Luxe Hotel Nashville Opryland

3 tähteä
ti 7.7
-
ke 8.7
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
57 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
57 €
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
63 €
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
63 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Located in Nashville, 1.1 miles from Grand Ole Opry, Luxe Studios Nashville Opryland provides accommodations with a fitness center, free private parking and a shared lounge. Featuring family rooms, this property also provides guests with a sun terrace. The property has a 24-hour front desk, an ATM and luggage storage for guests. At the hotel, each room is equipped with a desk. Featuring a private bathroom with free toiletries, rooms at Luxe Studios Nashville Opryland also offer free WiFi, while some have a city view. Lane Motor Museum is 8.2 miles from the accommodation, while Nissan Stadium is 10 miles away. Nashville International Airport is 6.8 miles from the property.
3,9
Heikko
2348 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Luxe Hotel Nashville Opryland

ti 7.7
-
ke 8.7
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
57 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
94 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
63 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
89 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
63 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
100 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
100 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.
Hinnat perustuvat yhteen yöhön, sisältäen maksut mutta eivät sisällä veroja.

Hotellin Luxe Hotel Nashville Opryland palvelut

  • Kuntokeskus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Perus

  • Ilmainen langaton internet
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Internet
  • Petivaatteet
  • Pyyhkeet
  • Palosammutin
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Sampoo
  • Savuhälyttimet
  • Lämmitys
  • Vartalosaippua
  • Ilmastointi
  • Roskakoreja
  • Hoitoaine

Esteettömyys ja soveltuvuus

  • Koko yksikkö sijaitsee pohjakerroksessa
  • Koko yksikkö on esteetön
  • Esteettömyys
  • Hissi
  • Pääsy hissillä
  • Esteetön pysäköinti
  • Esteetön kylpyamme
  • Savuton
  • Höyhenetön tyyny
  • WC, jossa on käsituet
  • Pääsy hissillä yläkerroksiin
  • Erillinen tupakointialue

Yleistä

  • Ikkunapaikka
  • Hiljainen katunäkymä
  • Perhehuoneita
  • Oleskelualue
  • Yhdistelmähuoneita saatavilla
  • Vuodesohva
  • Puhelin
  • Näkymä kaupunkiin
  • Säilytystila saatavilla

Kylpyhuone

  • Jaettu kylpyhuone
  • Suihku
  • Suihkulakk
  • Kylpyamme
  • Hiustenkuivain
  • WC
  • Vessapaperia
  • Oma kykpyhuone

Ruokailu

  • Mikroaaltouuni
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Jääkaappi
  • Kahvinkeitin
  • Myyntiautomaatti (juomia)
  • Myyntiautomaatti (välipaloja)

Palvelut ja mukavuudet

  • Pankkiautomaatti
  • Liikekeskus
  • Herätyspalvelu
  • Tallelokero
  • Kokous-/Bankettitilat
  • 24h-vastaanotto

Media ja viihde

  • Radio
  • Taulu-tv
  • Jaettu oleskelutila/TV-alue
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • TV

Makuuhuone

  • Herätyskello
  • Vuodesohva
  • Vaateteline
  • Vaatekaappi tai pukeutumistila

Terveys ja turvallisuus

  • Päivittäinen siivous
  • Ensiapupakkaus
  • CCTV-turvakamera yleisissä tiloissa
  • CCTV-turvakamera kiinteistön ulkopuolella

Pysäköinti ja kuljetus

  • Lentokenttäkuljetus
  • Ilmainen pysäköinti
  • Yksityinen pysäköinti

Pyykki

  • Pyykinpesuhuone
  • Silitysrauta ja -lauta

Työtila

  • Faksi/kopiokone
  • Kirjoituspöytä

Ulkoilma

  • Terassi/patio

Kuntoilu

  • Kuntokeskus

Arvostelut: Luxe Hotel Nashville Opryland

3,9
Heikko
2348 todennettua arvostelua
Upea
344
Erittäin hyvä
248
Hyvä
360
OK
217
Kohtuullinen
322
Keskinkertainen
203
Heikko
654
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

