DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa

4 tähteä
7,7
Hyvä
perustuu 5264 arvosteluihin
5264 arvostelua
ti 27.10
-
ke 28.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tässä savuttomassa hotellissa on täydet kylpyläpalvelut, sisäuima-allas ja ravintola. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kuntokeskus, baari/aulabaari ja sauna. DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa tarjoaa 184 huonetta, joissa on tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja kahvin-/teenkeitin. 49-tuumainen LCD-televisio, satelliittikanavat. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 25+ Mbit/s. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä. Käytössäsi on sisäuima-allas ja poreallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat kuntokeskus ja sauna. Alle 16 vuotta vanhat eivät saa käyttää seuraavia tiloja: kuntoilutila ja poreallas. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
7,7
Hyvä
5264 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa

ti 27.10
-
ke 28.10
Tarjoukset:
85 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Kahden hengen, Standard-huone ja 32 lisää DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa tarjouksia.
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
85 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
85 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
144 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
85 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
140 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
177 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
88 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
161 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
90 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
114 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
99 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
237 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
109 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
122 €
Yhteensä per yö maksuilla
Superior-huone, 1 king-vuode
133 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
216 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
164 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
169 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
185 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 twin-vuode
200 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa palvelut

  • Sisäuima-allas
  • Kuntokeskus
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Kahvila
  • Taulu-tv
  • TV

Arvostelut: DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa

7,7
Hyvä
5264 todennettua arvostelua
Upea
1848
Erittäin hyvä
1040
Hyvä
793
OK
468
Kohtuullinen
438
Keskinkertainen
257
Heikko
420
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Sijainti

Ripon Road, Harrogate, HG1 2HU

Mitä lähistöltä löytyy

  • Royal Hall Theatre175 m
  • Harrogate Convention Centre178 m
  • Harrogate Ringway243 m
  • Turkish Baths and Health Spa288 m
  • Mercer Gallery356 m
  • Harrogate Theatre383 m
  • Royal Pump Room Museum0.4 km
  • Valley Gardens0.7 km
  • Odeon Cinema1.7 km
  • Harrogate and District NHS Foundation Trust1.8 km
  • St George's Road Cricket Ground2 km
  • Harlow Carr Gardens2.5 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 15:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa

Missä kuussa DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiDoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 111 €. Kallein kuukausi on syyskuu, jolloin hinta on 159 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa?

Halvin päivä varata DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa on sunnuntai, ja keskimääräinen yöhinta on 111 €. Kallein päivä on lauantai, jolloin hinta on 203 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa kannattaa varata?

Varaa noin 8 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa. Tämä voi tuoda sinulle noin 43 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

Useimmin kysytyt kysymykset DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa varaukselle

  • Missä DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa sijaitsee?

    DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa osoite on Ripon Road, ja sen etäisyys kaupungin Harrogate keskustasta on 0,8 km. Hotellin DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa lähin maamerkki on Royal Hall Theatre.

  • Mitkä ovat hotellin DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa sisäänkirjautumisaika on 15:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Kuinka kaukana DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa on lentokentältä?

    Hotellin DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa etäisyys on 16,4 km kentältä Leeds-Bradfordin kansainvälinen lentoasema. Hotellin DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa etäisyys on 57,6 km kentältä Darlington Teesside Intl.

  • Onko hotellissä DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa uima-allas?

    Kyllä, hotellissa DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa huonehinnat Harrogate ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän DoubleTree by Hilton Harrogate Majestic Hotel & Spa tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
41 % halvempi
Premier Inn Harrogate Town Centre
0,11 kmalk. 57 €
4-tähden hotelli
The Harrogate Inn8.2 Erinomainen (4 525 arvostelua)0,17 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 100 €
4-tähden hotelli
20 % halvempiCrowne Plaza Harrogate By IHG8.6 Erinomainen (4 134 arvostelua)0,2 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 77 €
3-tähden hotelli
13 % halvempi
Cairn Hotel
7.7 Hyvä (4 548 arvostelua)0,21 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 83 €
3-tähden hotelli
41 % halvempi
Premier Inn Harrogate Town Centre
0,11 kmalk. 57 €
4-tähden hotelli
20 % halvempiCrowne Plaza Harrogate By IHG8.6 Erinomainen (4 134 arvostelua)0,2 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 77 €
3-tähden hotelli
13 % halvempi
Cairn Hotel
7.7 Hyvä (4 548 arvostelua)0,21 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 83 €
4-tähden hotelli
The Harrogate Inn8.2 Erinomainen (4 525 arvostelua)0,17 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 100 €
3-tähden hotelli
Alexandra Court
9.3 Erinomainen (495 arvostelua)0,31 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Ilmainen pysäköintialk. 120 €
4-tähden hotelli
20 % halvempiCrowne Plaza Harrogate By IHG8.6 Erinomainen (4 134 arvostelua)0,2 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 77 €
4-tähden hotelli
The Harrogate Inn8.2 Erinomainen (4 525 arvostelua)0,17 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 100 €
3-tähden hotelli
Old Swan Hotel8 Erinomainen (5 260 arvostelua)0,3 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Huonepalvelualk. 114 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,6
0,8 km
Leeds-Bradfordin kansainvälinen lentoasema
16,4 km