Stora Hotellet, BW Premier Collection

4 tähteä
8,3
Erittäin hyvä
perustuu 2219 arvosteluihin
2219 arvostelua
su 4.10
-
ma 5.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hotelli tarjoaa vieraille 4-tähden asumista kuten myös ilmaisen langattoman internet-yhteyden julkisissa tiloissa, saunan ja nopean sisään-/uloskirjautumisen. Majoituspaikassa on myös concierge-palvelu, 24-tunnin vastaanotto ja pyykinpesumahdollisuudet.

Hotelli tarjoaa vieraille matkatavarasäilytyksen, lippupalvelun ja kuivapesupalvelun. Siellä on myös yksityinen pysäköintialue paikan päällä niille vierailijoilla, jotka matkustavat autolla.

Hotellissa on 82 uniikkia huonetta, jotka on varustettu kaikilla välttämättömyyksillä varmistaen nautinnollisen oleskelun vieraille. Jokaisesta huoneesta löytyy taulu-TV kaapelikanavilla sekä yksityinen kylpyhuone.

Majoituspaikan omiin ruokailumahdollisuuksiin kuuluu muun muassa ravintola, joka on kätevä paikka nauttia ateria. Ne vierailijat, jotka tahtovat rentoutua virvokkeen äärellä, voivat tehdä sen majoituskohteessa sijaitsevassa baarissa. Vieraat voivat myös käydä jossakin lähialueen lukuisista baareista ja ravintoloista.

Hotelli sijaitsee erinomaisella paikalla, josta vieraiden on helppoa lähteä tutustumaan nähtävyyksiin. Palvelupisteen henkilökunta on valmiina varaamaan retkiä ja aktiviteetteja heille, jotka haluavat tutkia aluetta.

8,3
Erittäin hyvä
2219 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Stora Hotellet, BW Premier Collection

su 4.10
-
ma 5.10
Tarjoukset:
72 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Superior-huone ja 26 lisää Stora Hotellet, BW Premier Collection tarjouksia.
Standard-huone, 1 retkisänky
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
74 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
101 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
91 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 parivuode
118 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 twin-vuode
104 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
119 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 queen-vuode
115 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 queen-vuode
121 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
132 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
227 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
238 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
328 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Stora Hotellet, BW Premier Collection palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Internet

Arvostelut: Stora Hotellet, BW Premier Collection

8,3
Erittäin hyvä
2219 todennettua arvostelua
Upea
1102
Erittäin hyvä
496
Hyvä
330
OK
117
Kohtuullinen
84
Keskinkertainen
38
Heikko
52
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Storgatan 46, 903 26 Uumaja, Västerbottenin lääni

Mitä lähistöltä löytyy

  • Megazone Umea131 m
  • Umea People's House256 m
  • Umea Cathedral355 m
  • Guitars the Museum0.4 km
  • Norrland's Opera0.5 km
  • Bildmuseet Museum of Contemporary Art and Visual Culture0.8 km
  • Umeå Energi Arena1.3 km
  • Umevatoriet1.3 km
  • Vasterbottens Museum1.5 km
  • University Hospital of Umea2 km
  • Umelagun Water Park4.1 km
  • Nydalasjon4.2 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Stora Hotellet, BW Premier Collection - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

Keskim. hinta (viikonloppuyö)

heinäkuu
elokuu
88 €
115 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 9 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 23 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.
Keskimääräinen pe ja la hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Stora Hotellet, BW Premier Collection

Missä kuussa Stora Hotellet, BW Premier Collection hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiStora Hotellet, BW Premier Collection yöpymiseen on heinäkuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 103 €. Kallein kuukausi on lokakuu, jolloin hinta on 150 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Stora Hotellet, BW Premier Collection?

Halvin päivä varata Stora Hotellet, BW Premier Collection on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 79 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 115 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Stora Hotellet, BW Premier Collection kannattaa varata?

Varaa noin 5 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Stora Hotellet, BW Premier Collection. Tämä voi tuoda sinulle noin 40 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Stora Hotellet, BW Premier Collection majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Stora Hotellet, BW Premier Collection, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä heinäkuuta ja lokakuuta.
  • Hinnat voivat myös vaihdella sen mukaan, minä viikonpäivänä majoitut. Löydät parhaat huonetarjoukset hotellistaStora Hotellet, BW Premier Collection keskiviikko ja tiistai. lauantai on yleensä kaikkein kallein päivä.
  • Halvin hinta, jolla huone Stora Hotellet, BW Premier Collection varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 92 €, kun taas kallein hinta oli 92 €.

Useimmin kysytyt kysymykset Stora Hotellet, BW Premier Collection varaukselle

  • Missä Stora Hotellet, BW Premier Collection sijaitsee?

    Stora Hotellet, BW Premier Collection osoite on Storgatan 46, ja sen etäisyys kaupungin Uumaja keskustasta on 0,3 km. Hotellin Stora Hotellet, BW Premier Collection lähin maamerkki on Megazone Umea.

  • Mitkä ovat hotellin Stora Hotellet, BW Premier Collection sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Stora Hotellet, BW Premier Collection sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Stora Hotellet, BW Premier Collection ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Stora Hotellet, BW Premier Collection tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Stora Hotellet, BW Premier Collection on lentokentältä?

    Hotellin Stora Hotellet, BW Premier Collection etäisyys on 3,8 km kentältä Uumaja Umea. Hotellin Stora Hotellet, BW Premier Collection etäisyys on 78 km kentältä Ornskoldsvik.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Stora Hotellet, BW Premier Collection hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Stora Hotellet, BW Premier Collection huonehinnat Uumaja ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Stora Hotellet, BW Premier Collection huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Stora Hotellet, BW Premier Collection tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
18 % halvempiU&Me, BW Signature Collection8.3 Erinomainen (4 413 arvostelua)0,02 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 71 €
3-tähden hotelli
27 % halvempi
Comfort Hotel Umea City
8.2 Erinomainen (2 823 arvostelua)0,15 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 64 €
3-tähden hotelli
23 % halvempiScandic Plaza Umeå8 Erinomainen (1 120 arvostelua)0,17 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 66 €
4-tähden hotelli
Home Hotel Uman9.1 Erinomainen (1 423 arvostelua)0,23 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 105 €
3-tähden hotelli
52 % halvempi
Scandic Go, Västra Norrlandsgatan 13
8.4 Erinomainen (145 arvostelua)0,41 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 42 €
3-tähden hotelli
29 % halvempiScandic Umeå Syd7.9 Hyvä (1 066 arvostelua)1,05 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 62 €
3-tähden hotelli
28 % halvempiHotell Björken7.8 Hyvä (2 894 arvostelua)1,86 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 63 €
3-tähden hotelli
27 % halvempi
Comfort Hotel Umea City
8.2 Erinomainen (2 823 arvostelua)0,15 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 64 €
4-tähden hotelli
Home Hotel Uman9.1 Erinomainen (1 423 arvostelua)0,23 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 105 €
4-tähden hotelli
13 % halvempi
Clarion Hotel Umea
8.5 Erinomainen (1 118 arvostelua)0,26 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 75 €
4-tähden hotelli
Elite Hotel Mimer
8.5 Erinomainen (2 415 arvostelua)0,4 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 94 €
2-tähden hotelli
22 % halvempiHotel 18618.5 Erinomainen (1 803 arvostelua)0,75 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 67 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,2
0,3 km
Uumaja Umea
3,8 km