Patong Eyes Hotel

3 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 303 arvosteluihin
303 arvostelua
to 29.10
-
pe 30.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Near Bangla Road When you stay at Patong Eyes Hotel in Patong, you'll be near the beach, within a 5-minute drive of Bangla Road and Patong Beach. This hotel is 3.8 mi (6.1 km) from Karon Beach and 6.1 mi (9.8 km) from Kamala Beach. Take in the views from a rooftop terrace and make use of amenities such as complimentary wireless internet access and concierge services. Featured amenities include dry cleaning/laundry services, a 24-hour front desk, and luggage storage. A roundtrip airport shuttle is provided for a surcharge (available 24 hours), and self parking (subject to charges) is available onsite. Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Nanai Road - 0.3 km / 0.2 mi Patong Boxing Stadium - 0.5 km / 0.3 mi Patong Hospital - 0.9 km / 0.6 mi Banzaan Fresh Market - 1.1 km / 0.7 mi Jungceylon Shopping Center - 1.3 km / 0.8 mi Bangla Boxing Stadium - 1.3 km / 0.8 mi Royal Paradise Night Market - 1.3 km / 0.8 mi Paradise Complex - 1.4 km / 0.9 mi Bangla Road - 1.5 km / 0.9 mi Patong Beach - 1.5 km / 0.9 mi Central Patong - 1.7 km / 1.1 mi Nurul Islam Mosque - 1.8 km / 1.1 mi Kalim Beach - 3.1 km / 1.9 mi Simon Cabaret - 3.6 km / 2.2 mi Patong Go-Kart Speedway - 4 km / 2.5 mi The nearest major airport is Phuket Intl. Airport (HKT) - 37.9 km / 23.5 mi At Patong Eyes Hotel, enjoy a satisfying meal at the restaurant. Wrap up your day with a drink at the bar/lounge. Make yourself at home in one of the 18 air-conditioned rooms featuring refrigerators and LCD televisions. Rooms have private balconies. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms have complimentary toiletries and hair dryers.
8,1
Erittäin hyvä
303 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Patong Eyes Hotel

to 29.10
-
pe 30.10

Hotellin Patong Eyes Hotel palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Lentokenttäkuljetus
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Kassakaappi
  • Poreamme

Arvostelut: Patong Eyes Hotel

8,1
Erittäin hyvä
303 todennettua arvostelua
Upea
132
Erittäin hyvä
54
Hyvä
56
OK
26
Kohtuullinen
14
Keskinkertainen
7
Heikko
14
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

125/1 Pisitkoranee Rd, Patong 83150

Mitä lähistöltä löytyy

  • Patong Boxing Stadium381 m
  • Patong Hospital0.7 km
  • Bazaan Fresh Market0.8 km
  • Paradise Complex0.9 km
  • Banglan nyrkkeilystadioni0.9 km
  • Sphinx Theatre0.9 km
  • Jungceylon Shopping Center1.1 km
  • Bangla Night Street1.3 km
  • Patong Beach1.3 km
  • Duangchanok Convention Centre2.1 km
  • Kalim Beach2.4 km
  • Rollerball Zorbing Phuket2.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Patong Eyes Hotel varaukselle

  • Missä Patong Eyes Hotel sijaitsee?

    Patong Eyes Hotel osoite on 125/1 Pisitkoranee Rd, ja sen etäisyys kaupungin Patong keskustasta on 0,9 km. Hotellin Patong Eyes Hotel lähin maamerkki on Patong Boxing Stadium.

  • Mitkä ovat hotellin Patong Eyes Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Patong Eyes Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Patong Eyes Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Patong Eyes Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Patong Eyes Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Patong Eyes Hotel etäisyys on 24,3 km kentältä Phuketin kansainvälinen lentoasema. Hotellin Patong Eyes Hotel etäisyys on 77,9 km kentältä Krabi.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Patong Eyes Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Patong Eyes Hotel huonehinnat Patong ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Patong Eyes Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Patong Eyes Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
12 % halvempiOcean View Treasure Residence6.8 Hyvä (432 arvostelua)0,05 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 21 €
4-tähden hotelli
Wazza'S Patong Hotel
0,1 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 48 €
2-tähden hotelli
8 % halvempi
A&N Residence Patong
6.7 Hyvä (11 arvostelua)0,12 kmalk. 22 €
2-tähden hotelli
Mountain view apartment- quiet spot, pool, parking
0,13 kmalk. 35 €
3-tähden hotelli
42 % halvempiParipas Express Hotel Patong6.8 Hyvä (184 arvostelua)0,3 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 14 €
3-tähden hotelli
15 % halvempi
My Style Resort Hotel
8.3 Erinomainen (727 arvostelua)0,27 kmUlkouima-allas, Ravintola, Huonepalvelualk. 20 €
3-tähden hotelli
12 % halvempiOcean View Treasure Residence6.8 Hyvä (432 arvostelua)0,05 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 21 €
2-tähden hotelli
12 % halvempiBeds Patong8.3 Erinomainen (28 arvostelua)0,39 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 21 €
3-tähden hotelli
15 % halvempi
My Style Resort Hotel
8.3 Erinomainen (727 arvostelua)0,27 kmUlkouima-allas, Ravintola, Huonepalvelualk. 20 €
2-tähden hotelli
12 % halvempiBeds Patong8.3 Erinomainen (28 arvostelua)0,39 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 21 €
4-tähden hotelli
Bayshore Ocean View Hotel
8.2 Erinomainen (17 arvostelua)0,24 kmalk. 33 €
3-tähden hotelli
12 % halvempiOcean View Treasure Residence6.8 Hyvä (432 arvostelua)0,05 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 21 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

10,0
0,9 km
Phuketin kansainvälinen lentoasema
24,3 km