Cityloog Hotel Tebet Jakarta

4 tähteä
8,1
Erittäin hyvä
perustuu 454 arvosteluihin
454 arvostelua
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ravintola ja kuntokeskus. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on baari/aulabaari, sauna ja kokouskeskus. Cityloog Hotel Tebet Jakarta tarjoaa 179 huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. 43-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy tohvelit, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät, työtuolit ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on ulkouima-allas ja lastenallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat kuntokeskus ja sauna.
8,1
Erittäin hyvä
454 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Cityloog Hotel Tebet Jakarta

ma 28.9
-
ti 29.9
Tarjoukset:
26 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Superior-huone, Deluxe-huone ja 5 lisää Cityloog Hotel Tebet Jakarta tarjouksia.
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
26 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
77 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
28 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
31 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
30 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
35 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 queen-vuode
37 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Cityloog Hotel Tebet Jakarta palvelut

  • Vain aikuisille
  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus

Arvostelut: Cityloog Hotel Tebet Jakarta

8,1
Erittäin hyvä
454 todennettua arvostelua
Upea
166
Erittäin hyvä
86
Hyvä
92
OK
50
Kohtuullinen
31
Keskinkertainen
10
Heikko
19
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Jl. Dr. Saharjo No.191, Jakarta 10220

Mitä lähistöltä löytyy

  • منطقه المحيط الهادى جاكرتا4.2 km
  • Grand Indonesia4.2 km
  • اندونيسيا بلازا4.2 km
  • Jakarta Convention Center4.5 km
  • Jalan Jaksa4.7 km
  • Thamrin City4.7 km
  • أستاد غلورا بونغ كارنو5 km
  • Plaza Senayan5.4 km
  • Kemang5.6 km
  • Senayan City Mall5.6 km
  • Monas5.7 km
  • National Museum of Indonesia5.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Cityloog Hotel Tebet Jakarta

Mikä on halvin viikonpäivä varata Cityloog Hotel Tebet Jakarta?

Halvin päivä varata Cityloog Hotel Tebet Jakarta on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 26 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 34 € yöltä kohden.

Useimmin kysytyt kysymykset Cityloog Hotel Tebet Jakarta varaukselle

  • Missä Cityloog Hotel Tebet Jakarta sijaitsee?

    Cityloog Hotel Tebet Jakarta osoite naapurustossa Tebet on Jl. Dr. Saharjo No.191, ja sen etäisyys kaupungin Jakarta keskustasta on 5,2 km. Hotellin Cityloog Hotel Tebet Jakarta lähin maamerkki on منطقه المحيط الهادى جاكرتا.

  • Mitkä ovat hotellin Cityloog Hotel Tebet Jakarta sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Cityloog Hotel Tebet Jakarta sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Cityloog Hotel Tebet Jakarta ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Cityloog Hotel Tebet Jakarta tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Cityloog Hotel Tebet Jakarta ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Cityloog Hotel Tebet Jakarta tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Cityloog Hotel Tebet Jakarta on lentokentältä?

    Hotellin Cityloog Hotel Tebet Jakarta etäisyys on 6,9 km kentältä Jakarta Halim Perdana Kusuma.

  • Onko hotellissä Cityloog Hotel Tebet Jakarta uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Cityloog Hotel Tebet Jakarta on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Cityloog Hotel Tebet Jakarta hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Cityloog Hotel Tebet Jakarta huonehinnat Jakartassa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Cityloog Hotel Tebet Jakarta huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Cityloog Hotel Tebet Jakarta tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
3 % halvempi
Tmg Hotel Tebet, Marclan Collection
8.9 Erinomainen (11 arvostelua)0,2 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 26 €
2-tähden hotelli
66 % halvempi
OYO 90074 Barkah 46
3.8 Keskinkertainen (3 arvostelua)0,3 kmalk. 9 €
2-tähden hotelli
73 % halvempi
OYO 1667 Wisma Lux Barkah
5.5 OK (18 arvostelua)0,31 kmLangaton internetalk. 7 €
3-tähden hotelli
Noir By Kozystay
7.5 Hyvä (2 arvostelua)0,6 kmalk. 87 €
2-tähden hotelli
73 % halvempi
OYO 1667 Wisma Lux Barkah
5.5 OK (18 arvostelua)0,31 kmLangaton internetalk. 7 €
2-tähden hotelli
66 % halvempi
OYO 90074 Barkah 46
3.8 Keskinkertainen (3 arvostelua)0,3 kmalk. 9 €
4-tähden hotelli
3 % halvempi
Tmg Hotel Tebet, Marclan Collection
8.9 Erinomainen (11 arvostelua)0,2 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 26 €
3-tähden hotelli
Noir By Kozystay
7.5 Hyvä (2 arvostelua)0,6 kmalk. 87 €
4-tähden hotelli
3 % halvempi
Tmg Hotel Tebet, Marclan Collection
8.9 Erinomainen (11 arvostelua)0,2 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 26 €
3-tähden hotelli
Noir By Kozystay
7.5 Hyvä (2 arvostelua)0,6 kmalk. 87 €
2-tähden hotelli
73 % halvempi
OYO 1667 Wisma Lux Barkah
5.5 OK (18 arvostelua)0,31 kmLangaton internetalk. 7 €
2-tähden hotelli
66 % halvempi
OYO 90074 Barkah 46
3.8 Keskinkertainen (3 arvostelua)0,3 kmalk. 9 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

5,2 km
Jakarta Halim Perdana Kusuma
6,9 km