Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center

3 tähteä
7,6
Hyvä
perustuu 792 arvosteluihin
792 arvostelua
su 4.10
-
ma 5.10
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
100 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
King-huone, 1 king-vuode
100 €
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
103 €
King-huone, 1 king-vuode
104 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu sisäuima-allas, ravintola ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on välipalabaari/deli, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja business center. Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center tarjoaa 176 ilmastoitua huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on pillowtop-patjallinen sänky sänky, egyptinpuuvillaiset lakanat, untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. 32-tuumainen älytelevisio, kaapelikanavat. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja ilmaiset hygieniatuotteet. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää kiinteää tai langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on sisäuima-allas ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
7,6
Hyvä
792 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center

su 4.10
-
ma 5.10
King-huone, 1 king-vuode
100 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
103 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
142 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
104 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
179 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
116 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
152 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
128 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
244 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
137 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
147 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
279 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
155 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
203 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
166 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
182 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
181 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
274 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
183 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
197 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
192 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
205 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
204 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
254 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
226 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
335 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus

Arvostelut: Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center

7,6
Hyvä
792 todennettua arvostelua
Upea
355
Erittäin hyvä
119
Hyvä
107
OK
43
Kohtuullinen
69
Keskinkertainen
30
Heikko
69
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

252 Town Center Drive, Virginia Beach, VA 23462

Mitä lähistöltä löytyy

  • Virginia Beach Town Center138 m
  • Ferry Plantation House2.6 km
  • Lynnhaven House3.6 km
  • Francis Land House4.7 km
  • Adam Thoroughgood House5.9 km
  • Upper Wolfsnare8.3 km
  • Chic's Beach8.3 km
  • Verizon Wireless Virginia Beach Amphitheater8.7 km
  • Virginia Beach Sportsplex9.3 km
  • First Landing State Park12.7 km
  • Virginia Museum of Contemporary Art12.9 km
  • Virginia Aquarium and Marine Science Center13.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center

Missä kuussa Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHilton Garden Inn Virginia Beach Town Center yöpymiseen on joulukuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 110 €. Kallein kuukausi on heinäkuu, jolloin hinta on 275 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center?

Halvin päivä varata Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 152 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 248 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center kannattaa varata?

Varaa noin 5 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center. Tämä voi tuoda sinulle noin 51 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center varaukselle

  • Missä Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center sijaitsee?

    Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center osoite on 252 Town Center Drive, ja sen etäisyys kaupungin Virginia Beach keskustasta on 13,8 km. Hotellin Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center lähin maamerkki on Virginia Beach Town Center.

  • Mitkä ovat hotellin Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center on lentokentältä?

    Hotellin Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center etäisyys on 8,4 km kentältä Norfolk. Hotellin Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center etäisyys on 45,3 km kentältä Newport News Intl.

  • Onko hotellissä Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center huonehinnat Virginia Beach ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hilton Garden Inn Virginia Beach Town Center tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
The Westin Virginia Beach Town Center8.7 Erinomainen (659 arvostelua)0,3 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 163 €
3-tähden hotelli
Hampton Inn & Suites by Hilton Virginia Beach Town Center
0,31 kmalk. 130 €
3-tähden hotelli
10 % halvempi
Hyatt Place Virginia Beach Town Center
8.9 Erinomainen (871 arvostelua)0,5 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 112 €
2-tähden hotelli
Fairfield by Marriott Inn & Suites Virginia Beach Town Center
8.9 Erinomainen (168 arvostelua)0,73 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 132 €
2-tähden hotelli
52 % halvempiDays Inn by Wyndham Virginia Beach Town Center5.1 OK (1 027 arvostelua)0,91 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, Liikekeskusalk. 59 €
2-tähden hotelli
46 % halvempiWoodspring Suites Virginia Beach3.8 Keskinkertainen (340 arvostelua)1,35 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, Taulu-tvalk. 68 €
2-tähden hotelli
45 % halvempiExtended Stay America Suites - Virginia Beach - Independence Blvd6.2 Hyvä (726 arvostelua)0,97 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 69 €
3-tähden hotelli
44 % halvempi
Crowne Plaza Virginia Beach Town Center By IHG
7.5 Hyvä (1 190 arvostelua)0,94 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 70 €
3-tähden hotelli
Residence Inn by Marriott Virginia Beach Town Center9 Erinomainen (176 arvostelua)0,94 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 138 €
3-tähden hotelli
10 % halvempi
Hyatt Place Virginia Beach Town Center
8.9 Erinomainen (871 arvostelua)0,5 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 112 €
2-tähden hotelli
Fairfield by Marriott Inn & Suites Virginia Beach Town Center
8.9 Erinomainen (168 arvostelua)0,73 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 132 €
4-tähden hotelli
The Westin Virginia Beach Town Center8.7 Erinomainen (659 arvostelua)0,3 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 163 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

13,8 km
Norfolk
8,4 km