Novotel Paris Centre Bercy

4 tähteä
8,6
Erittäin hyvä
perustuu 5877 arvosteluihin
5877 arvostelua
ti 27.10
-
ke 28.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja kahvila. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on business center, kokoustila ja ilmaiset polkupyörät. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Novotel Paris Centre Bercy tarjoaa 179 ilmastoitua huonetta, joissa on espressokoneet ja tallelokerot. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 50-tuumainen taulutelevisio, satelliittikanavat. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen langattoman internetyhteyden lisämaksusta (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)). Lisäksi huoneissa on hiustenkuivaaja ja pimennysverhot. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotelli käytössäsi on ilmaiset polkupyörät. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,6
Erittäin hyvä
5877 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Novotel Paris Centre Bercy

ti 27.10
-
ke 28.10
Tarjoukset:
72 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Superior-huone, Kahden hengen ja 62 lisää Novotel Paris Centre Bercy tarjouksia.
Superior-huone, 1 king-vuode
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
131 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
98 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
164 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
110 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
149 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 parivuode
122 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, 1 parivuode
132 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
126 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
178 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 parivuode
130 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, 1 parivuode
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
149 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, 1 parivuode
222 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
150 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
173 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
155 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
182 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
169 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
184 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
174 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
180 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
176 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
181 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
182 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
287 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
188 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
291 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
192 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
198 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
194 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
198 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
200 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
243 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
301 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 1 parivuode
323 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
310 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
317 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
591 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
611 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Novotel Paris Centre Bercy palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Kahvila
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Arvostelut: Novotel Paris Centre Bercy

8,6
Erittäin hyvä
5877 todennettua arvostelua
Upea
3061
Erittäin hyvä
1358
Hyvä
818
OK
251
Kohtuullinen
209
Keskinkertainen
86
Heikko
94
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

85 rue de Bercy, 75012 Pariisi

Mitä lähistöltä löytyy

  • Place d'Italie2.3 km
  • Seine2.6 km
  • Pantheon2.7 km
  • Notre Damen katedraali2.7 km
  • Paris City Centre2.8 km
  • Pompidou-keskus3.2 km
  • Saint-Sulpicen kirkko3.6 km
  • Louvre4 km
  • Orsayn taidemuseo4.6 km
  • Opera Comique4.8 km
  • Opéra Garnier5.1 km
  • Place de la Concorde5.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Novotel Paris Centre Bercy - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

joulukuu
joulukuu
253 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Novotel Paris Centre Bercy

Missä kuussa Novotel Paris Centre Bercy hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiNovotel Paris Centre Bercy yöpymiseen on elokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 193 €. Kallein kuukausi on kesäkuu, jolloin hinta on 299 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Novotel Paris Centre Bercy?

Halvin päivä varata Novotel Paris Centre Bercy on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 216 €. Kallein päivä on tiistai, jolloin hinta on 453 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Novotel Paris Centre Bercy kannattaa varata?

Varaa noin 11 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Novotel Paris Centre Bercy. Tämä voi tuoda sinulle noin 43 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Novotel Paris Centre Bercy majoittumiseen

  • Halvin hinta, jolla huone Novotel Paris Centre Bercy varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 253 €, kun taas kallein hinta oli 253 €.

Useimmin kysytyt kysymykset Novotel Paris Centre Bercy varaukselle

  • Missä Novotel Paris Centre Bercy sijaitsee?

    Novotel Paris Centre Bercy osoite naapurustossa Bercy on 85 rue de Bercy, ja sen etäisyys kaupungin Pariisi keskustasta on 3,3 km. Hotellin Novotel Paris Centre Bercy lähin maamerkki on Place d'Italie.

  • Mitkä ovat hotellin Novotel Paris Centre Bercy sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Novotel Paris Centre Bercy sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Kuinka kaukana Novotel Paris Centre Bercy on lentokentältä?

    Hotellin Novotel Paris Centre Bercy etäisyys on 12,7 km kentältä Pariisi Orly.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Novotel Paris Centre Bercy hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Novotel Paris Centre Bercy huonehinnat Pariisissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Novotel Paris Centre Bercy huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Novotel Paris Centre Bercy tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
20 % halvempiibis Styles Paris Bercy7.5 Hyvä (10 024 arvostelua)0,05 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 138 €
3-tähden hotelli
46 % halvempiHôtel Claret Bercy6.7 Hyvä (5 127 arvostelua)0,13 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 93 €
4-tähden hotelli
10 % halvempiVip Paris Yacht Hôtel & Spa7.4 Hyvä (629 arvostelua)0,4 kmVain aikuisille, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 155 €
4-tähden hotelli
9 % halvempiHôtel Mercure Paris Bercy Bibliothèque8.6 Erinomainen (3 497 arvostelua)0,59 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 156 €
3-tähden hotelli
47 % halvempiLe Quartier Bercy-Square8.2 Erinomainen (4 740 arvostelua)0,88 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 92 €
3-tähden hotelli
46 % halvempiHôtel Claret Bercy6.7 Hyvä (5 127 arvostelua)0,13 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 93 €
4-tähden hotelli
45 % halvempiHôtel le 209 Paris Bercy8.4 Erinomainen (4 016 arvostelua)0,62 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 95 €
3-tähden hotelli
42 % halvempiTrianon Gare de Lyon8.3 Erinomainen (3 376 arvostelua)0,84 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 100 €
3-tähden hotelli
30 % halvempiPink Hotel8.9 Erinomainen (2 343 arvostelua)0,81 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 121 €
1-tähden hotelli
Hotel Parisianer
8.8 Erinomainen (3 139 arvostelua)0,85 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 183 €
4-tähden hotelli
9 % halvempiHôtel Mercure Paris Bercy Bibliothèque8.6 Erinomainen (3 497 arvostelua)0,59 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 156 €
2-tähden hotelli
35 % halvempiHôtel De Venise8.6 Erinomainen (4 247 arvostelua)0,74 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 113 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,2
3,3 km
Pariisi Orly
12,7 km