Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue

2 tähteä
4,6
Keskinkertainen
perustuu 11 arvosteluihin
11 arvostelua
su 20.9
-
ma 21.9
2 vierasta, 1 huone
Sivusto
Varaussivusto: Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue
Varaussivusto: Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue
Varaussivusto: Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue

su 20.9
-
ma 21.9

Hotellin Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue palvelut

  • Ravintola

Arvostelut: Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue

4,6
Keskinkertainen
11 todennettua arvostelua
Upea
0
Erittäin hyvä
0
Hyvä
0
OK
0
Kohtuullinen
5
Keskinkertainen
4
Heikko
2
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

No2596 Pudong Avenue Pudong District, Shanghai 200085

Mitä lähistöltä löytyy

  • Shanghai New International Expo Center5.9 km
  • Shanghai Stock Exchange6.1 km
  • Shanghai World Financial Center6.4 km
  • Jin Mao Tower6.6 km
  • Oriental Pearl Tower6.9 km
  • Torre central de Shanghái6.9 km
  • Fudan University-Handan Campus7.1 km
  • The Bund7.8 km
  • Yu Yuan Garden8.1 km
  • Nanjing Road9.3 km
  • People's Square9.4 km
  • Xintiandi10 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue varaukselle

  • Missä Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue sijaitsee?

    Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue osoite naapurustossa Pudong on No2596 Pudong Avenue Pudong District, ja sen etäisyys kaupungin Shanghai keskustasta on 8,7 km. Hotellin Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue lähin maamerkki on Shanghai New International Expo Center.

  • Mitkä ovat hotellin Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Kuinka kaukana Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue on lentokentältä?

    Hotellin Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue etäisyys on 23,1 km kentältä Shanghai Hongqiao. Hotellin Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue etäisyys on 26,2 km kentältä Shanghai Pu Dong.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue huonehinnat Shanghaissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Yiting 6+E Hotel Pudong Avenue tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
68 % halvempiJinjiang Inn East Shanghai Jinqiao Rd5.6 OK (4 arvostelua)0,11 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 89 €
2-tähden hotelli
93 % halvempi
Shanghai Xinlun Hotel
9.6 Erinomainen (1 arvostelu)0,49 kmalk. 21 €
2-tähden hotelli
93 % halvempi
Huiyang Business Hotel
0,59 kmalk. 19 €
2-tähden hotelli
89 % halvempi
A free and easy homestay
0,67 kmalk. 31 €
98 % halvempi
Shanghai Royal Garden Youth Hostel (Shanghai Jinqiao Road Branch)
1,94 kmalk. 6 €
2-tähden hotelli
95 % halvempi
99 Best Hotel
1,89 kmLangaton internetalk. 14 €
1-tähden hotelli
95 % halvempi
Shanghai Haixiang Hotel
1,82 kmalk. 15 €
2-tähden hotelli
94 % halvempi
Hi Inn (Shanghai Jinqiao International Square)
8.5 Erinomainen (5 arvostelua)1,9 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 16 €
2-tähden hotelli
93 % halvempi
Shanghai Xinlun Hotel
9.6 Erinomainen (1 arvostelu)0,49 kmalk. 21 €
4-tähden hotelli
75 % halvempi
Green Court Place Jinqiao Middle Ring Shanghai
9 Erinomainen (46 arvostelua)1,52 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 70 €
2-tähden hotelli
94 % halvempi
Hi Inn (Shanghai Jinqiao International Square)
8.5 Erinomainen (5 arvostelua)1,9 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 16 €
4-tähden hotelli
69 % halvempi
Sheraton Shanghai Pudong Riverside
8.2 Erinomainen (67 arvostelua)1,78 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 88 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

6,0
8,7 km
Shanghai Hongqiao
23,1 km