Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung

4 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 3154 arvosteluihin
3154 arvostelua
su 27.9
-
ma 28.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
40 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
40 €
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
63 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
78 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä savuttomassa hotellissa on 2 ravintolaa, ulkouima-allas ja kuntosali. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on sauna, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja poreallas. Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung tarjoaa 224 huonetta, joissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. Huoneissa on LCD-televisio. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, syvä kylpyamme ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on ulkouima-allas ja poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat sauna ja kuntosali. Alle 12 vuotta vanhat lapset ei saa käyttää seuraavia tiloja yksin ilman aikuista: uima-allas, kuntoilutila ja poreallas.
8,1
Erittäin hyvä
3154 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung

su 27.9
-
ma 28.9
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
40 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
78 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
79 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
123 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung palvelut

  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv

Arvostelut: Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung

8,1
Erittäin hyvä
3154 todennettua arvostelua
Upea
1281
Erittäin hyvä
735
Hyvä
460
OK
245
Kohtuullinen
184
Keskinkertainen
124
Heikko
125
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

No. 306, Houzhuang Road, Taichung 40682

Mitä lähistöltä löytyy

  • Taichung Intercontinental Baseball Stadium2 km
  • Feng Chia Night Market2.6 km
  • National Museum of Natural Science3.9 km
  • National Taichung Theater4.1 km
  • Taichung Baseball Field5.2 km
  • Taichung Station6.3 km
  • Tunghai University6.6 km
  • Chung Shan Medical University7.9 km
  • Fengyuan Railway Station9 km
  • Ching Chuan Kang Air Base9.3 km
  • Providence University9.9 km
  • Wuri Brewing Company10 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 臺中市旅館103號、臺中市旅館001號

Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung

Missä kuussa Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiGolden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung yöpymiseen on maaliskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 60 €. Kallein kuukausi on toukokuu, jolloin hinta on 95 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung?

Halvin päivä varata Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung on torstai, ja keskimääräinen yöhinta on 48 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 89 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung kannattaa varata?

Varaa noin 8 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung. Tämä voi tuoda sinulle noin 43 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung varaukselle

  • Missä Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung sijaitsee?

    Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung osoite naapurustossa Beitun District on No. 306, Houzhuang Road, ja sen etäisyys kaupungin Taichung keskustasta on 5,2 km. Hotellin Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung lähin maamerkki on Taichung Intercontinental Baseball Stadium.

  • Mitkä ovat hotellin Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung on lentokentältä?

    Hotellin Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung etäisyys on 8,7 km kentältä Taichung ChingChuanKang. Hotellin Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung etäisyys on 98,1 km kentältä Hualien City.

  • Onko hotellissä Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung huonehinnat Taichung ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Golden Tulip Zhong Xin Hotel Taichung tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Maison de Chine Hotel Taichung - Pin Chen Building
7.2 Hyvä (6 arvostelua)0,02 kmalk. 46 €
3-tähden hotelli
35 % halvempi
Hotel Ramble
8.7 Erinomainen (1 463 arvostelua)0,19 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 29 €
5-tähden hotelli
Moonshy Villa
9.5 Erinomainen (4 arvostelua)0,84 kmTaulu-tvalk. 74 €
3-tähden hotelli
21 % halvempi
Yu Chun Hotel
8 Erinomainen (320 arvostelua)1,03 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 35 €
3-tähden hotelli
45 % halvempi
Herkang Hotel
8.4 Erinomainen (1 168 arvostelua)1,46 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 25 €
3-tähden hotelli
35 % halvempi
Hotel Ramble
8.7 Erinomainen (1 463 arvostelua)0,19 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 29 €
3-tähden hotelli
21 % halvempi
Yu Chun Hotel
8 Erinomainen (320 arvostelua)1,03 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 35 €
4-tähden hotelli
Maison de Chine Hotel Taichung - Pin Chen Building
7.2 Hyvä (6 arvostelua)0,02 kmalk. 46 €
5-tähden hotelli
Moonshy Villa
9.5 Erinomainen (4 arvostelua)0,84 kmTaulu-tvalk. 74 €
3-tähden hotelli
35 % halvempi
Hotel Ramble
8.7 Erinomainen (1 463 arvostelua)0,19 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 29 €
3-tähden hotelli
45 % halvempi
Herkang Hotel
8.4 Erinomainen (1 168 arvostelua)1,46 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 25 €
3-tähden hotelli
21 % halvempi
Yu Chun Hotel
8 Erinomainen (320 arvostelua)1,03 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 35 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,2
5,2 km
Taichung ChingChuanKang
8,7 km