Hound Hotel Incheon Airport

3 tähtiluokitusta
8,8
Erittäin hyvä
perustuu 783 arvosteluihin
783 arvostelua
ma 26.10
-
ti 27.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, mikroaaltouuni yleisissä tiloissa ja pyykinpesutilat. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysäköinti sekä ilmainen itsepalveluaamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, tietokonepiste ja elintarvikemyymälä. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Hound Hotel Incheon Airport tarjoaa 38 huonetta, joissa on ilmainen pullovesi ja tohvelit. Huoneissa on oleskelualue ja myös työpöytä. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
8,8
Erittäin hyvä
783 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hound Hotel Incheon Airport

ma 26.10
-
ti 27.10
Tarjoukset:
39 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Deluxe-huone, Premier-huone ja 14 lisää Hound Hotel Incheon Airport tarjouksia.
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
39 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
69 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
39 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
61 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
42 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
57 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
43 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
58 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 queen-vuode
47 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
48 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
71 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
62 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
67 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, tuntematon vuodetyyppi
73 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
76 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hound Hotel Incheon Airport palvelut

  • Ravintola
  • Ilmainen langaton internet
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Internet
  • Pyykinpesuhuone

Arvostelut: Hound Hotel Incheon Airport

8,8
Erittäin hyvä
783 todennettua arvostelua
Upea
510
Erittäin hyvä
148
Hyvä
50
OK
37
Kohtuullinen
12
Keskinkertainen
8
Heikko
18
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

10 Sindosinam-ro 150Beon-Gil, Incheon

Mitä lähistöltä löytyy

  • Unseo Station243 m
  • Incheon International Airport Terminal 1 Station6.3 km
  • Wolmido Amusement Park9.6 km
  • Incheon Subway Station (Line 1)11.2 km
  • Incheon China Town11.4 km
  • Eurwangni Beach11.7 km
  • Incheon Civil Stadium13.7 km
  • Manisan14.5 km
  • 151 Incheon Tower15.2 km
  • Inha University15.2 km
  • Incheon Asiad Main Stadium16.4 km
  • Juan Subway Station (Line 1)17 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 13:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hound Hotel Incheon Airport

Missä kuussa Hound Hotel Incheon Airport hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHound Hotel Incheon Airport yöpymiseen on huhtikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 49 €. Kallein kuukausi on elokuu, jolloin hinta on 69 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hound Hotel Incheon Airport?

Halvin päivä varata Hound Hotel Incheon Airport on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 45 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 112 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Hound Hotel Incheon Airport varaukselle

  • Missä Hound Hotel Incheon Airport sijaitsee?

    Hound Hotel Incheon Airport osoite naapurustossa Jung-gu on 10 Sindosinam-ro 150Beon-Gil, ja sen etäisyys kaupungin Incheon keskustasta on 19,3 km. Hotellin Hound Hotel Incheon Airport lähin maamerkki on Unseo Station.

  • Mitkä ovat hotellin Hound Hotel Incheon Airport sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hound Hotel Incheon Airport sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 13:00.

  • Tarjoaako Hound Hotel Incheon Airport ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hound Hotel Incheon Airport tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Hound Hotel Incheon Airport ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Hound Hotel Incheon Airport tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Hound Hotel Incheon Airport on lentokentältä?

    Hotellin Hound Hotel Incheon Airport etäisyys on 6,2 km kentältä Incheonin kansainvälinen lentoasema. Hotellin Hound Hotel Incheon Airport etäisyys on 28,4 km kentältä Soul Gimpo Intl.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hound Hotel Incheon Airport hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hound Hotel Incheon Airport huonehinnat Incheon ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hound Hotel Incheon Airport huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hound Hotel Incheon Airport tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
7 % halvempiIncheon Airport Hotel Seattle8.7 Erinomainen (1 590 arvostelua)0,03 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 40 €
2-tähden hotelli
Incheon The Hotel Yeongjong8 Erinomainen (926 arvostelua)0,03 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 46 €
2-tähden hotelli
20 % halvempi
Incheon Airport Rex Motel
0,06 kmalk. 34 €
3-tähden hotelli
26 % halvempi
Incheon (Unseodong) Daily
7.4 Hyvä (35 arvostelua)0,06 kmLangaton internetalk. 32 €
3-tähden hotelli
37 % halvempi
K-Guesthouse Incheon Airport 1
7.9 Hyvä (815 arvostelua)0,58 kmLangaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 27 €
2-tähden hotelli
37 % halvempi
GL City Hotel Incheon Airport
8.1 Erinomainen (1 790 arvostelua)0,78 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 27 €
2-tähden hotelli
34 % halvempi
Skytop Hotel Incheon Airport
7.9 Hyvä (494 arvostelua)0,83 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvilaalk. 29 €
3-tähden hotelli
28 % halvempiIncheon Airtel8.1 Erinomainen (1 668 arvostelua)0,18 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 31 €
1-tähden hotelli
12 % halvempi
Hub Guest House
9.2 Erinomainen (366 arvostelua)0,79 kmLangaton internet, Pysäköintipalvelu, Ilmainen pysäköintialk. 38 €
3-tähden hotelli
Hotel Tour Incheon Airport Hotel & Suites
8.8 Erinomainen (3 154 arvostelua)0,26 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, Taulu-tvalk. 50 €
2-tähden hotelli
7 % halvempiIncheon Airport Hotel Seattle8.7 Erinomainen (1 590 arvostelua)0,03 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 40 €
3-tähden hotelli
12 % halvempiIncheon Airport Air Relax Hotel8.5 Erinomainen (2 045 arvostelua)0,21 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 38 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

9,0
19,3 km
Incheonin kansainvälinen lentoasema
6,2 km