Seafront419 By Seafront Collection

3 tähteä
7,2
Hyvä
perustuu 2487 arvosteluihin
2487 arvostelua
to 22.10
-
pe 23.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja välipalabaari/deli. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kahvila, itsepalvelupysäköinti ja pyykinpesutilat. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Seafront419 tarjoaa 30 huonetta, joissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneissa on taulutelevisio. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja työtuolit. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja ilmaiset hygieniatuotteet. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
7,2
Hyvä
2487 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Seafront419 By Seafront Collection

to 22.10
-
pe 23.10
Tarjoukset:
48 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen ja 4 lisää Seafront419 By Seafront Collection tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
48 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
49 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
53 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
66 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
75 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
75 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Seafront419 By Seafront Collection palvelut

  • Rannalla
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Kahvila
  • Pysäköintipalvelu
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv

Arvostelut: Seafront419 By Seafront Collection

7,2
Hyvä
2487 todennettua arvostelua
Upea
1074
Erittäin hyvä
404
Hyvä
344
OK
174
Kohtuullinen
196
Keskinkertainen
108
Heikko
187
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

419 Promenade, Blackpool, FY1 6BQ

Mitä lähistöltä löytyy

  • South Pier Blackpool0.5 km
  • Sandcastle Waterpark0.6 km
  • Bloomfield Road0.8 km
  • Infusion0.8 km
  • Blackpool Pleasure Beach0.8 km
  • Nickelodeon Streak0.9 km
  • Nickelodeon Land1 km
  • Avalanche1 km
  • Big One1.1 km
  • Central Pier Blackpool1.3 km
  • SEA LIFE Blackpool1.5 km
  • Blackpool Tower1.8 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:30

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Seafront419 By Seafront Collection

Mikä on halvin viikonpäivä varata Seafront419 By Seafront Collection?

Halvin päivä varata Seafront419 By Seafront Collection on maanantai, ja keskimääräinen yöhinta on 48 €. Kallein päivä on torstai, jolloin hinta on 79 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Seafront419 By Seafront Collection kannattaa varata?

Varaa noin 10 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Seafront419 By Seafront Collection. Tämä voi tuoda sinulle noin 19 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Seafront419 By Seafront Collection varaukselle

  • Missä Seafront419 By Seafront Collection sijaitsee?

    Seafront419 By Seafront Collection osoite on 419 Promenade, ja sen etäisyys kaupungin Blackpool keskustasta on 2 km. Hotellin Seafront419 By Seafront Collection lähin maamerkki on South Pier Blackpool.

  • Mitkä ovat hotellin Seafront419 By Seafront Collection sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Seafront419 By Seafront Collection sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 10:30.

  • Tarjoaako Seafront419 By Seafront Collection ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Seafront419 By Seafront Collection tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Seafront419 By Seafront Collection on lentokentältä?

    Hotellin Seafront419 By Seafront Collection etäisyys on 3,5 km kentältä Blackpool. Hotellin Seafront419 By Seafront Collection etäisyys on 53,5 km kentältä Liverpool John Lennonin lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Seafront419 By Seafront Collection hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Seafront419 By Seafront Collection huonehinnat Blackpool ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Seafront419 By Seafront Collection huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Seafront419 By Seafront Collection tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
The Highbury Hotel9.5 Erinomainen (106 arvostelua)0,13 kmLangaton internetalk. 45 €
4-tähden hotelli
New Brooklyn9.4 Erinomainen (178 arvostelua)0,14 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 77 €
2-tähden hotelli
Anzy Panzy Hotel and Apartments
7 Hyvä (593 arvostelua)0,15 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 50 €
2-tähden hotelli
34 % halvempi
South Beach Kings Promenade Hotel
6.7 Hyvä (1 292 arvostelua)0,19 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 30 €
2-tähden hotelli
34 % halvempi
South Beach Kings Promenade Hotel
6.7 Hyvä (1 292 arvostelua)0,19 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 30 €
2-tähden hotelli
26 % halvempi
Las Palmas Hotel by the Sea
6.7 Hyvä (1 886 arvostelua)0,28 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 34 €
3-tähden hotelli
14 % halvempi
St Kildas, Blackpool Central
5.9 OK (223 arvostelua)0,28 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 39 €
4-tähden hotelli
4 % halvempiAshley Victoria6.3 Hyvä (1 630 arvostelua)0,25 kmRavintola, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 43 €
3-tähden hotelli
Rossall House9.8 Erinomainen (609 arvostelua)0,28 kmBaari/oleskelutila, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 95 €
3-tähden hotelli
Seagull Hotel9.7 Erinomainen (1 027 arvostelua)0,31 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 78 €
3-tähden hotelli
The Highbury Hotel9.5 Erinomainen (106 arvostelua)0,13 kmLangaton internetalk. 45 €
4-tähden hotelli
The Dudley Hotel
9.5 Erinomainen (396 arvostelua)0,2 kmRannalla, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 100 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

2,0 km
Liverpool John Lennonin lentoasema
53,5 km