Petit Palace Tres Cruces

3 tähteä
8,4
Erittäin hyvä
perustuu 4189 arvosteluihin
4189 arvostelua
su 25.10
-
ma 26.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Hotelli tarjoaa 3-tähden asumista kuten myös lastenhoitopalveluja, lentokenttäkuljetuksen ja 24-tunnin vastaanoton. Sen sijainti on kätevä niiden vieraiden näkökulmasta, jotka vierailla alueen suosituissa nähtävyyksissä.

Hotellissa on 56 huonetta, ja se on äskettäin saneerattu. Lisäksi useampaa kieltä osaava henkilökunta on valmiina tarjoamaan tietoa paikallisista alueista.

Huoneet hotellissa ovat hurmaavia, moderneja ja elegantteja ja niistä löytyy taulu-tv ja minibaari. Jokainen tarjoaa yksityisen kylpyhuoneen, jossa on hiustenkuivain, suihku ja kylpy.

Ne vieraat, jotka haluavat nauttia aterian majoituspaikan lähettyvillä, voivat tehdä sen hotellin omassa ravintolassa, joka tarjoilee aamiaisen ja on auki kätevästi joka päivä. Vieraat voivat myös käydä jossakin lähiympäristön monista baareista ja ravintoloista.

8,4
Erittäin hyvä
4189 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Petit Palace Tres Cruces

su 25.10
-
ma 26.10
Tarjoukset:
141 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Standard-huone ja 11 lisää Petit Palace Tres Cruces tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
243 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
153 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
155 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
155 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
165 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
323 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
172 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
191 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 twin-vuodetta
226 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
241 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
248 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
276 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Petit Palace Tres Cruces palvelut

  • Ravintola
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Lentokenttäkuljetus
  • Kokous-/Bankettitilat

Arvostelut: Petit Palace Tres Cruces

8,4
Erittäin hyvä
4189 todennettua arvostelua
Upea
2325
Erittäin hyvä
991
Hyvä
512
OK
161
Kohtuullinen
114
Keskinkertainen
39
Heikko
47
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

C/Tres Cruces 6, 28013 Madrid

Mitä lähistöltä löytyy

  • Puerta del Sol269 m
  • Madrid City Centre301 m
  • Plaza de Santa Ana0.5 km
  • Plaza Mayor0.6 km
  • Teatro Español0.6 km
  • Teatro Real0.6 km
  • Plaza de Oriente0.8 km
  • Plaza de Cibeles0.8 km
  • Plaza de Espana0.9 km
  • Palacio Real de Madrid1 km
  • Prado-museo1.1 km
  • Principe Pio1.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Petit Palace Tres Cruces

Missä kuussa Petit Palace Tres Cruces hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiPetit Palace Tres Cruces yöpymiseen on elokuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 126 €. Kallein kuukausi on lokakuu, jolloin hinta on 263 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Petit Palace Tres Cruces?

Halvin päivä varata Petit Palace Tres Cruces on torstai, ja keskimääräinen yöhinta on 165 €. Kallein päivä on tiistai, jolloin hinta on 260 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Petit Palace Tres Cruces kannattaa varata?

Varaa noin 12 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Petit Palace Tres Cruces. Tämä voi tuoda sinulle noin 31 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Petit Palace Tres Cruces varaukselle

  • Missä Petit Palace Tres Cruces sijaitsee?

    Petit Palace Tres Cruces osoite naapurustossa Sol on C/Tres Cruces 6, ja sen etäisyys kaupungin Madrid keskustasta on 0,4 km. Hotellin Petit Palace Tres Cruces lähin maamerkki on Puerta del Sol.

  • Mitkä ovat hotellin Petit Palace Tres Cruces sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Petit Palace Tres Cruces sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Petit Palace Tres Cruces ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Petit Palace Tres Cruces tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Petit Palace Tres Cruces on lentokentältä?

    Hotellin Petit Palace Tres Cruces etäisyys on 13,4 km kentältä Madrid-Barajas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Petit Palace Tres Cruces hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Petit Palace Tres Cruces huonehinnat Madridissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Petit Palace Tres Cruces huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Petit Palace Tres Cruces tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
22 % halvempiAnaco6.8 Hyvä (3 255 arvostelua)0,05 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 100 €
1-tähden hotelli
Hola Madrid
8.9 Erinomainen (300 arvostelua)0,07 kmalk. 278 €
4-tähden hotelli
Petit Palace Plaza del Carmen8.6 Erinomainen (2 701 arvostelua)0,07 kmRavintola, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 137 €
3-tähden hotelli
Zel Madrid7.7 Hyvä (4 197 arvostelua)0,07 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 288 €
3-tähden hotelli
22 % halvempiAnaco6.8 Hyvä (3 255 arvostelua)0,05 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 100 €
3-tähden hotelli
17 % halvempi
Homelike Sol
9.6 Erinomainen (19 arvostelua)0,08 kmalk. 106 €
2-tähden hotelli
12 % halvempiNegresco Gran Via8.2 Erinomainen (2 404 arvostelua)0,12 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvilaalk. 113 €
3-tähden hotelli
4 % halvempiPraktik Metropol8.4 Erinomainen (1 599 arvostelua)0,09 kmHuonepalvelualk. 123 €
3-tähden hotelli
17 % halvempi
Homelike Sol
9.6 Erinomainen (19 arvostelua)0,08 kmalk. 106 €
5-tähden hotelli
Hotel Montera Madrid, Curio Collection by Hilton
9.3 Erinomainen (374 arvostelua)0,09 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 283 €
4-tähden hotelli
Hotel Liabeny9.1 Erinomainen (9 752 arvostelua)0,12 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 182 €
5-tähden hotelli
Thompson Madrid
9 Erinomainen (533 arvostelua)0,09 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 398 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,1
0,4 km
Madrid-Barajas
13,4 km