Hyatt Centric South Beach Miami

4 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 1479 arvosteluihin
1479 arvostelua
la 5.9
-
su 6.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
129 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
King-huone, 1 king-vuode
129 €
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
141 €
King-huone, 1 king-vuode
149 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämä rannalla sijaitseva hotelli tarjoaa asiakkaittensa käyttöön kuntosali ja sauna. Hyatt Centric South Beach Miami tarjoaa 105 huonetta, joissa on minibaari ja tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone). Vuoteissa on egyptinpuuvillaiset lakanat ja ylelliset vuodevaatteet. 47-tuumainen taulutelevisio, digitaalikanavat. Huoneissa on osittain avoimet kylpyhuoneet. Kylpyhuoneista löytyy suihku, kylpytakit, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ulkouima-allas, sauna ja kuntosali. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,1
Erittäin hyvä
1479 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hyatt Centric South Beach Miami

la 5.9
-
su 6.9
King-huone, 1 king-vuode
129 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
208 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
389 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
149 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
496 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
172 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
218 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
172 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
242 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
180 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
218 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
180 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
195 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
183 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
590 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
185 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
218 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
186 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
204 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
197 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
270 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
203 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
252 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
207 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
242 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
223 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
437 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 queen-vuodetta
239 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
239 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
284 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
359 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
565 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
496 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hyatt Centric South Beach Miami palvelut

  • Yksityinen ranta
  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Pysäköintipalvelu

Palvelut ja mukavuudet

  • A/V-laitteiston vuokraus
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Huonepalvelu
  • Express-uloskirjautuminen
  • 24h-vastaanotto

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Adapteri
  • Ilmastointi

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Kirjasto
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Maksullisia kanavia
  • TV

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Savuttomia huoneita saatavilla
  • Lemmikit sovittavissa, lisäkulut mahdollisia.
  • Esteettömyys
  • Hypoallergeeninen
  • Esteetön pysäköinti
  • Savuton

Ruokailu

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Ruoka voidaan tarvittaessa toimittaa vierasmajoitukseen
  • Kahvinkeitin

Yleistä

  • Perhehuoneita
  • Merinäkymä
  • Oleskelualue
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Puhelin
  • Tilanjakaja

Kylpyhuone

  • Suihku
  • WC
  • Kylpytakki
  • Oma kykpyhuone

Ulkoilma

  • Terassi/patio
  • Rantatuolit
  • Rantapyyhkeet
  • Yksityinen ranta

Pyykki

  • Pyykki-/kuivapesupalvelu
  • Silitysrauta ja -lauta
  • Housuprässi

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Säilytyslokero kannettavalle tietokoneelle
  • Kirjoituspöytä

Pysäköinti ja kuljetus

  • Pysäköintipalvelu
  • Yksityinen pysäköinti

Makuuhuone

  • Herätyskello
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus

Uima-allas

  • Lämmitetty uima-allas
  • Ulkouima-allas

Tekemistä

  • Lautapelit/palapelit

Perheystävällinen

  • Pinnasänky saatavilla

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Hyatt Centric South Beach Miami

8,1
Erittäin hyvä
1479 todennettua arvostelua
Upea
602
Erittäin hyvä
276
Hyvä
254
OK
106
Kohtuullinen
108
Keskinkertainen
40
Heikko
93
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

1600 Collins Avenue, Miami Beach, FL 33139

Mitä lähistöltä löytyy

  • Fillmore Miami Beach0.5 km
  • Miami Beach Architectural District0.5 km
  • Lincoln Road0.6 km
  • Miami Beach Convention Center0.7 km
  • Miami Beach Botanical Garden0.9 km
  • Holocaust Memorial of the Greater Miami Jewish Federation0.9 km
  • Flamingo Park0.9 km
  • Lummus Park0.9 km
  • Wolfsonian-FIU1 km
  • Miami City Ballet1 km
  • Ocean Drive1.4 km
  • Jewish Museum of Florida1.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hyatt Centric South Beach Miami

Missä kuussa Hyatt Centric South Beach Miami hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHyatt Centric South Beach Miami yöpymiseen on syyskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 197 €. Kallein kuukausi on helmikuu, jolloin hinta on 496 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hyatt Centric South Beach Miami?

Halvin päivä varata Hyatt Centric South Beach Miami on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 181 €. Kallein päivä on sunnuntai, jolloin hinta on 310 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Hyatt Centric South Beach Miami kannattaa varata?

Varaa noin 11 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Hyatt Centric South Beach Miami. Tämä voi tuoda sinulle noin 29 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Hyatt Centric South Beach Miami varaukselle

  • Missä Hyatt Centric South Beach Miami sijaitsee?

    Hyatt Centric South Beach Miami osoite naapurustossa South Beach on 1600 Collins Avenue, ja sen etäisyys kaupungin Miami Beach keskustasta on 2,7 km. Hotellin Hyatt Centric South Beach Miami lähin maamerkki on Fillmore Miami Beach.

  • Mitkä ovat hotellin Hyatt Centric South Beach Miami sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hyatt Centric South Beach Miami sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Hyatt Centric South Beach Miami ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hyatt Centric South Beach Miami tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hyatt Centric South Beach Miami on lentokentältä?

    Hotellin Hyatt Centric South Beach Miami etäisyys on 15,6 km kentältä Miami. Hotellin Hyatt Centric South Beach Miami etäisyys on 19,8 km kentältä Miami Opa Locka.

  • Onko hotellissä Hyatt Centric South Beach Miami uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Hyatt Centric South Beach Miami on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hyatt Centric South Beach Miami hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hyatt Centric South Beach Miami huonehinnat Miami Beach ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hyatt Centric South Beach Miami huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hyatt Centric South Beach Miami tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
36 % halvempi
Iberostar Waves Berkeley Shore
7.9 Hyvä (2 622 arvostelua)0,03 kmYksityinen ranta, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 106 €
2-tähden hotelli
64 % halvempiTropics Hotel8.2 Erinomainen (1 166 arvostelua)0,09 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 59 €
4-tähden hotelli
Loews Miami Beach Hotel8.7 Erinomainen (5 225 arvostelua)0,12 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 217 €
3-tähden hotelli
56 % halvempiAqua Hotel & Suites6.5 Hyvä (2 668 arvostelua)0,13 kmSnorklaus, Ravintola, Ilmainen langaton internetalk. 73 €
4-tähden hotelli
67 % halvempiAxel Beach Miami · South Beach7.4 Hyvä (3 031 arvostelua)0,22 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 54 €
2-tähden hotelli
64 % halvempiTropics Hotel8.2 Erinomainen (1 166 arvostelua)0,09 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 59 €
3-tähden hotelli
60 % halvempiGreenview Hotel By Lowkl7 Hyvä (3 641 arvostelua)0,26 kmSnorklaus, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 66 €
3-tähden hotelli
59 % halvempiAlbion Hotel8 Erinomainen (6 649 arvostelua)0,18 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 67 €
16 % halvempi
Suite - Park View - 2 Double Beds - Free Parking - Free Beach Chairs
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,26 kmKahvinkeitinalk. 138 €
4-tähden hotelli
Loews Miami Beach Hotel8.7 Erinomainen (5 225 arvostelua)0,12 kmYksityinen ranta, snorklaus, Ulkouima-allasalk. 217 €
5-tähden hotelli
Delano Miami Beach
8.6 Erinomainen (10 arvostelua)0,33 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, rannallaalk. 430 €
3-tähden hotelli
48 % halvempi
Casa Sobe
8.5 Erinomainen (150 arvostelua)0,18 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 86 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

2,7 km
Miami
15,6 km