Trakietz Hotel

3 tähteä
su 5.7
-
ma 6.7
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Trakietz Hotel
Varaussivusto: Trakietz Hotel
Varaussivusto: Trakietz Hotel
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hotelli tarjoaa vieraille 3-tähden asumista kuten myös 24-tunnin vastaanoton, nopean sisään-/uloskirjautumisen ja lentokenttäkuljetuksen. Sen sijainti on ihanteellinen niiden vieraiden näkökulmasta, jotka löytää alueen nähtävyydet.

Yöpyjät voivat harrastaa monia ulkoilma-aktiviteetteja, kuten esimerkiksi snorkkelisukellusta, purjelautailua ja kalastusta. WiFi on myös käytettävissä.

Vastikään uusitussa hotellissa on 12 huonetta. Kaikkien yksityisten kylpyhuoneiden varustukseen sisältyvät suihku.

Kävelymatkan päässä majoituskohteesta on useita vaihtoehtoja heille, jotka tahtovat tutustua paikallisiin kahviloihin ja ravintoloihin. Lähistöllä on tarjolla sellaisia harrasteita kuten vesitoimintaa ja veneily.

8,4
Erittäin hyvä arvosteluluokka
Perustuu 21 vahvistettuun asiakasarvioon

Uusimmat tarjoukset hotellille Trakietz Hotel

su 5.7
-
ma 6.7

Hotellin Trakietz Hotel palvelut

  • Huonepalvelu
  • Liikekeskus
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Lentokenttäkuljetus
  • Langaton internet
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Pyykinpesuhuone
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto
  • Kassakaappi

Palvelut ja mukavuudet

  • Huonepalvelu
  • Liikekeskus
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu

Ruokailu

  • Minibaari
  • Jääkaappi

Perus

  • Langaton internet
  • Ilmastointi

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus

Media ja viihde

  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla

Yleistä

  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi

Arvostelut: Trakietz Hotel

8,4
Erittäin hyvä
21 todennettua arvostelua
Upea
11
Erittäin hyvä
5
Hyvä
0
OK
2
Kohtuullinen
2
Keskinkertainen
0
Heikko
1
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Trakietz Hotel hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Trakietz Hotel varaukselle

  • Missä Trakietz Hotel sijaitsee?

    Trakietz Hotel osoite on Knqz Boris I,94, ja sen etäisyys kaupungin Pomorie keskustasta on 2 km.

  • Mitkä ovat hotellin Trakietz Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Trakietz Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana Trakietz Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Trakietz Hotel etäisyys on 10 km kentältä Burgasin kansainvälinen lentoasema. Hotellin Trakietz Hotel etäisyys on 76,2 km kentältä Varnan lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Trakietz Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Trakietz Hotel huonehinnat Pomorie ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Trakietz Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Trakietz Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
Palace De Luxe - Apartments
9.3 Erinomainen (45 arvostelua)0,07 kmKeittiö, ilmastointi, Pesukonealk. 64 €
Loma-asunto
2 Bed Courtyard Villa with pool nr to Sunny Beach
0,27 kmLangaton internet, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 265 €
Loma-asunto
Holiday Apartments 80 m from a Sandy Beach
0,29 kmalk. 55 €
3-tähden hotelli
Sea Breeze Pomorie
8.3 Erinomainen (16 arvostelua)0,34 kmLangaton internetalk. 82 €
Loma-asunto
Holiday Apartments 80 m from a Sandy Beach
0,29 kmalk. 55 €
Loma-asunto
Palace De Luxe - Apartments
9.3 Erinomainen (45 arvostelua)0,07 kmKeittiö, ilmastointi, Pesukonealk. 64 €
Loma-asunto
Beach apartments Pomorie
9.7 Erinomainen (26 arvostelua)0,43 kmNäkymä kaupunkiin, Keittiö, keittokomeroalk. 65 €
3-tähden hotelli
Sea Breeze Pomorie
8.3 Erinomainen (16 arvostelua)0,34 kmLangaton internetalk. 82 €
Loma-asunto
Beach apartments Pomorie
9.7 Erinomainen (26 arvostelua)0,43 kmNäkymä kaupunkiin, Keittiö, keittokomeroalk. 65 €
Loma-asunto
Palace De Luxe - Apartments
9.3 Erinomainen (45 arvostelua)0,07 kmKeittiö, ilmastointi, Pesukonealk. 64 €
3-tähden hotelli
Sea Breeze Pomorie
8.3 Erinomainen (16 arvostelua)0,34 kmLangaton internetalk. 82 €
Loma-asunto
Marina Beach Apartments
8.2 Erinomainen (6 arvostelua)0,4 kmParveke, ilmastointialk. 114 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

2,0 km
Burgasin kansainvälinen lentoasema
10,0 km