Hotel International Paris

3 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 1384 arvosteluihin
1384 arvostelua
ti 29.9
-
ke 30.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa, concierge-palvelut ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on express-sisäänkirjautuminen, express-uloskirjautuminen ja kiertoajelu-/lippupalvelu. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Hôtel International Paris tarjoaa 36 huonetta, joissa on tuotteilla täytetty minibaari ja tallelokerot. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. 40-senttinen taulutelevisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 25+ Mbit/s). Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja pimennysverhot. Silitysrauta/-lauta ja pyyhkeiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin.
8,5
Erittäin hyvä
1384 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hotel International Paris

ti 29.9
-
ke 30.9
Tarjoukset:
81 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Superior-huone ja 15 lisää Hotel International Paris tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
81 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
111 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
96 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
223 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
114 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
121 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
115 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
129 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
121 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
127 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
323 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
129 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
149 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
137 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
167 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hotel International Paris palvelut

  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Lentokenttäkuljetus
  • Express-uloskirjautuminen

Arvostelut: Hotel International Paris

8,5
Erittäin hyvä
1384 todennettua arvostelua
Upea
682
Erittäin hyvä
390
Hyvä
200
OK
52
Kohtuullinen
20
Keskinkertainen
17
Heikko
23
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

6 Rue Auguste Barbier, 75011 Pariisi

Mitä lähistöltä löytyy

  • Pompidou-keskus1.7 km
  • Paris City Centre2 km
  • Seine2.2 km
  • Notre Damen katedraali2.3 km
  • Opera Comique2.5 km
  • Louvre2.7 km
  • Montmartre2.9 km
  • Opéra Garnier2.9 km
  • Pantheon3.1 km
  • Saint-Sulpicen kirkko3.3 km
  • Moulin Rouge3.4 km
  • Orsayn taidemuseo3.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hotel International Paris - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

Keskim. hinta (viikonloppuyö)

joulukuu
marraskuu
140 €
140 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 5 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 9 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.
Keskimääräinen pe ja la hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Hotel International Paris

Missä kuussa Hotel International Paris hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHotel International Paris yöpymiseen on elokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 122 €. Kallein kuukausi on kesäkuu, jolloin hinta on 240 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hotel International Paris?

Halvin päivä varata Hotel International Paris on lauantai, ja keskimääräinen yöhinta on 139 €. Kallein päivä on torstai, jolloin hinta on 285 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Hotel International Paris kannattaa varata?

Varaa noin 10 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Hotel International Paris. Tämä voi tuoda sinulle noin 20 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Hotel International Paris majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Hotel International Paris, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä joulukuuta ja heinäkuuta.
  • Hinnat voivat myös vaihdella sen mukaan, minä viikonpäivänä majoitut. Löydät parhaat huonetarjoukset hotellistaHotel International Paris lauantai ja keskiviikko. perjantai on yleensä kaikkein kallein päivä.
  • Halvin hinta, jolla huone Hotel International Paris varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 159 €, kun taas kallein hinta oli 159 €.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Hotel International Paris? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 6 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Hotel International Paris varaukselle

  • Missä Hotel International Paris sijaitsee?

    Hotel International Paris osoite naapurustossa 11. arrondissementti on 6 Rue Auguste Barbier, ja sen etäisyys kaupungin Pariisi keskustasta on 2,1 km. Hotellin Hotel International Paris lähin maamerkki on Pompidou-keskus.

  • Mitkä ovat hotellin Hotel International Paris sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hotel International Paris sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Hotel International Paris ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hotel International Paris tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hotel International Paris on lentokentältä?

    Hotellin Hotel International Paris etäisyys on 12,3 km kentältä Pariisi Le Bourget.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hotel International Paris hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hotel International Paris huonehinnat Pariisissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hotel International Paris huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hotel International Paris tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

2-tähden hotelli
22 % halvempi
Hotel Paris Amore
3.5 Keskinkertainen (478 arvostelua)0,18 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 108 €
3-tähden hotelli
Garbo Hôtel8 Erinomainen (2 239 arvostelua)0,2 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 155 €
2-tähden hotelli
20 % halvempiHôtel Aix Europe6.9 Hyvä (2 347 arvostelua)0,21 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 111 €
3-tähden hotelli
16 % halvempi
Hotel Hor Les Lumieres
8.3 Erinomainen (3 085 arvostelua)0,24 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 116 €
2-tähden hotelli
32 % halvempiHotel Leonard De Vinci7 Hyvä (3 409 arvostelua)0,25 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 94 €
1-tähden hotelli
24 % halvempiAbsolute Hotel Paris République7.1 Hyvä (5 166 arvostelua)0,26 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 105 €
2-tähden hotelli
22 % halvempi
Hotel Paris Amore
3.5 Keskinkertainen (478 arvostelua)0,18 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 108 €
2-tähden hotelli
20 % halvempiHôtel Aix Europe6.9 Hyvä (2 347 arvostelua)0,21 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 111 €
3-tähden hotelli
16 % halvempi
Hotel Hor Les Lumieres
8.3 Erinomainen (3 085 arvostelua)0,24 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 116 €
3-tähden hotelli
Garbo Hôtel8 Erinomainen (2 239 arvostelua)0,2 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 155 €
1-tähden hotelli
24 % halvempiAbsolute Hotel Paris République7.1 Hyvä (5 166 arvostelua)0,26 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 105 €
2-tähden hotelli
32 % halvempiHotel Leonard De Vinci7 Hyvä (3 409 arvostelua)0,25 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 94 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

2,1 km
Pariisi Orly
15,9 km