Hotel Garni Günther

3 tähteä
to 9.7
-
pe 10.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
60 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
60 €
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
64 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
71 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämä 3 tähden hotelli sijaitsee suoraan Reinin kävelykadun varrella Boppardin viininviljelykaupungissa. Hotel Garni Günther tarjoaa huoneita, joissa on on ilmainen langaton internet ja kuntosali. Hotellilta on hyvät liikenneyhteydet. Kaikissa Hotel Garni Güntherin huoneissa on vaaleat kalusteet ja kansainvälinen kaapelitelevisio. Monista huoneista on näkymät Rein-joelle. Hotel Güntherilla on myös guest house, joka on 40 metrin päässä. Siellä on kuntosali, joka on kaikkien hotellin asiakkaiden käytettävissä. Hotel Günther on 2 minuutin kävelymatkan päässä venelaiturilta. Boppardin juna-asema on 5 minuutin kävelymatkan päässä. Unescon suojelemassa Keski-Reinin laaksossa on monia patikointi- ja pyöräreittejä. Hotel Güntherin asiakkaat voivat myös hyödyntää päivittäistä buffetaamiaista ja kirjastossa olevaa internetpistettä.
8,4
Erittäin hyvä
1346 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel Garni Günther

to 9.7
-
pe 10.7
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
60 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
64 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
71 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
76 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
79 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
95 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Hotel Garni Günther palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Internet
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Hiustenkuivain
  • Kassakaappi
  • Pinnasänky saatavilla

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Tuuletin
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Yleistä

  • Hiljainen katunäkymä
  • Näkymä joelle
  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Kovapuu- ja parkettilattiat
  • Sisäpihanäkymä
  • Vuodesohva
  • Puhelin
  • Kokolattiamatto
  • Säilytystila saatavilla

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Pääsy hissillä
  • Hypoallergeeninen tyyny
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Pääsy portaita pitkin yläkerroksiin

Kylpyhuone

  • Suihku
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Makuuhuone

  • Höyhentyyny
  • Pistorasia lähellä sänkyä
  • Vuodesohva
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Media ja viihde

  • Taulu-tv
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Parveke

Ruokailu

  • Vedenkeitin
  • Erityisruokavalioita (pyynnöstä)

Tekemistä

  • Patikointi
  • Pyöräily

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Kassakaappi

Palvelut ja mukavuudet

  • Tallelokero
  • Pääsy avainkortilla

Työtila

  • Kirjoituspöytä

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla

Arvostelut: Hotel Garni Günther

8,4
Erittäin hyvä
1346 todennettua arvostelua
Upea
625
Erittäin hyvä
413
Hyvä
208
OK
49
Kohtuullinen
25
Keskinkertainen
14
Heikko
12
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Rheinallee 40, 56154 Boppard, Rhineland-Palatinate

Mitä lähistöltä löytyy

  • St. Severus Church77 m
  • Boppard City Museum186 m
  • Roman Castle197 m
  • Mittelrhein Klettersteig1.1 km
  • Linna Martinsburg7.3 km
  • Schloss Stolzenfels8 km
  • St. John Cathedral8.6 km
  • Moselle Viaduct11.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hotel Garni Günther - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

kesäkuu
kesäkuu
81 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Milloin varata huone Hotel Garni Günther hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel Garni Günther varaukselle

  • Missä Hotel Garni Günther sijaitsee?

    Hotel Garni Günther osoite on Rheinallee 40, ja sen etäisyys kaupungin Boppard keskustasta on 0,2 km. Hotellin Hotel Garni Günther lähin maamerkki on St. Severus Church.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel Garni Günther sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel Garni Günther sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Hotel Garni Günther ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel Garni Günther tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel Garni Günther on lentokentältä?

    Hotellin Hotel Garni Günther etäisyys on 39,2 km kentältä Frankfurt–Hahnin lentoasema. Hotellin Hotel Garni Günther etäisyys on 72 km kentältä Frankfurt.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel Garni Günther hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel Garni Günther huonehinnat Boppard ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel Garni Günther huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel Garni Günther tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Bellevue Rheinhotel8.5 Erinomainen (2 203 arvostelua)0,03 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 139 €
3-tähden hotelli
Rheinhotel Lilie8.3 Erinomainen (2 701 arvostelua)0,13 kmVain aikuisille, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 113 €
2-tähden hotelli
Hotel Rebstock
7.9 Hyvä (565 arvostelua)0,16 kmalk. 121 €
Hotel Rheinlust7.6 Hyvä (1 563 arvostelua)0,25 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 102 €
2-tähden hotelli
5 % halvempi
besttime Hotel Boppard
7.6 Hyvä (863 arvostelua)1,32 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 66 €
3-tähden hotelli
Das Ebertor - Hotel & Hostel8.3 Erinomainen (1 608 arvostelua)0,39 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 75 €
2-tähden hotelli
Hotel Bergschlößchen7.7 Hyvä (674 arvostelua)1,38 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 93 €
Hotel Rheinlust7.6 Hyvä (1 563 arvostelua)0,25 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 102 €
4-tähden hotelli
Bellevue Rheinhotel8.5 Erinomainen (2 203 arvostelua)0,03 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 139 €
3-tähden hotelli
Rheinhotel Lilie8.3 Erinomainen (2 701 arvostelua)0,13 kmVain aikuisille, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 113 €
3-tähden hotelli
Das Ebertor - Hotel & Hostel8.3 Erinomainen (1 608 arvostelua)0,39 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 75 €
2-tähden hotelli
Hotel Rebstock
7.9 Hyvä (565 arvostelua)0,16 kmalk. 121 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,7
0,2 km
Frankfurt–Hahnin lentoasema
39,2 km