Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo

3 tähteä
8,0
Erittäin hyvä
perustuu 398 arvosteluihin
398 arvostelua
pe 7.8
-
la 8.8
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
63 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
King-huone, 1 king-vuode
63 €
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
98 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
107 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ulkouima-allas, kuntosali ja välipalabaari/deli kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen buffetaamiainen. Lisäksi majoituspaikassa on poreallas, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja mikroaaltouuni yleisissä tiloissa. Siivouspalvelu on saatavilla kerran loman aikana. Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo tarjoaa 74 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 32-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla kerran vierailun aikana. Käytössäsi on ulkouima-allas ja poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluu kuntosali. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,0
Erittäin hyvä
398 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo

pe 7.8
-
la 8.8
King-huone, 1 king-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
King-huone, 1 king-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
King-huone, 1 king-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
King-huone, 1 king-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
King-huone, 1 king-vuode
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
King-huone, 1 king-vuode
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Internet

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö on esteetön
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Esteetön suihku
  • Hissi
  • Esteetön kylpyamme
  • Savuton
  • WC, jossa on käsituet
  • Erillinen tupakointialue

Palvelut ja mukavuudet

  • Kokoustilat
  • Pankkiautomaatti
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Minimarketti paikan päällä
  • Huonepalvelu
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Palosammutin
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Ilmastointi

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Maksullisia kanavia

Ruokailu

  • Jääkaappi
  • Mannermainen aamiainen
  • Kahvinkeitin
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)

Perheystävällinen

  • Lapsenvahti tai -hoito
  • Pinnasänky saatavilla
  • Lasten ateriat
  • Lapsiystävällinen buffet
  • Ilmainen aamiainen

Pysäköinti ja kuljetus

  • Sähköauton latausasema
  • Pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta

Tekemistä

  • Eläintarha
  • Lahjatavaramyymälä
  • Golf

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Puhelin

Terveys ja turvallisuus

  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • Kassakaappi

Uima-allas ja kylpylä

  • Poreamme
  • Ulkouima-allas

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivain

Ulkoilma

  • Grilli

Makuuhuone

  • Herätyskello

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo

8,0
Erittäin hyvä
398 todennettua arvostelua
Upea
215
Erittäin hyvä
77
Hyvä
49
OK
17
Kohtuullinen
14
Keskinkertainen
8
Heikko
18
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

1780 Tribute Road, Sacramento, CA 95815

Mitä lähistöltä löytyy

  • American River Parkway1.2 km
  • Arden Fair Mall2 km
  • B Street Theatre2.3 km
  • California State Indian Museum3.4 km
  • Sutter's Fort State Historic Park3.4 km
  • Governor's Mansion State Historic Park3.8 km
  • Cathedral of Blessed Sacrament4.4 km
  • The Citizen Hotel, Autograph Collection4.5 km
  • California State Capitol4.5 km
  • California State Capitol Museum4.6 km
  • California State Library4.9 km
  • The California Museum4.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo varaukselle

  • Missä Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo sijaitsee?

    Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo osoite on 1780 Tribute Road, ja sen etäisyys kaupungin Sacramento keskustasta on 4,4 km. Hotellin Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo lähin maamerkki on American River Parkway.

  • Mitkä ovat hotellin Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo on lentokentältä?

    Hotellin Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo etäisyys on 16,7 km kentältä Sacramento Intl. Hotellin Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo etäisyys on 80,2 km kentältä Stockton.

  • Onko hotellissä Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo huonehinnat Sacramento ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Fairfield Inn by Marriott Sacramento Cal Expo tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
8 % halvempiTownePlace Suites by Marriott Sacramento Cal Expo8 Erinomainen (521 arvostelua)0,13 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 107 €
3-tähden hotelli
Courtyard by Marriott Sacramento Cal Expo8.2 Erinomainen (435 arvostelua)0,17 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 118 €
3-tähden hotelli
Residence Inn by Marriott Sacramento Cal Expo
8.9 Erinomainen (23 arvostelua)0,61 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 135 €
3-tähden hotelli
44 % halvempi
SureStay Plus by Best Western Sacramento Cal Expo
6.5 Hyvä (1 613 arvostelua)0,99 kmUlkouima-allas, Ravintola, Huonepalvelualk. 65 €
3-tähden hotelli
56 % halvempiThe Greens Hotel on Del Paso6.8 Hyvä (395 arvostelua)1,41 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 51 €
3-tähden hotelli
44 % halvempi
SureStay Plus by Best Western Sacramento Cal Expo
6.5 Hyvä (1 613 arvostelua)0,99 kmUlkouima-allas, Ravintola, Huonepalvelualk. 65 €
3-tähden hotelli
8 % halvempiTownePlace Suites by Marriott Sacramento Cal Expo8 Erinomainen (521 arvostelua)0,13 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 107 €
4-tähden hotelli
DoubleTree by Hilton Sacramento7.2 Hyvä (793 arvostelua)1,32 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 118 €
3-tähden hotelli
Residence Inn by Marriott Sacramento Cal Expo
8.9 Erinomainen (23 arvostelua)0,61 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 135 €
3-tähden hotelli
Courtyard by Marriott Sacramento Cal Expo8.2 Erinomainen (435 arvostelua)0,17 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 118 €
3-tähden hotelli
8 % halvempiTownePlace Suites by Marriott Sacramento Cal Expo8 Erinomainen (521 arvostelua)0,13 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 107 €
3-tähden hotelli
Hilton Sacramento Arden West8 Erinomainen (684 arvostelua)1,59 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 125 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,8
4,4 km
Sacramento Intl
16,7 km