilla I Atocha hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHostal Castilla I Atocha yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 121 €. Kallein kuukausi on syyskuu, jolloin hinta on 181 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hostal Castilla I Atocha?

Halvin päivä varata Hostal Castilla I Atocha on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 88 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 192 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Hostal Castilla I Atocha kannattaa varata?

Varaa noin 6 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Hostal Castilla I Atocha. Tämä voi tuoda sinulle noin 19 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Hostal Castilla I Atocha majoittumiseen

  • Halvin hinta, jolla huone Hostal Castilla I Atocha varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 88 €, kun taas kallein hinta oli 88 €.

Useimmin kysytyt kysymykset Hostal Castilla I Atocha varaukselle

  • Missä Hostal Castilla I Atocha sijaitsee?

    Hostal Castilla I Atocha osoite naapurustossa Huertas on Atocha 43, 2 Derecha, ja sen etäisyys kaupungin Madrid keskustasta on 0,3 km. Hotellin Hostal Castilla I Atocha lähin maamerkki on Plaza de Santa Ana.

  • Mitkä ovat hotellin Hostal Castilla I Atocha sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hostal Castilla I Atocha sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:30.

  • Tarjoaako Hostal Castilla I Atocha ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hostal Castilla I Atocha tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hostal Castilla I Atocha on lentokentältä?

    Hotellin Hostal Castilla I Atocha etäisyys on 13,6 km kentältä Madrid-Barajas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hostal Castilla I Atocha hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hostal Castilla I Atocha huonehinnat Madridissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hostal Castilla I Atocha huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hostal Castilla I Atocha tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
Hostal Atocha Almudena Martín, tu hostal en Madrid centro7.8 Hyvä (3 973 arvostelua)0 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 106 €
4-tähden hotelli
CoolRooms Palacio de Atocha9.5 Erinomainen (1 612 arvostelua)0,02 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 269 €
4-tähden hotelli
Catalonia Plaza Mayor9.1 Erinomainen (5 616 arvostelua)0,03 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 165 €
4-tähden hotelli
Axel Hotel Madrid - Adults Only8.3 Erinomainen (5 852 arvostelua)0,05 kmVain aikuisille, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 129 €
1-tähden hotelli
Hostal La Vera
8.3 Erinomainen (1 324 arvostelua)0,1 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Taulu-tvalk. 95 €
2-tähden hotelli
Hostal Atocha Almudena Martín, tu hostal en Madrid centro7.8 Hyvä (3 973 arvostelua)0 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 106 €
4-tähden hotelli
Axel Hotel Madrid - Adults Only8.3 Erinomainen (5 852 arvostelua)0,05 kmVain aikuisille, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 129 €
4-tähden hotelli
Room Mate Collection Alba, Madrid
9.2 Erinomainen (3 121 arvostelua)0,08 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 161 €
4-tähden hotelli
CoolRooms Palacio de Atocha9.5 Erinomainen (1 612 arvostelua)0,02 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 269 €
4-tähden hotelli
Room Mate Collection Alba, Madrid
9.2 Erinomainen (3 121 arvostelua)0,08 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 161 €
4-tähden hotelli
Catalonia Plaza Mayor9.1 Erinomainen (5 616 arvostelua)0,03 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 165 €
5-tähden hotelli
NH Collection Madrid Palacio de Tepa
9.1 Erinomainen (2 057 arvostelua)0,07 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 217 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,6
0,3 km
Madrid-Barajas
13,6 km