Hampton Inn Channel Islands Harbor

3 tähteä
8,7
Erittäin hyvä
perustuu 752 arvosteluihin
752 arvostelua
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Kuntosali, välipalabaari/deli ja itsepalvelupysäköinti kuuluvat tämän hotellin palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja ilmainen buffetaamiainen. Lisäksi majoituspaikassa on business center, kuivapesulapalvelu ja pyykinpesutilat. Hampton Inn Channel Islands Harbor/Oxnard tarjoaa 95 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on parveke tai terassi. 32-tuumainen LCD-televisio, satelliittikanavat. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa huonehintaan sisältyvän kiinteän ja langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja ilmaiset sanomalehdet arkipäivisin sekä puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä hotellissa käytössäsi on kuntosali. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
8,7
Erittäin hyvä
752 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Hampton Inn Channel Islands Harbor

ma 28.9
-
ti 29.9
Tarjoukset:
113 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja King-huone, Queen-huone ja 39 lisää Hampton Inn Channel Islands Harbor tarjouksia.
King-huone, 1 king-vuode
113 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
136 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
118 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
129 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
155 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
132 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
137 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
161 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
138 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
138 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
155 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 vuodesohva
138 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
166 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
145 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
160 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
154 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
159 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
161 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
165 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
180 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
168 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
205 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
168 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
175 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
286 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
406 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Hampton Inn Channel Islands Harbor palvelut

  • Snorklaus
  • Ulkouima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Arvostelut: Hampton Inn Channel Islands Harbor

8,7
Erittäin hyvä
752 todennettua arvostelua
Upea
433
Erittäin hyvä
138
Hyvä
70
OK
42
Kohtuullinen
27
Keskinkertainen
12
Heikko
30
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

3231 Peninsula Road, Oxnard, CA 93035

Mitä lähistöltä löytyy

  • Channel Islands Maritime Museum0.6 km
  • Oxnard State Beach and Park1.2 km
  • Silver Strand Beach2 km
  • Mandalay State Beach4 km
  • Oxnard Performing Arts Center4.3 km
  • Heritage Square5 km
  • Rancho Ventavo Cellars5 km
  • Gull Wings Children's Museum5.1 km
  • Carnegie Art Museum5.2 km
  • Woolworth Museum5.3 km
  • Oxnard Amtrak Station5.5 km
  • Murphy Auto Museum5.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Hampton Inn Channel Islands Harbor

Missä kuussa Hampton Inn Channel Islands Harbor hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHampton Inn Channel Islands Harbor yöpymiseen on joulukuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 141 €. Kallein kuukausi on heinäkuu, jolloin hinta on 252 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Hampton Inn Channel Islands Harbor?

Halvin päivä varata Hampton Inn Channel Islands Harbor on keskiviikko, ja keskimääräinen yöhinta on 154 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 399 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Hampton Inn Channel Islands Harbor kannattaa varata?

Varaa noin 4 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Hampton Inn Channel Islands Harbor. Tämä voi tuoda sinulle noin 29 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Hampton Inn Channel Islands Harbor varaukselle

  • Missä Hampton Inn Channel Islands Harbor sijaitsee?

    Hampton Inn Channel Islands Harbor osoite on 3231 Peninsula Road, ja sen etäisyys kaupungin Oxnard keskustasta on 5,4 km. Hotellin Hampton Inn Channel Islands Harbor lähin maamerkki on Channel Islands Maritime Museum.

  • Mitkä ovat hotellin Hampton Inn Channel Islands Harbor sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Hampton Inn Channel Islands Harbor sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Hampton Inn Channel Islands Harbor ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Hampton Inn Channel Islands Harbor tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Hampton Inn Channel Islands Harbor on lentokentältä?

    Hotellin Hampton Inn Channel Islands Harbor etäisyys on 63,2 km kentältä Santa Barbara. Hotellin Hampton Inn Channel Islands Harbor etäisyys on 73,3 km kentältä Santa Monica.

  • Onko hotellissä Hampton Inn Channel Islands Harbor uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Hampton Inn Channel Islands Harbor on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Hampton Inn Channel Islands Harbor hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Hampton Inn Channel Islands Harbor huonehinnat Oxnard ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Hampton Inn Channel Islands Harbor huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Hampton Inn Channel Islands Harbor tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
Zachari Dunes on Mandalay Beach, Curio Collection by Hilton8.3 Erinomainen (1 117 arvostelua)1,29 kmUlkouima-allas, rannalla, Kuntokeskusalk. 238 €
Loma-asunto
6 % halvempi
Waterfront 104
10 Erinomainen (5 arvostelua)0,14 kmKeittiö, Terassi/patio, Parvekealk. 134 €
Loma-asunto
Ocean Front End-Unit With Resort Amenities & Stunning Sunsets
0,45 kmUlkouima-allas, Parveke, Kahvinkeitinalk. 197 €
Loma-asunto
Remodeled Beach Gem: 1 Block to Sand, Pool, Jacuzzi
0,5 kmUlkouima-allas, Parveke, Kahvinkeitinalk. 378 €
4-tähden hotelli
Zachari Dunes on Mandalay Beach, Curio Collection by Hilton8.3 Erinomainen (1 117 arvostelua)1,29 kmUlkouima-allas, rannalla, Kuntokeskusalk. 238 €
Loma-asunto
54 % halvempi
2 Bedroom 1 Bath Fully Furnished Beach Condo in Oxnard, CA
0,62 kmLangaton internet, Kahvinkeitinalk. 66 €
Loma-asunto
23 % halvempi
Cozy 1-Bed near Silver Strand Beach
1,6 kmLangaton internet, Kahvinkeitinalk. 110 €
Loma-asunto
22 % halvempi
Enjoy Beachlife in Quaint Beach House 4 min walk to beach
10 Erinomainen (1 arvostelu)1,45 kmGrillialk. 111 €
4-tähden hotelli
Zachari Dunes on Mandalay Beach, Curio Collection by Hilton8.3 Erinomainen (1 117 arvostelua)1,29 kmUlkouima-allas, rannalla, Kuntokeskusalk. 238 €
Loma-asunto
6 % halvempi
Waterfront 104
10 Erinomainen (5 arvostelua)0,14 kmKeittiö, Terassi/patio, Parvekealk. 134 €
Loma-asunto
La Casita Azul - Quaint Beach Cottage - One Min Walk to Beach & Harbor Fun
10 Erinomainen (8 arvostelua)0,57 kmIlmastointi, grillialk. 414 €
Loma-asunto
Experience Beach Living in this 3 Bedroom Condo that is just Steps from the Sand!
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,58 kmYksityinen uima-allas, Kahvinkeitin, takkaalk. 327 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

5,4 km