Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley

3 tähteä
7,3
Hyvä
perustuu 2980 arvosteluihin
2980 arvostelua
pe 11.9
-
la 12.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu sisäuima-allas, ravintola ja kuntosali. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti, ilmainen buffetaamiainen sekä ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Lisäksi majoituspaikassa on baari/aulabaari, välipalabaari/deli ja ympäri vuorokauden auki oleva business center. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley tarjoaa 143 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. 40-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluu työpöydät; ilmaiset paikallispuhelutovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on sisäuima-allas ja kuntosali. Alle 16 vuotta vanhat lapset eivät saa käyttää seuraavia tiloja yksin ilman aikuista: uima-allas ja kuntoilutila. Alle 18 vuotta vanhat eivät saa käyttää seuraavia tiloja: uima-allas ja kuntoilutila.
7,3
Hyvä
2980 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley

pe 11.9
-
la 12.9
Tarjoukset:
50 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Queen-huone, King-huone ja 40 lisää Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley tarjouksia.
Queen-huone, 1 queen-vuode
50 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
56 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 queen-vuode
53 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
55 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
56 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
65 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
64 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
66 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 twin-vuode
67 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
67 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 queen-vuode
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
68 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
79 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
74 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 queen-vuode
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
79 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
89 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
92 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
255 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Kahvila
  • Ilmainen pysäköinti

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Palvelut ja mukavuudet

  • Kokoustilat
  • Pankkiautomaatti
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Concierge-palvelu
  • Tallelokero
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Pääsy avainkortilla
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Ruokailu

  • Mikroaaltouuni
  • Välipalabaari
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Kahvila

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone
  • Suihkukaappi

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Säilytystila saatavilla

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Esteetön pysäköinti
  • Savuton
  • Erillinen tupakointialue

Uima-allas ja kylpylä

  • Lämmitetty uima-allas
  • Poreamme
  • Sisäuima-allas
  • Allas näköalalla

Pysäköinti ja kuljetus

  • Kuljetuspalvelu (ilmainen)
  • Lentokenttäkuljetus
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Tekemistä

  • Lahjatavaramyymälä
  • Pelihuone
  • Biljardipöytä
  • Yökerho

Makuuhuone

  • Herätyskello
  • Vuodesohva
  • Vaateteline

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • Kassakaappi

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silitysrauta ja -lauta

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Ulkoilma

  • Puutarha

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley

7,3
Hyvä
2980 todennettua arvostelua
Upea
937
Erittäin hyvä
347
Hyvä
373
OK
231
Kohtuullinen
270
Keskinkertainen
215
Heikko
611
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

3400 Airport Road, Allentown, PA 18109

Mitä lähistöltä löytyy

  • Coca-Cola Park4.1 km
  • America On Wheels Museum6.2 km
  • Hotel Sterling6.6 km
  • Art Allentown Museum6.8 km
  • Lehigh Valley Heritage Museum6.9 km
  • Trout Hall7 km
  • Liberty Bell Museum7.2 km
  • Dime Savings and Trust Company7.2 km
  • Gauff-Roth House7.5 km
  • Albertus L. Meyers Bridge7.7 km
  • Allentown Masonic Temple8.4 km
  • Civic Theatre of Allentown8.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley

Missä kuussa Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiDays Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley yöpymiseen on maaliskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 66 €. Kallein kuukausi on kesäkuu, jolloin hinta on 94 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley?

Halvin päivä varata Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 65 €. Kallein päivä on perjantai, jolloin hinta on 106 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley kannattaa varata?

Varaa noin 8 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley. Tämä voi tuoda sinulle noin 31 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley varaukselle

  • Missä Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley sijaitsee?

    Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley osoite on 3400 Airport Road, ja sen etäisyys kaupungin Allentown keskustasta on 7 km. Hotellin Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley lähin maamerkki on Coca-Cola Park.

  • Mitkä ovat hotellin Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Tarjoaako Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley ilmaisen lentokenttäkuljetuksen?

    Kyllä, Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley tarjoaa ilmaisen lentokenttäkuljetuksen.

  • Kuinka kaukana Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley on lentokentältä?

    Hotellin Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley etäisyys on 0,9 km kentältä Allentown-Bethlehem. Hotellin Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley etäisyys on 67 km kentältä Trenton-Mercer.

  • Onko hotellissä Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley huonehinnat Allentown ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Days Hotel by Wyndham Allentown Airport / Lehigh Valley tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Homewood Suites by Hilton Allentown-Bethlehem Airport8.5 Erinomainen (454 arvostelua)0,71 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 110 €
3-tähden hotelli
Home2 Suites by Hilton Allentown Bethlehem Airport
8.9 Erinomainen (194 arvostelua)0,9 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 119 €
2-tähden hotelli
Holiday Inn Express & Suites Bethlehem Arpt-Allentown Area By IHG8.8 Erinomainen (671 arvostelua)0,93 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 90 €
3-tähden hotelli
Sonesta Es Suites Allentown Bethlehem Airport
6.9 Hyvä (310 arvostelua)1,4 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 73 €
3-tähden hotelli
Sonesta Es Suites Allentown Bethlehem Airport
6.9 Hyvä (310 arvostelua)1,4 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 73 €
2-tähden hotelli
Best Western Allentown Bethlehem Lehigh Valley Inn & Suites
7.9 Hyvä (176 arvostelua)1,49 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 74 €
2-tähden hotelli
Extended Stay America Suites - Allentown - Bethlehem6.8 Hyvä (675 arvostelua)1,45 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 81 €
2-tähden hotelli
Fairfield Inn & Suites by Marriott Allentown Bethlehem/Lehigh Valley Airport
8.2 Erinomainen (206 arvostelua)1,49 kmalk. 82 €
3-tähden hotelli
Home2 Suites by Hilton Allentown Bethlehem Airport
8.9 Erinomainen (194 arvostelua)0,9 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 119 €
2-tähden hotelli
Holiday Inn Express & Suites Bethlehem Arpt-Allentown Area By IHG8.8 Erinomainen (671 arvostelua)0,93 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 90 €
3-tähden hotelli
Homewood Suites by Hilton Allentown-Bethlehem Airport8.5 Erinomainen (454 arvostelua)0,71 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 110 €
3-tähden hotelli
Comfort Inn & Suites Bethlehem Lehigh Valley Airport
8.3 Erinomainen (835 arvostelua)1,47 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 93 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,0
7,0 km
Allentown-Bethlehem
0,9 km