Pousada Mojomar Buzios

3 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 839 arvosteluihin
839 arvostelua
to 29.10
-
pe 30.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Featuring a garden, Pousada Mojomar Buzios is located in Búzios in the Rio de Janeiro State region, 400 metres from Armacao Beach. The accommodation provides a 24-hour front desk, airport transfers, a shared lounge and free WiFi throughout the property. At the hostel, each room is equipped with a wardrobe. Rooms are complete with a private bathroom equipped with a shower, guest rooms at Pousada Mojomar Buzios have a flat-screen TV and air conditioning, and certain rooms include a terrace.
8,5
Erittäin hyvä
839 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Pousada Mojomar Buzios

to 29.10
-
pe 30.10
Tarjoukset:
35 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Deluxe-huone, Standard-huone ja 5 lisää Pousada Mojomar Buzios tarjouksia.
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
35 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
38 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
72 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, tuntematon vuodetyyppi
133 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
111 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
150 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Pousada Mojomar Buzios palvelut

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Internet
  • Pyykinpesuhuone
  • Hiustenkuivain
  • 24h-vastaanotto
  • Autonvuokraus

Arvostelut: Pousada Mojomar Buzios

8,5
Erittäin hyvä
839 todennettua arvostelua
Upea
406
Erittäin hyvä
167
Hyvä
127
OK
50
Kohtuullinen
43
Keskinkertainen
18
Heikko
28
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

266 R. Alfredo Silva, Búzios 28950-000

Mitä lähistöltä löytyy

  • Praia da Armação330 m
  • Búzios Marina0.4 km
  • Estatua De Brigitte Bardot0.5 km
  • Praia dos Ossos0.6 km
  • Praça Santos Dumont0.8 km
  • Praia Brava0.8 km
  • Mirante de Joao Fernandes0.9 km
  • Bones Beach1 km
  • Praia João Fernandes1 km
  • Praia Azeda1 km
  • Praia do Forno1.2 km
  • Praia de João Fernandinho1.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 10:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Pousada Mojomar Buzios varaukselle

  • Missä Pousada Mojomar Buzios sijaitsee?

    Pousada Mojomar Buzios osoite on 266 R. Alfredo Silva, ja sen etäisyys kaupungin Búzios keskustasta on 1 km. Hotellin Pousada Mojomar Buzios lähin maamerkki on Praia da Armação.

  • Mitkä ovat hotellin Pousada Mojomar Buzios sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Pousada Mojomar Buzios sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 10:00.

  • Tarjoaako Pousada Mojomar Buzios ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Pousada Mojomar Buzios tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Pousada Mojomar Buzios on lentokentältä?

    Hotellin Pousada Mojomar Buzios etäisyys on 27,5 km kentältä Cabo Frio. Hotellin Pousada Mojomar Buzios etäisyys on 46,8 km kentältä Macae.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Pousada Mojomar Buzios hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Pousada Mojomar Buzios huonehinnat Búzios ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Pousada Mojomar Buzios huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Pousada Mojomar Buzios tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Búzios Centro Hotel
9 Erinomainen (2 468 arvostelua)0,08 kmUlkouima-allas, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 46 €
Loma-asunto
House With Character Close To Rua Das Pedras
9.1 Erinomainen (15 arvostelua)0,11 kmPoreamme, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 918 €
3-tähden hotelli
Cap Ferrat Boutique Hotel
7.8 Hyvä (12 arvostelua)0,13 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 113 €
3-tähden hotelli
Pousada Areias Brancas9.1 Erinomainen (1 025 arvostelua)0,14 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 62 €
Loma-asunto
38 % halvempi
Hostel, 50 meters from the sea, sunset view, 50 meters from the main avenue
0,25 kmLangaton internet, ilmastointialk. 18 €
Loma-asunto
19 % halvempi
Suíte charmosa a 30 m da Orla Bardot 01
6.5 Hyvä (55 arvostelua)0,19 kmRannalla, ilmastointi, Taulu-tvalk. 24 €
3-tähden hotelli
Do Adriano Suites
8.7 Erinomainen (240 arvostelua)0,22 kmUlkouima-allas, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 33 €
4-tähden hotelli
Pousada Gammel Dansk by Latitud Hoteles8.4 Erinomainen (1 098 arvostelua)0,21 kmUlkouima-allas, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 36 €
5-tähden hotelli
Vila d'Este Handmade Hospitality Hotel9.3 Erinomainen (1 424 arvostelua)0,3 kmVain aikuisille, Ulkouima-allas, Ravintolaalk. 150 €
Loma-asunto
House With Character Close To Rua Das Pedras
9.1 Erinomainen (15 arvostelua)0,11 kmPoreamme, ilmastointi, Kahvinkeitinalk. 918 €
3-tähden hotelli
Pousada Areias Brancas9.1 Erinomainen (1 025 arvostelua)0,14 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 62 €
3-tähden hotelli
Calador Búzios Hotel9.1 Erinomainen (2 695 arvostelua)0,22 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 48 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,8
1,0 km
Cabo Frio
27,5 km