Romer Hell's Kitchen

4 tähteä
8,6
Erittäin hyvä
perustuu 5583 arvosteluihin
5583 arvostelua
to 1.10
-
pe 2.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Tämän savuttoman hotellin palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja kahvila. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on itsepalvelupysäköinti, kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Romer Hell's Kitchen tarjoaa 295 ilmastoitua huonetta, joissa on tallelokero (johon mahtuu kannettava tietokone) ja tallelokerot. 55-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, designer-hygieniatuotteet, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s). Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat puhelin sekä ilmaiset paikallispuhelut (voimassa saattaa olla rajoituksia). Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja pimennysverhot. Siivous päivittäin ja allergiatestatut vuodevaatteet on saatavilla pyynnöstä.
8,6
Erittäin hyvä
5583 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Romer Hell's Kitchen

to 1.10
-
pe 2.10
Tarjoukset:
134 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Deluxe-huone, Premier-huone ja 56 lisää Romer Hell's Kitchen tarjouksia.
Deluxe-huone, 1 king-vuode
134 €
Yhteensä per yö maksuilla
Premier-huone, 2 queen-vuodetta
148 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
142 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
445 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
148 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
169 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
153 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 2 queen-vuodetta
163 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
169 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 king-vuode
186 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
175 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
182 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
402 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
191 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
213 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
192 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
204 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
194 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 king-vuode
214 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, 1 king-vuode
196 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
227 €
Yhteensä per yö maksuilla
King-huone, tuntematon vuodetyyppi
201 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
221 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
203 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
206 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 1 king-vuode
793 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
219 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
254 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
224 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
225 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
263 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
229 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
462 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 2 queen-vuodetta
229 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
328 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
370 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 king-vuode
478 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Romer Hell's Kitchen palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Ilmainen langaton internet
  • Taulu-tv
  • TV
  • Kaapeli- tai satelliittitelevisio
  • Ilmaisia hygieniatuotteita
  • Kokous-/Bankettitilat
  • Internet
  • Pysäköinti

Arvostelut: Romer Hell's Kitchen

8,6
Erittäin hyvä
5583 todennettua arvostelua
Upea
2745
Erittäin hyvä
1275
Hyvä
809
OK
312
Kohtuullinen
220
Keskinkertainen
102
Heikko
120
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

851 8th Avenue, New York, NY 10019

Mitä lähistöltä löytyy

  • Broadway287 m
  • Teatterialue311 m
  • Times Square -aukio0.5 km
  • New York City Center0.5 km
  • Modernin taiteen museo MoMA0.7 km
  • Rockefeller Center0.7 km
  • Midtown Center1 km
  • Tiffany & Co.1 km
  • Lincoln Center for the Performing Arts1 km
  • Viides avenue1.5 km
  • Madison Square Garden1.6 km
  • Empire State Building1.6 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 16:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 11:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Romer Hell's Kitchen - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

syyskuu
syyskuu
451 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Romer Hell's Kitchen

Missä kuussa Romer Hell's Kitchen hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiRomer Hell's Kitchen yöpymiseen on tammikuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 195 €. Kallein kuukausi on joulukuu, jolloin hinta on 458 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Romer Hell's Kitchen?

Halvin päivä varata Romer Hell's Kitchen on lauantai, ja keskimääräinen yöhinta on 387 €. Kallein päivä on tiistai, jolloin hinta on 607 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Romer Hell's Kitchen kannattaa varata?

Varaa noin 7 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Romer Hell's Kitchen. Tämä voi tuoda sinulle noin 40 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Romer Hell's Kitchen majoittumiseen

  • Halvin hinta, jolla huone Romer Hell's Kitchen varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 451 €, kun taas kallein hinta oli 451 €.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Romer Hell's Kitchen? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 6 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Romer Hell's Kitchen varaukselle

  • Missä Romer Hell's Kitchen sijaitsee?

    Romer Hell's Kitchen osoite naapurustossa Hell's Kitchen on 851 8th Avenue, ja sen etäisyys kaupungin New York keskustasta on 0,7 km. Hotellin Romer Hell's Kitchen lähin maamerkki on Broadway.

  • Mitkä ovat hotellin Romer Hell's Kitchen sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Romer Hell's Kitchen sisäänkirjautumisaika on 16:00 ja uloskirjautumisaika 11:00.

  • Tarjoaako Romer Hell's Kitchen ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Romer Hell's Kitchen tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Romer Hell's Kitchen on lentokentältä?

    Hotellin Romer Hell's Kitchen etäisyys on 9,6 km kentältä New York LaGuardian lentoasema.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Romer Hell's Kitchen hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Romer Hell's Kitchen huonehinnat New Yorkissa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Romer Hell's Kitchen huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Romer Hell's Kitchen tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
Washington Jefferson Hotel7.4 Hyvä (3 137 arvostelua)0,11 kmRavintola, Huonepalvelu, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 405 €
4-tähden hotelli
M Social Hotel New York Times Square8.3 Erinomainen (11 528 arvostelua)0,18 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 296 €
4-tähden hotelli
1 % halvempicitizenM New York Times Square8.9 Erinomainen (7 016 arvostelua)0,19 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 286 €
4-tähden hotelli
The Pearl New York8.7 Erinomainen (3 318 arvostelua)0,21 kmKuntokeskus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 355 €
3-tähden hotelli
24 % halvempiMayfair Hotel, an Ascend Collection Hotel8.3 Erinomainen (3 294 arvostelua)0,21 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 218 €
3-tähden hotelli
18 % halvempiAmeritania at Times Square8 Erinomainen (6 999 arvostelua)0,26 kmKuntokeskus, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 237 €
4-tähden hotelli
15 % halvempiCrowne Plaza Manhattan Times Square by IHG5.5 OK (11 690 arvostelua)0,27 kmKuntokeskus, Ilmainen langaton internet, Kahvinkeitinalk. 245 €
4-tähden hotelli
13 % halvempiThe Belvedere Hotel8 Erinomainen (5 974 arvostelua)0,27 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 250 €
2 Units | Steps from Times Square & Broadway | Near Moma
10 Erinomainen (1 arvostelu)0,25 kmKuntokeskus, Kahvinkeitinalk. 888 €
4-tähden hotelli
1 % halvempicitizenM New York Times Square8.9 Erinomainen (7 016 arvostelua)0,19 kmKuntokeskus, Ravintola, Baari/oleskelutilaalk. 286 €
4-tähden hotelli
The Pearl New York8.7 Erinomainen (3 318 arvostelua)0,21 kmKuntokeskus, Huonepalvelu, Ilmainen langaton internetalk. 355 €
4-tähden hotelli
7 % halvempi
Civilian Hotel
8.7 Erinomainen (2 991 arvostelua)0,26 kmRavintola, Baari/oleskelutila, Ilmainen langaton internetalk. 267 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

8,2
0,7 km
New York LaGuardian lentoasema
9,6 km