pe 16.10
-
la 17.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Uusimmat tarjoukset hotellille Cozy At Ten Hotel

pe 16.10
-
la 17.10

Hotellin Cozy At Ten Hotel palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Pyykinpesuhuone
  • 24h-vastaanotto
  • Kassakaappi
  • Hissi
  • Minibaari
  • Säilytystila saatavilla

Sijainti

1/17-19 Soi 10 Sukhumvit Road, Bangkok

Mitä lähistöltä löytyy

  • Terminal 21 -ostoskeskus319 m
  • Sukhumvit Road1.1 km
  • Erawanin pyhäkkö2 km
  • Centralworld2.2 km
  • Pratunam2.5 km
  • Chulalongkornin yliopisto2.6 km
  • Siam Paragon -ostoskeskus2.6 km
  • Siamin aukio2.7 km
  • Patpongin iltatori2.9 km
  • Voiton muistomerkk3.6 km
  • Thaimaan parlamentti6.2 km
  • Bangkokin keskusta6.6 km

Käytännöt

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Cozy At Ten Hotel varaukselle

  • Missä Cozy At Ten Hotel sijaitsee?

    Cozy At Ten Hotel osoite naapurustossa Khlong Toei on 1/17-19 Soi 10 Sukhumvit Road, ja sen etäisyys kaupungin Bangkok keskustasta on 3,6 km. Hotellin Cozy At Ten Hotel lähin maamerkki on Terminal 21 -ostoskeskus.

  • Tarjoaako Cozy At Ten Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Cozy At Ten Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Cozy At Ten Hotel on lentokentältä?

    Hotellin Cozy At Ten Hotel etäisyys on 20,2 km kentältä Bangkok Don Muangin kansainvälinen lentoasema. Hotellin Cozy At Ten Hotel etäisyys on 21,5 km kentältä Bangkok Suvarnabhumi.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Cozy At Ten Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Cozy At Ten Hotel huonehinnat Bangkokissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Cozy At Ten Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Cozy At Ten Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Hotel 433 - Asoke Sukhumvit
9.2 Erinomainen (153 arvostelua)0,06 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 51 €
3-tähden hotelli
17 % halvempiParadiso Boutique Suites7.8 Hyvä (774 arvostelua)0,06 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 26 €
1-tähden hotelli
Zen Rooms Sukhumvit Soi 10
7.8 Hyvä (22 arvostelua)0,06 kmHuonepalvelu, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 42 €
5-tähden hotelli
Canopy by Hilton Bangkok Sukhumvit
8.7 Erinomainen (8 arvostelua)0,09 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 128 €
3-tähden hotelli
54 % halvempi
Episode 11 Hostel Sukhumvit
7.6 Hyvä (760 arvostelua)0,27 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 15 €
3-tähden hotelli
28 % halvempiCrown Bts Nana Hotel7.6 Hyvä (2 189 arvostelua)0,26 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 23 €
2-tähden hotelli
26 % halvempiStudio Nana8 Erinomainen (1 191 arvostelua)0,29 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 24 €
3-tähden hotelli
17 % halvempiParadiso Boutique Suites7.8 Hyvä (774 arvostelua)0,06 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 26 €
5-tähden hotelli
Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok9.5 Erinomainen (2 971 arvostelua)0,2 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 205 €
3-tähden hotelli
Hotel 433 - Asoke Sukhumvit
9.2 Erinomainen (153 arvostelua)0,06 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 51 €
5-tähden hotelli
Sofitel Bangkok Sukhumvit9.2 Erinomainen (1 727 arvostelua)0,15 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 185 €
4-tähden hotelli
Adelphi Suites Bangkok9.1 Erinomainen (3 507 arvostelua)0,2 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 75 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

3,6 km
Bangkok Don Muangin kansainvälinen lentoasema
20,2 km