Apart Tronador

0 tähtiluokitusta
6,3
OK
perustuu 442 arvosteluihin
442 arvostelua
to 24.9
-
pe 25.9
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Apart Tronador
Varaussivusto: Apart Tronador
Varaussivusto: Apart Tronador
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

APART TRONADOR is set in Puerto Varas and offers a terrace. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. With 2 bedrooms and 1 bathroom, this apartment has a flat-screen TV. The accommodation is non-smoking. If you prefer to cook in the comfort of your own place, you can make use of the kitchenette facilities. El Tepual Airport is 28 km from the property.
6,3
OK
442 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Apart Tronador

to 24.9
-
pe 25.9

Hotellin Apart Tronador palvelut

  • Keittokomero
  • Terassi/patio
  • Parveke
  • Taulu-tv
  • Internet
  • Hiustenkuivain
  • Express-uloskirjautuminen
  • Kassakaappi
  • Mikroaaltouuni
  • Jääkaappi

Arvostelut: Apart Tronador

6,3
OK
442 todennettua arvostelua
Upea
127
Erittäin hyvä
91
Hyvä
65
OK
42
Kohtuullinen
55
Keskinkertainen
30
Heikko
32
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Saat tarkan sijainnin varauksen jälkeen

Mitä lähistöltä löytyy

  • Museo Pablo Fierro235 m
  • Puerto Varas Plaza de Armas0.9 km
  • Iglesia del Sagrado Corazon1 km
  • Lake Llanquihue26.9 km
  • Calbuco Volcano30.4 km
  • Osorno Volcano47.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Apart Tronador varaukselle

  • Mitkä ovat hotellin Apart Tronador sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Apart Tronador sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Apart Tronador ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Apart Tronador tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Apart Tronador ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Apart Tronador tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Apart Tronador on lentokentältä?

    Hotellin Apart Tronador etäisyys on 16 km kentältä Puerto Montt El Tepual. Hotellin Apart Tronador etäisyys on 79,6 km kentältä Osorno Canal Balo.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Apart Tronador hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Apart Tronador huonehinnat Puerto Varas ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Apart Tronador huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Apart Tronador tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Loma-asunto
Nice apartment, 5 minutes from downtown
2 Keskinkertainen (1 arvostelu)0,1 kmLangaton internetalk. 94 €
Loma-asunto
Almabosque Cabañas
9.5 Erinomainen (185 arvostelua)0,12 kmKeittiö, keittokomero, petivaatteetalk. 89 €
Loma-asunto
Department with hot tub
0,81 kmalk. 443 €
3-tähden hotelli
8 % halvempi
Hotel Boutique Casa Kalfu
8.7 Erinomainen (1 923 arvostelua)0,09 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 49 €
Loma-asunto
Almabosque Cabañas
9.5 Erinomainen (185 arvostelua)0,12 kmKeittiö, keittokomero, petivaatteetalk. 89 €
Loma-asunto
Nice apartment, 5 minutes from downtown
2 Keskinkertainen (1 arvostelu)0,1 kmLangaton internetalk. 94 €
Loma-asunto
Department with hot tub
0,81 kmalk. 443 €
3-tähden hotelli
8 % halvempi
Hotel Boutique Casa Kalfu
8.7 Erinomainen (1 923 arvostelua)0,09 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 49 €
Loma-asunto
Almabosque Cabañas
9.5 Erinomainen (185 arvostelua)0,12 kmKeittiö, keittokomero, petivaatteetalk. 89 €
Loma-asunto
Nice apartment, 5 minutes from downtown
2 Keskinkertainen (1 arvostelu)0,1 kmLangaton internetalk. 94 €
Loma-asunto
Department with hot tub
0,81 kmalk. 443 €
5-tähden hotelli
Wyndham Puerto Varas Pettra9.1 Erinomainen (2 682 arvostelua)0,44 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 123 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

6,1
1,0 km
Puerto Montt El Tepual
16,0 km