Centauro Hotel

3 tähteä
ke 8.7
-
to 9.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
73 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
73 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
81 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
93 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu concierge-palvelut, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen buffetaamiainen. Lisäksi majoituspaikassa on tallelokero vastaanotossa. Hotel Centauro tarjoaa 30 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Vuoteissa on untuvapeitot. Plasmatelevisio, satelliittikanavat. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Siivous on saatavilla päivittäin.
8,4
Erittäin hyvä
4894 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Centauro Hotel

ke 8.7
-
to 9.7
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
73 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
197 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
81 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
93 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
96 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
318 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
103 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
145 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
123 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
135 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
150 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
210 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
195 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
232 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
335 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Centauro Hotel palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Internet
  • Hiustenkuivain
  • Kasino
  • 24h-vastaanotto
  • Kassakaappi
  • Savuton

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Hiustenkuivain
  • Oma kykpyhuone
  • WC
  • Vessapaperia

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Lämmitys
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Ilmastointi

Media ja viihde

  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Yleistä

  • Puhelin
  • Säilytystila saatavilla

Terveys ja turvallisuus

  • Kassakaappi
  • Päivittäinen siivous

Palvelut ja mukavuudet

  • Tallelokero
  • 24h-vastaanotto

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuton

Ulkoilma

  • Parveke

Ruokailu

  • Minibaari

Tekemistä

  • Kasino

Arvostelut: Centauro Hotel

8,4
Erittäin hyvä
4894 todennettua arvostelua
Upea
2172
Erittäin hyvä
1220
Hyvä
801
OK
269
Kohtuullinen
220
Keskinkertainen
99
Heikko
113
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Campo Daniele Manin 4297, 30124 Venetsia, Veneto

Mitä lähistöltä löytyy

  • Teatro la Fenice164 m
  • Canal Grande318 m
  • Pyhän Markuksen tori322 m
  • Venice City Centre323 m
  • St Mark's Campanile338 m
  • Rialto Bridge347 m
  • Venice Biennale359 m
  • Doge's Palace0.4 km
  • St Mark's Basilica0.4 km
  • Basilica di Santa Maria della Salute0.5 km
  • San Cassiano0.5 km
  • Chiesa dei Gesuati0.8 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.
Lisenssinumero: 027042-ALB-00372, IT027042A1F4ZLOOHZ

Centauro Hotel - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

kesäkuu
kesäkuu
174 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Milloin varata huone Centauro Hotel hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Centauro Hotel varaukselle

  • Missä Centauro Hotel sijaitsee?

    Centauro Hotel osoite naapurustossa San Marco on Campo Daniele Manin 4297, ja sen etäisyys kaupungin Venetsia keskustasta on 0,4 km. Hotellin Centauro Hotel lähin maamerkki on Teatro la Fenice.

  • Mitkä ovat hotellin Centauro Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Centauro Hotel sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Centauro Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Centauro Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Centauro Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Centauro Hotel etäisyys on 7,4 km kentältä Venetsia Marco Polo. Hotellin Centauro Hotel etäisyys on 26,3 km kentältä Venetsia Treviso A. Canova.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Centauro Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Centauro Hotel huonehinnat Venetsiassa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Centauro Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Centauro Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
Fenice Maison by Wonderful Italy
8 Erinomainen (10 arvostelua)0,03 kmLangaton internetalk. 205 €
3-tähden hotelli
9 % halvempi
Daplace - Antica Casa Coppo 1
8.9 Erinomainen (2 139 arvostelua)0,04 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 138 €
3-tähden hotelli
25 % halvempi
Casa Alla Fenice
8.6 Erinomainen (1 248 arvostelua)0,07 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 115 €
4-tähden hotelli
16 % halvempiDuodo Palace8.7 Erinomainen (3 292 arvostelua)0,08 kmSnorklaus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 129 €
3-tähden hotelli
25 % halvempi
Casa Alla Fenice
8.6 Erinomainen (1 248 arvostelua)0,07 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 115 €
3-tähden hotelli
17 % halvempiHotel Ateneo8.4 Erinomainen (2 455 arvostelua)0,08 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 126 €
4-tähden hotelli
16 % halvempiDuodo Palace8.7 Erinomainen (3 292 arvostelua)0,08 kmSnorklaus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 129 €
3-tähden hotelli
9 % halvempi
Daplace - Antica Casa Coppo 1
8.9 Erinomainen (2 139 arvostelua)0,04 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 138 €
3-tähden hotelli
9 % halvempi
Daplace - Antica Casa Coppo 1
8.9 Erinomainen (2 139 arvostelua)0,04 kmLangaton internet, Kahvinkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 138 €
4-tähden hotelli
16 % halvempiDuodo Palace8.7 Erinomainen (3 292 arvostelua)0,08 kmSnorklaus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 129 €
3-tähden hotelli
25 % halvempi
Casa Alla Fenice
8.6 Erinomainen (1 248 arvostelua)0,07 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 115 €
3-tähden hotelli
17 % halvempiHotel Ateneo8.4 Erinomainen (2 455 arvostelua)0,08 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 126 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,3
0,4 km
Venetsia Marco Polo
7,4 km