The Lodhi

5 tähteä
8,6
Erittäin hyvä
perustuu 833 arvosteluihin
833 arvostelua
ma 3.8
-
ti 4.8
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
194 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
194 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
221 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
222 €
Yhteenveto
Hinnat
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

The Lodhi ethos is simple and easy luxury It is also an ethos of 'contrasts' From the dynamic and vibrant atmosphere in the restaurants, courtyards and public areas to the seclusion, peace and club- like atmosphere of the seven floors of guest accommodation. The Lodhi epitomizes contemporary India-culturally, artistically with our changing art exhibitions, our food, our environment, our guests and our visitors but we also reflect tradition and history-our name, our location, our predecessors, our city, our India! We offer comfort, warmth, recognition, smiles and our personal attention And we are discretely efficient with high standards of service and Commitment. After 'growing up' as an Aman city resort since opening in 2009, we are now, proudly, an independent, standalone entity, a boutique city property reflecting all that we were as an Amanresorts and more now that we are The Lodhi.
8,6
Erittäin hyvä
833 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille The Lodhi

ma 3.8
-
ti 4.8
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
194 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
338 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
221 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
447 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
222 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
330 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
223 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
359 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
229 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
413 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
255 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
316 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
444 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
363 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
578 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
380 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
420 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
463 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Arvostelut: The Lodhi

8,6
Erittäin hyvä
833 todennettua arvostelua
Upea
560
Erittäin hyvä
103
Hyvä
59
OK
26
Kohtuullinen
27
Keskinkertainen
21
Heikko
37
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Lodhi Road, New Delhi

Mitä lähistöltä löytyy

  • Nizamuddin Dargah353 m
  • Jawaharlal Nehru Stadium1.1 km
  • Humayun's Tomb1.2 km
  • India Gate2.5 km
  • Pragati Maidan2.8 km
  • Akshardham4.5 km
  • Lotus Temple4.7 km
  • Connaught Place4.9 km
  • Paharganj6 km
  • Jama Masjid6.6 km
  • Red Fort7.2 km
  • Chandni Chowk7.3 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone The Lodhi hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset The Lodhi varaukselle

  • Missä The Lodhi sijaitsee?

    The Lodhi osoite naapurustossa South East Delhi on Lodhi Road, ja sen etäisyys kaupungin New Delhi keskustasta on 3,4 km. Hotellin The Lodhi lähin maamerkki on Nizamuddin Dargah.

  • Mitkä ovat hotellin The Lodhi sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin The Lodhi sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Kuinka kaukana The Lodhi on lentokentältä?

    Hotellin The Lodhi etäisyys on 14,1 km kentältä New Delhi Indira Gandhi Intl. Hotellin The Lodhi etäisyys on 16,2 km kentältä Ghāziābād Hindon.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä The Lodhi hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat The Lodhi huonehinnat New Delhi ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin The Lodhi huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän The Lodhi tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

5-tähden hotelli
18 % halvempiThe Oberoi New Delhi9.6 Erinomainen (838 arvostelua)0,53 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 169 €
3-tähden hotelli
95 % halvempi
OYO Kapur Guest House Near Ansal Plaza
1 Heikko (2 arvostelua)0,96 kmalk. 10 €
3-tähden hotelli
94 % halvempi
Hotel O Jangpura Inn
7.9 Hyvä (113 arvostelua)1,07 kmalk. 13 €
3-tähden hotelli
80 % halvempibloomrooms @ Link Road8.2 Erinomainen (1 225 arvostelua)1,14 kmLangaton internet, Kahvila, Liikekeskusalk. 42 €
3-tähden hotelli
97 % halvempi
Hotel O Best Homestay Near Nizanuddin
1 Heikko (8 arvostelua)1,16 kmalk. 7 €
3-tähden hotelli
97 % halvempi
OYO 15563 Bir Home Stay
1,19 kmLangaton internetalk. 8 €
2-tähden hotelli
96 % halvempi
Bir Home Stays
4.3 OK (3 arvostelua)1,2 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 8 €
3-tähden hotelli
96 % halvempi
Tom and jerry residency
1,29 kmIlmaisia hygieniatuotteitaalk. 8 €
5-tähden hotelli
18 % halvempiThe Oberoi New Delhi9.6 Erinomainen (838 arvostelua)0,53 kmUlkouima-allas, Sisäuima-allas, Kuntokeskusalk. 169 €
3-tähden hotelli
78 % halvempiAhuja Residency Sunder Nagar8.6 Erinomainen (341 arvostelua)1,48 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 46 €
3-tähden hotelli
80 % halvempibloomrooms @ Link Road8.2 Erinomainen (1 225 arvostelua)1,14 kmLangaton internet, Kahvila, Liikekeskusalk. 42 €
5-tähden hotelli
57 % halvempiAmbassador, New Delhi - Ihcl Seleqtions8.2 Erinomainen (1 338 arvostelua)1,39 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 89 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,1
3,4 km
New Delhi Indira Gandhi Intl
14,1 km