Eurostars Langford

4 tähteä
8,3
Erittäin hyvä
perustuu 4346 arvosteluihin
4346 arvostelua
su 4.10
-
ma 5.10
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
72 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
72 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
74 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
76 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus, ympäri vuorokauden auki oleva business center ja kokouskeskus kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Lisäksi majoituspaikassa on valet-pysäköinti, business center ja kokoushuone. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Eurostars Langford tarjoaa 126 huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Vuoteissa on untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. Huoneissa on LCD-televisio. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää, kylpytakit, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,3
Erittäin hyvä
4346 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Eurostars Langford

su 4.10
-
ma 5.10
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
89 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
74 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
216 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
76 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
87 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
76 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
81 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 twin-vuode
80 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
94 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
81 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
83 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
85 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
113 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
86 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 twin-vuode
91 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 twin-vuode
156 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
93 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
177 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
103 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 parivuode
127 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
167 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
233 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
171 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
173 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
185 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
178 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
185 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Eurostars Langford palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvinkeitin
  • Pysäköintipalvelu
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Arvostelut: Eurostars Langford

8,3
Erittäin hyvä
4346 todennettua arvostelua
Upea
2142
Erittäin hyvä
933
Hyvä
581
OK
275
Kohtuullinen
202
Keskinkertainen
81
Heikko
132
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

121 SE 1st Street, Miami, FL 33131

Mitä lähistöltä löytyy

  • Miami Tower121 m
  • Miami Convention Center308 m
  • Brickell on the River0.4 km
  • Bayfront Park0.6 km
  • Icon Brickell0.6 km
  • Bayside Marketplace0.7 km
  • 701 Brickell Avenue0.7 km
  • Plaza on Brickell0.9 km
  • Kaseya Center0.9 km
  • 900 Biscayne Bay1.1 km
  • Museum Park1.2 km
  • Adrienne Arsht Center for the Performing Arts1.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Eurostars Langford - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

Keskim. hinta (viikonloppuyö)

lokakuu
maaliskuu
107 €
229 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 41 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 35 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.
Keskimääräinen pe ja la hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Eurostars Langford

Missä kuussa Eurostars Langford hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiEurostars Langford yöpymiseen on syyskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 107 €. Kallein kuukausi on maaliskuu, jolloin hinta on 271 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Eurostars Langford?

Halvin päivä varata Eurostars Langford on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 103 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 229 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Eurostars Langford kannattaa varata?

Varaa noin 10 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Eurostars Langford. Tämä voi tuoda sinulle noin 4 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Eurostars Langford majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Eurostars Langford, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä lokakuuta ja elokuuta.
  • Hinnat voivat myös vaihdella sen mukaan, minä viikonpäivänä majoitut. Löydät parhaat huonetarjoukset hotellistaEurostars Langford keskiviikko ja sunnuntai. lauantai on yleensä kaikkein kallein päivä.
  • Halvin hinta, jolla huone Eurostars Langford varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 107 €, kun taas kallein hinta oli 107 €.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Eurostars Langford? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 7 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Eurostars Langford varaukselle

  • Missä Eurostars Langford sijaitsee?

    Eurostars Langford osoite naapurustossa Downtown on 121 SE 1st Street, ja sen etäisyys kaupungin Miami keskustasta on 0,2 km. Hotellin Eurostars Langford lähin maamerkki on Miami Tower.

  • Mitkä ovat hotellin Eurostars Langford sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Eurostars Langford sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Eurostars Langford ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Eurostars Langford tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Eurostars Langford on lentokentältä?

    Hotellin Eurostars Langford etäisyys on 9,9 km kentältä Miami. Hotellin Eurostars Langford etäisyys on 17,2 km kentältä Miami Opa Locka.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Eurostars Langford hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Eurostars Langford huonehinnat Miamissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Eurostars Langford huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Eurostars Langford tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Courtyard by Marriott Miami Downtown/Brickell Area8.2 Erinomainen (2 006 arvostelua)0,16 kmSnorklaus, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 127 €
3-tähden hotelli
Comfort Inn & Suites Downtown Brickell-Port of Miami7.9 Hyvä (7 399 arvostelua)0,27 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 105 €
4-tähden hotelli
Hyatt Regency Miami8.2 Erinomainen (3 770 arvostelua)0,3 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 164 €
3 Connecting Suites with 4 Beds at a 4 Star Hotel by Suiteness
0,3 kmKuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 824 €
2-tähden hotelli
48 % halvempiLeamington Hotel5.3 OK (2 795 arvostelua)0,36 kmLangaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 50 €
2-tähden hotelli
The Miami Sun Hotel5.6 OK (1 451 arvostelua)0,35 kmSnorklaus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 97 €
3-tähden hotelli
Comfort Inn & Suites Downtown Brickell-Port of Miami7.9 Hyvä (7 399 arvostelua)0,27 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 105 €
4-tähden hotelli
YOTEL Miami
7.9 Hyvä (2 825 arvostelua)0,37 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 110 €
5-tähden hotelli
Hotel Beaux Arts Autograph Collection8.5 Erinomainen (176 arvostelua)0,34 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 310 €
3-tähden hotelli
Courtyard by Marriott Miami Downtown/Brickell Area8.2 Erinomainen (2 006 arvostelua)0,16 kmSnorklaus, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 127 €
4-tähden hotelli
Hyatt Regency Miami8.2 Erinomainen (3 770 arvostelua)0,3 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 164 €
4-tähden hotelli
YOTELPAD Miami
8.1 Erinomainen (820 arvostelua)0,37 kmYksityinen ranta, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 132 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

0,2 km
Miami
9,9 km