2420 Music Valley Drive, Nashville, TN 37214

Mitä lähistöltä löytyy

  • Gaylord Opryland0.9 km
  • Grand Ole Opry1.4 km
  • Fort Nashborough9.5 km
  • AT&T Building9.7 km
  • Ryman Auditorium9.9 km
  • Nashville City Center9.9 km
  • Country Music Hall of Fame and Museum10 km
  • Tennessee State Capitol10 km
  • Bridgestone Arena10 km
  • Music City Center10.1 km
  • Nashville Public Library10.1 km
  • Vanderbilt University12.7 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Milloin varata huone Luxe Hotel Nashville Opryland hotellista

Hinta yöltä Hinnat eivät ole kiinteitä, ja ne voivat vaihdella ajan myötä.
Keskimäär. hinta per yö kuukaudelle
Keskim. hinta per yö

Useimmin kysytyt kysymykset Luxe Hotel Nashville Opryland varaukselle

  • Missä Luxe Hotel Nashville Opryland sijaitsee?

    Luxe Hotel Nashville Opryland osoite naapurustossa Donelson on 2420 Music Valley Drive, ja sen etäisyys kaupungin Nashville keskustasta on 9,9 km. Hotellin Luxe Hotel Nashville Opryland lähin maamerkki on Gaylord Opryland.

  • Mitkä ovat hotellin Luxe Hotel Nashville Opryland sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Luxe Hotel Nashville Opryland sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Luxe Hotel Nashville Opryland ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Luxe Hotel Nashville Opryland tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Luxe Hotel Nashville Opryland ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Luxe Hotel Nashville Opryland tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Luxe Hotel Nashville Opryland on lentokentältä?

    Hotellin Luxe Hotel Nashville Opryland etäisyys on 11,1 km kentältä Nashville Intl.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Luxe Hotel Nashville Opryland hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Luxe Hotel Nashville Opryland huonehinnat Nashville ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Luxe Hotel Nashville Opryland huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Luxe Hotel Nashville Opryland tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

Deluxe 2 Double Beds in Music Valley
6 Hyvä (1 arvostelu)0,15 kmKahvinkeitinalk. 118 €
2-tähden hotelli
Fiddler's Inn5.6 OK (2 053 arvostelua)0,15 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 64 €
3-tähden hotelli
Country Inn & Suites by Radisson, Nashville, TN8.5 Erinomainen (1 828 arvostelua)0,16 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 101 €
3-tähden hotelli
The Inn at Opryland, A Gaylord Hotel7.7 Hyvä (1 056 arvostelua)0,21 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 153 €
2-tähden hotelli
Fiddler's Inn5.6 OK (2 053 arvostelua)0,15 kmUlkouima-allas, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 64 €
3-tähden hotelli
Best Western Suites Near Opryland8.3 Erinomainen (2 148 arvostelua)0,5 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 92 €
3-tähden hotelli
Country Inn & Suites by Radisson, Nashville, TN8.5 Erinomainen (1 828 arvostelua)0,16 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 101 €
2-tähden hotelli
Spark by Hilton Nashville at Opryland
8.6 Erinomainen (118 arvostelua)0,66 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 102 €
2-tähden hotelli
Holiday Inn Express & Suites Nashville-Opryland By IHG9.1 Erinomainen (1 031 arvostelua)0,51 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 131 €
3-tähden hotelli
Hampton Inn & Suites Nashville @ Opryland8.6 Erinomainen (464 arvostelua)0,25 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Huonepalvelualk. 136 €
2-tähden hotelli
Spark by Hilton Nashville at Opryland
8.6 Erinomainen (118 arvostelua)0,66 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 102 €
3-tähden hotelli
Country Inn & Suites by Radisson, Nashville, TN8.5 Erinomainen (1 828 arvostelua)0,16 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 101 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

5,1
9,9 km
Nashville Intl
11,1 km