Hôtel Sainte-Beuve

4 tähteä
8,9
Erittäin hyvä
perustuu 1101 arvosteluihin
1101 arvostelua
ti 27.10
-
ke 28.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Baari/aulabaari, concierge-palvelut ja kuivapesulapalvelu kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, ilmaiset sanomalehdet ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Hôtel Sainte-Beuve tarjoaa 22 huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Huoneessa on pillowtop-patjallinen sänky, jossa on ylelliset vuodevaatteet. Tyynyvalikoima on saatavilla. LCD-televisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, syvä kylpyamme, kylpytakit, tohvelit ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, työtuolit ja puhelin. Lisäksi huoneissa on ilmainen sanomalehti arkipäivisin ja hiustenkuivaaja. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä.
8,9
Erittäin hyvä
1101 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hôtel Sainte-Beuve

ti 27.10
-
ke 28.10
Tarjoukset:
161 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Klassinen huone, Superior-huone ja 19 lisää Hôtel Sainte-Beuve tarjouksia.
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
161 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
350 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
201 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
323 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
221 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
387 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
232 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
238 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
316 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
241 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
339 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
252 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
281 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
320 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
281 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
283 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
320 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
367 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 twin-vuode
440 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hôtel Sainte-Beuve palvelut

  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet

Arvostelut: Hôtel Sainte-Beuve

8,9
Erittäin hyvä
1101 todennettua arvostelua
Upea
664
Erittäin hyvä
230
Hyvä
99
OK
40
Kohtuullinen
42
Keskinkertainen
13
Heikko
13
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

9 Rue Sainte-Beuve, 75006 Pariisi

Mitä lähistöltä löytyy

  • Saint-Sulpicen kirkko0.9 km
  • Pantheon1.3 km
  • Orsayn taidemuseo1.8 km
  • Notre Damen katedraali1.8 km
  • Louvre2 km
  • Seine2 km
  • Paris City Centre2.2 km
  • Place d'Italie2.2 km
  • Pompidou-keskus2.5 km
  • Place de la Concorde2.6 km
  • Champs-Elysées2.9 km
  • Opera Comique3.1 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hôtel Sainte-Beuve - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

elokuu
elokuu
161 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Hôtel Sainte-Beuve

Missä kuussa Hôtel Sainte-Beuve hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHôtel Sainte-Beuve yöpymiseen on huhtikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 252 €. Kallein kuukausi on syyskuu, jolloin hinta on 399 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hôtel Sainte-Beuve?

Halvin päivä varata Hôtel Sainte-Beuve on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 161 €. Kallein päivä on tiistai, jolloin hinta on 514 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Hôtel Sainte-Beuve varaukselle

  • Missä Hôtel Sainte-Beuve sijaitsee?

    Hôtel Sainte-Beuve osoite naapurustossa 6. arrondissementti on 9 Rue Sainte-Beuve, ja sen etäisyys kaupungin Pariisi keskustasta on 2,1 km. Hotellin Hôtel Sainte-Beuve lähin maamerkki on Saint-Sulpicen kirkko.

  • Mitkä ovat hotellin Hôtel Sainte-Beuve sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hôtel Sainte-Beuve sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Hôtel Sainte-Beuve ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hôtel Sainte-Beuve tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hôtel Sainte-Beuve on lentokentältä?

    Hotellin Hôtel Sainte-Beuve etäisyys on 13,4 km kentältä Pariisi Orly.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hôtel Sainte-Beuve hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hôtel Sainte-Beuve huonehinnat Pariisissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hôtel Sainte-Beuve huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hôtel Sainte-Beuve tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
24 % halvempiDanemark7.8 Hyvä (1 319 arvostelua)0,07 kmLangaton internet, Liikekeskus, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 161 €
4-tähden hotelli
5 % halvempiHotel Le Six9 Erinomainen (883 arvostelua)0,09 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 200 €
3-tähden hotelli
6 % halvempiHôtel Jardin Le Bréa8.8 Erinomainen (640 arvostelua)0,12 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 199 €
4-tähden hotelli
Hotel Chaplain9.1 Erinomainen (2 685 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, Liikekeskus, Taulu-tvalk. 226 €
3-tähden hotelli
59 % halvempiHotel Renoir Paris Montparnasse6.6 Hyvä (2 185 arvostelua)0,27 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 87 €
3-tähden hotelli
46 % halvempiHotel Atelier Vavin6.6 Hyvä (1 275 arvostelua)0,15 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 114 €
3-tähden hotelli
40 % halvempiRoyal Saint Germain7.8 Hyvä (2 958 arvostelua)0,34 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 127 €
4-tähden hotelli
35 % halvempiHotel Vacances Bleues Villa Modigliani9 Erinomainen (4 875 arvostelua)0,27 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 137 €
4-tähden hotelli
Hotel Chaplain9.1 Erinomainen (2 685 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, Liikekeskus, Taulu-tvalk. 226 €
3-tähden hotelli
23 % halvempiLenox Montparnasse Hotel9.1 Erinomainen (2 147 arvostelua)0,28 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 163 €
4-tähden hotelli
5 % halvempiHotel Le Six9 Erinomainen (883 arvostelua)0,09 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 200 €
4-tähden hotelli
35 % halvempiHotel Vacances Bleues Villa Modigliani9 Erinomainen (4 875 arvostelua)0,27 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 137 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,2
2,1 km
Pariisi Orly
13,4 km