Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG

2 tähteä
8,4
Erittäin hyvä
perustuu 478 arvosteluihin
478 arvostelua
pe 16.10
-
la 17.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu sisäuima-allas, ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus ja välipalabaari/deli. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, ilmainen buffetaamiainen ja ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Lisäksi majoituspaikassa on poreallas, business center ja kokoustila. Holiday Inn Express Richmond Airport by IHG tarjoaa 100 huonetta, joissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. 42-tuumainen LCD-televisio, satelliittikanavat. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja työtuolit sekä puhelin; ilmaiset paikallispuhelut ovat myös tarjolla (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous on saatavilla päivittäin. Käytössäsi on sisäuima-allas ja poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus.
8,4
Erittäin hyvä
478 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG

pe 16.10
-
la 17.10
Tarjoukset:
106 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja King-huone, Standard-huone ja 11 lisää Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG tarjouksia.
King-huone, 1 king-vuode
106 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
136 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
111 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
113 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
119 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
129 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
135 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 2 parivuodetta
158 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
139 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
147 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Lentokenttäkuljetus
  • Kuljetuspalvelu (ilmainen)
  • Liikekeskus

Arvostelut: Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG

8,4
Erittäin hyvä
478 todennettua arvostelua
Upea
263
Erittäin hyvä
78
Hyvä
45
OK
25
Kohtuullinen
19
Keskinkertainen
16
Heikko
32
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

491 International Center Drive, Sandston, VA 23150

Mitä lähistöltä löytyy

  • Seven Pines2.5 km
  • Dorey Park6.6 km
  • Edgar Allan Poe-Museum8.6 km
  • Museum of the Confederacy9 km
  • The Valentine9.2 km
  • Virginia State Capitol9.3 km
  • Glendale National Cemetery13 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG

Missä kuussa Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiHoliday Inn Express Richmond Airport By IHG yöpymiseen on lokakuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 126 €. Kallein kuukausi on maaliskuu, jolloin hinta on 324 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG?

Halvin päivä varata Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 121 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 144 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG kannattaa varata?

Varaa noin 6 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG. Tämä voi tuoda sinulle noin 34 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG varaukselle

  • Missä Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG sijaitsee?

    Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG osoite on 491 International Center Drive, ja sen etäisyys kaupungin Sandston keskustasta on 1,2 km. Hotellin Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG lähin maamerkki on Seven Pines.

  • Mitkä ovat hotellin Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Tarjoaako Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG ilmaisen lentokenttäkuljetuksen?

    Kyllä, Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG tarjoaa ilmaisen lentokenttäkuljetuksen.

  • Kuinka kaukana Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG on lentokentältä?

    Hotellin Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG etäisyys on 2,5 km kentältä Richmond Byrd Intl. Hotellin Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG etäisyys on 85,9 km kentältä Newport News Intl.

  • Onko hotellissä Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG uima-allas?

    Kyllä, hotellissa Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG huonehinnat Sandston ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Holiday Inn Express Richmond Airport By IHG tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
DoubleTree by Hilton Richmond Airport
8.4 Erinomainen (210 arvostelua)0,12 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 115 €
3-tähden hotelli
4 % halvempiHilton Garden Inn Richmond Airport7.2 Hyvä (140 arvostelua)0,17 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 110 €
3-tähden hotelli
Homewood Suites by Hilton Richmond - Airport7.8 Hyvä (173 arvostelua)0,23 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 144 €
3-tähden hotelli
4 % halvempiHampton Inn Richmond - Airport8 Erinomainen (198 arvostelua)0,27 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Kahvin-/teenkeitinalk. 110 €
2-tähden hotelli
57 % halvempi
Dominion Inn and Suites
4.6 OK (62 arvostelua)1,61 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Ilmainen pysäköintialk. 50 €
2-tähden hotelli
50 % halvempiMicrotel Inn & Suites by Wyndham Richmond Airport4.6 OK (1 180 arvostelua)0,31 kmKuntokeskus, Ravintola, Ilmainen langaton internetalk. 58 €
2-tähden hotelli
45 % halvempi
Capitol Inn by Belvilla Richmond Airport VA
4.3 OK (3 arvostelua)1,16 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 64 €
2-tähden hotelli
44 % halvempiSuper 8 by Wyndham Richmond Airport VA5.4 OK (411 arvostelua)1,54 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 65 €
2-tähden hotelli
SpringHill Suites by Marriott Richmond Airport
8.9 Erinomainen (7 arvostelua)1,36 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 138 €
3-tähden hotelli
Residence Inn by Marriott Richmond Airport
8.7 Erinomainen (11 arvostelua)0,45 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ilmainen langaton internetalk. 186 €
4-tähden hotelli
DoubleTree by Hilton Richmond Airport
8.4 Erinomainen (210 arvostelua)0,12 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 115 €
3-tähden hotelli
7 % halvempi
Fairfield Inn & Suites by Marriott Richmond Airport
8.3 Erinomainen (234 arvostelua)1,29 kmSisäuima-allas, Kuntokeskus, Baari/oleskelutilaalk. 107 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

1,2 km
Richmond Byrd Intl
2,5 km