The Croke Park Hotel

4 tähteä
8,8
Erittäin hyvä
perustuu 4027 arvosteluihin
4027 arvostelua
to 1.10
-
pe 2.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Ravintola, kuntosali ja baari/aulabaari kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on itsepalvelupysäköinti, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja ympärivuorokautinen huonepalvelu. The Croke Park Hotel tarjoaa 232 huonetta, joissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. Satelliittikanavat takaavat viihteen. Kylpyhuoneista löytyy suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä. Tässä hotellissa käytössäsi on kuntosali. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,8
Erittäin hyvä
4027 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille The Croke Park Hotel

to 1.10
-
pe 2.10
Tarjoukset:
46 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Standard-huone, Klassinen huone ja 36 lisää The Croke Park Hotel tarjouksia.
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Klassinen huone, 2 parivuodetta
Klassinen huone, 1 twin-vuode
Kahden hengen, 2 parivuodetta
Klassinen huone, 1 king-vuode
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Klassinen huone, 1 queen-vuode
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
Deluxe-huone, 2 parivuodetta
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
Klassinen huone, 1 king-vuode
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Klassinen huone, 2 parivuodetta
Deluxe-huone, 1 queen-vuode
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
Klassinen huone, 1 parivuode
Klassinen huone, 1 queen-vuode
Deluxe-huone, 1 king-vuode
Klassinen huone, 1 king-vuode
Klassinen huone, 2 twin-vuodetta
Klassinen huone, 2 parivuodetta
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin The Croke Park Hotel palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Kahvila
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus

Arvostelut: The Croke Park Hotel

8,8
Erittäin hyvä
4027 todennettua arvostelua
Upea
2664
Erittäin hyvä
801
Hyvä
320
OK
124
Kohtuullinen
54
Keskinkertainen
28
Heikko
36
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

Jones Road Dublin 3, Dublin Dublin 3

Mitä lähistöltä löytyy

  • Croke Park140 m
  • St. Mary's Pro Cathedral1.1 km
  • O'Connell Street1.5 km
  • Trinity College Dublin1.8 km
  • Dublin City Centre2 km
  • Grafton Street2.1 km
  • Dublin Castle2.1 km
  • Leinster House2.2 km
  • Christ Church Cathedral2.2 km
  • 3Arena2.2 km
  • St. Stephen's Green2.5 km
  • St. Patrick's Cathedral2.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

The Croke Park Hotel - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

maaliskuu
toukokuu
200 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 25 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 20 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

The Croke Park Hotel

Missä kuussa The Croke Park Hotel hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiThe Croke Park Hotel yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 131 €. Kallein kuukausi on syyskuu, jolloin hinta on 249 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata The Croke Park Hotel?

Halvin päivä varata The Croke Park Hotel on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 151 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 472 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen The Croke Park Hotel kannattaa varata?

Varaa noin 6 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille The Croke Park Hotel. Tämä voi tuoda sinulle noin 27 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit The Croke Park Hotel majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista The Croke Park Hotel, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä maaliskuuta ja lokakuuta.
  • Hinnat voivat myös vaihdella sen mukaan, minä viikonpäivänä majoitut. Löydät parhaat huonetarjoukset hotellistaThe Croke Park Hotel maanantai ja tiistai. torstai on yleensä kaikkein kallein päivä.
  • Halvin hinta, jolla huone The Croke Park Hotel varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 170 €, kun taas kallein hinta oli 170 €.

Useimmin kysytyt kysymykset The Croke Park Hotel varaukselle

  • Missä The Croke Park Hotel sijaitsee?

    The Croke Park Hotel osoite naapurustossa Clontarf - East Wall on Jones Road Dublin 3, ja sen etäisyys kaupungin Dublin keskustasta on 1,9 km. Hotellin The Croke Park Hotel lähin maamerkki on Croke Park.

  • Mitkä ovat hotellin The Croke Park Hotel sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin The Croke Park Hotel sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako The Croke Park Hotel ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, The Croke Park Hotel tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako The Croke Park Hotel ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, The Croke Park Hotel tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana The Croke Park Hotel on lentokentältä?

    Hotellin The Croke Park Hotel etäisyys on 7,3 km kentältä Dublin. Hotellin The Croke Park Hotel etäisyys on 114,8 km kentältä Holyhead Anglesey.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä The Croke Park Hotel hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat The Croke Park Hotel huonehinnat Dublinissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin The Croke Park Hotel huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän The Croke Park Hotel tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
24 % halvempi
Maldron Hotel Croke Park
8.9 Erinomainen (469 arvostelua)0,02 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 96 €
4-tähden hotelli
29 % halvempi
Dublin One Hotel
8.2 Erinomainen (4 154 arvostelua)0,43 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 89 €
Loma-asunto
Croke Park, 3-Beds ,1 Pullout Bed , Sleeps 8
0,04 kmParvekealk. 523 €
Loma-asunto
2 Bedroom Apartment in Dublin 1 Sleeps 6
0,37 kmalk. 363 €
4-tähden hotelli
29 % halvempi
Dublin One Hotel
8.2 Erinomainen (4 154 arvostelua)0,43 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 89 €
4-tähden hotelli
24 % halvempi
Maldron Hotel Croke Park
8.9 Erinomainen (469 arvostelua)0,02 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 96 €
Loma-asunto
29 % halvempi
Upstairs Studio - Private kitchenette and Small en-suite
8.8 Erinomainen (48 arvostelua)0,48 kmKeittokomero, Terassi/patio, Kahvinkeitinalk. 89 €
Loma-asunto
12 % halvempi
Yellow room - at The Royal Lodge Dublin
9 Erinomainen (2 arvostelua)0,56 kmIlmastointi, Kahvinkeitin, takkaalk. 110 €
4-tähden hotelli
24 % halvempi
Maldron Hotel Croke Park
8.9 Erinomainen (469 arvostelua)0,02 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 96 €
4-tähden hotelli
29 % halvempi
Dublin One Hotel
8.2 Erinomainen (4 154 arvostelua)0,43 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 89 €
Loma-asunto
2 % halvempi
Castle Room @ The Royal Lodge Dublin
10 Erinomainen (3 arvostelua)0,56 kmKahvinkeitinalk. 123 €
Loma-asunto
Marvelous 3-bedroom house in Dublin perfect for your getaway
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,61 kmTakkaalk. 518 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

1,9 km
Dublin
7,3 km