Wild Lotus Apartment 2

3 tähteä
8,5
Erittäin hyvä
perustuu 522 arvosteluihin
522 arvostelua
su 27.9
-
ma 28.9
2 vierasta, 1 huone
Tarjoukset:
30 €
/Halvin hinta per yö
Huonetyyppi
Sivusto
Yhteensä per yö
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
30 €
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
36 €
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän hotellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja sauna. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on concierge-palvelut, kuivapesulapalvelu ja pyykinpesutilat. WILD LOTUS APARTMENT 2 tarjoaa 30 ilmastoitua huonetta, joissa on takka ja minibaari. Huoneessa on parveke. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. 32-tuumainen LCD-televisio, digitaalikanavat. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupää, hierova suihkupää, kylpytakit, tohvelit ja designer-hygieniatuotteet. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja hiustenkuivaaja. Siivous päivittäin ja hierontapalvelu huoneessa on saatavilla pyynnöstä. Tässä hotellissa käytössäsi on sauna.
8,5
Erittäin hyvä
522 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Wild Lotus Apartment 2

su 27.9
-
ma 28.9
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
30 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
36 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Wild Lotus Apartment 2 palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • Liikekeskus
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio

Arvostelut: Wild Lotus Apartment 2

8,5
Erittäin hyvä
522 todennettua arvostelua
Upea
403
Erittäin hyvä
28
Hyvä
31
OK
18
Kohtuullinen
12
Keskinkertainen
9
Heikko
21
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

106 Xuan Dieu, Hanoi

Mitä lähistöltä löytyy

  • West Lake1.3 km
  • Truc Bach Lake2.1 km
  • Presidential Palace2.7 km
  • Ho Chi Minh Mausoleum2.9 km
  • Ho Chi Minh Museum3.1 km
  • Hanoi Citadel3.2 km
  • Dong Xuan Market3.4 km
  • Vietnam Military History Museum3.6 km
  • National Museum of Fine Arts3.6 km
  • Temple of Literature4 km
  • St. Joseph Cathedral4.3 km
  • Hanoi City Centre4.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Useimmin kysytyt kysymykset Wild Lotus Apartment 2 varaukselle

  • Missä Wild Lotus Apartment 2 sijaitsee?

    Wild Lotus Apartment 2 osoite naapurustossa Tay Ho on 106 Xuan Dieu, ja sen etäisyys kaupungin Hanoi keskustasta on 5,4 km. Hotellin Wild Lotus Apartment 2 lähin maamerkki on West Lake.

  • Mitkä ovat hotellin Wild Lotus Apartment 2 sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Wild Lotus Apartment 2 sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Wild Lotus Apartment 2 ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Wild Lotus Apartment 2 tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako Wild Lotus Apartment 2 ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, Wild Lotus Apartment 2 tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana Wild Lotus Apartment 2 on lentokentältä?

    Hotellin Wild Lotus Apartment 2 etäisyys on 17,8 km kentältä Hanoi Noibai. Hotellin Wild Lotus Apartment 2 etäisyys on 96,8 km kentältä Hải Phòng Catbi.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Wild Lotus Apartment 2 hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Wild Lotus Apartment 2 huonehinnat Hanoissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Wild Lotus Apartment 2 huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Wild Lotus Apartment 2 tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

5-tähden hotelli
15 % halvempi
Spring Suites 98 Xuan Dieu
0,02 kmalk. 26 €
4-tähden hotelli
35 % halvempi
Westlake Pearl Suites - By Pegasy Group
8 Erinomainen (271 arvostelua)0,06 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 20 €
2-tähden hotelli
Fnf Housing
0,23 kmTaulu-tvalk. 45 €
5-tähden hotelli
C-Will Home
0,29 kmalk. 89 €
4-tähden hotelli
35 % halvempi
Westlake Pearl Suites - By Pegasy Group
8 Erinomainen (271 arvostelua)0,06 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 20 €
5-tähden hotelli
15 % halvempi
Spring Suites 98 Xuan Dieu
0,02 kmalk. 26 €
5-tähden hotelli
Soleil Residence Westlake Hanoi
6.6 Hyvä (3 arvostelua)0,37 kmalk. 35 €
2-tähden hotelli
Fnf Housing
0,23 kmTaulu-tvalk. 45 €
5-tähden hotelli
Sheraton Hanoi Hotel8.7 Erinomainen (221 arvostelua)0,37 kmUlkouima-allas, Kuntokeskus, Ravintolaalk. 131 €
4-tähden hotelli
35 % halvempi
Westlake Pearl Suites - By Pegasy Group
8 Erinomainen (271 arvostelua)0,06 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 20 €
5-tähden hotelli
Soleil Residence Westlake Hanoi
6.6 Hyvä (3 arvostelua)0,37 kmalk. 35 €
5-tähden hotelli
15 % halvempi
Spring Suites 98 Xuan Dieu
0,02 kmalk. 26 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

5,4 km
Hanoi Noibai
17,8 km