SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs

2 tähteä
7,3
Hyvä
perustuu 402 arvosteluihin
402 arvostelua
to 15.10
-
pe 16.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Kuntosali, välipalabaari/deli ja kokouskeskus kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen buffetaamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa, kauden mukainen ulkouima-allas ja business center. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Springhill Suites Marriott Quail Springs tarjoaa 128 ilmastoitua huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on oleskelualue ja niissä on kalusteina keskisuuren parisängyn kokoinenvuodesohva. Taulutelevisio, kaapelikanavat ja maksulliset elokuvat. Huoneissa on keittonurkkaus, jossa on mikroaaltouuni. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja työtuolit sekä puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja ilmaiset hygieniatuotteet. Allergiatestatut vuodevaatteet, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä. Tässä hotelli käytössäsi on kuntosali ja kauden mukainen ulkouima-allas.
7,3
Hyvä
402 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs

to 15.10
-
pe 16.10
Tarjoukset:
75 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja King-huone, Kahden hengen ja 9 lisää SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs tarjouksia.
King-huone, 1 king-vuode
75 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
89 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 vuodesohva
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 vuodesohva
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Arvostelut: SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs

7,3
Hyvä
402 todennettua arvostelua
Upea
163
Erittäin hyvä
46
Hyvä
37
OK
27
Kohtuullinen
35
Keskinkertainen
27
Heikko
67
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

3201 West Memorial Road, Oklahoma City, OK 73134

Mitä lähistöltä löytyy

  • National Cowboy and Western Heritage Museum11.7 km
  • Southern Nazarene University11.9 km
  • Frontier City Amusement Park12.5 km
  • Remington Park13 km
  • Oklahoma City Zoo13.4 km
  • Oklahoma History Center14.6 km
  • Oklahoma State Capitol14.6 km
  • Oklahoma State Fair15.2 km
  • St Pauls Episcopal Cathedral15.9 km
  • Oklahoma City Memorial16.1 km
  • OU Medical Center16.3 km
  • White Water Bay16.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs

Missä kuussa SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiSpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs yöpymiseen on elokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 75 €. Kallein kuukausi on kesäkuu, jolloin hinta on 110 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs?

Halvin päivä varata SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 85 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 110 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs varaukselle

  • Missä SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs sijaitsee?

    SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs osoite on 3201 West Memorial Road, ja sen etäisyys kaupungin Oklahoma City keskustasta on 16,7 km. Hotellin SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs lähin maamerkki on National Cowboy and Western Heritage Museum.

  • Mitkä ovat hotellin SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs on lentokentältä?

    Hotellin SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs etäisyys on 24,3 km kentältä Oklahoma City Will Rogers World. Hotellin SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs etäisyys on 75,4 km kentältä Stillwater Searcy Fld.

  • Onko hotellissä SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs uima-allas?

    Kyllä, hotellissa SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs huonehinnat Oklahoma Cityssä ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän SpringHill Suites by Marriott Oklahoma City Quail Springs tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
3 % halvempiFour Points by Sheraton Oklahoma City Quail Springs7.4 Hyvä (401 arvostelua)0,07 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 77 €
3-tähden hotelli
2 % halvempiHilton Garden Inn Oklahoma City North Quail Springs8 Erinomainen (248 arvostelua)0,08 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 78 €
3-tähden hotelli
6 % halvempiHoliday Inn Oklahoma City North-Quail Spgs by IHG7.7 Hyvä (735 arvostelua)0,13 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 75 €
3-tähden hotelli
21 % halvempiLa Quinta Inn & Suites By Wyndham Okc North - Quail Springs7.6 Hyvä (676 arvostelua)0,4 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 63 €
3-tähden hotelli
35 % halvempiBaymont by Wyndham Oklahoma City/Quail Springs6.3 Hyvä (743 arvostelua)1,14 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 52 €
3-tähden hotelli
27 % halvempiCountry Inn & Suites Oklahoma City- Quail Springs8 Erinomainen (1 880 arvostelua)0,81 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 59 €
2-tähden hotelli
27 % halvempi
Comfort Inn & Suites Oklahoma City North - Quail Springs
7.7 Hyvä (59 arvostelua)1,14 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 59 €
2-tähden hotelli
24 % halvempi
Quail Springs Inn & Suites
1,2 kmalk. 61 €
3-tähden hotelli
1 % halvempi
Avid Hotel Oklahoma City - Quail Springs By IHG
8.7 Erinomainen (509 arvostelua)1,03 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 79 €
3-tähden hotelli
Staybridge Suites Oklahoma City-Quail Springs By IHG8.6 Erinomainen (347 arvostelua)0,93 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 113 €
2-tähden hotelli
1 % halvempiHoliday Inn Express & Suites Oklahoma City Nw-Quail Springs By IHG8.2 Erinomainen (588 arvostelua)0,74 kmKuntokeskus, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 79 €
3-tähden hotelli
2 % halvempiHilton Garden Inn Oklahoma City North Quail Springs8 Erinomainen (248 arvostelua)0,08 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 78 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

16,7 km
Oklahoma City Will Rogers World
24,3 km