Best Western Plus Hôtel Cosy Nice

4 tähteä
7,8
Hyvä
perustuu 3664 arvosteluihin
3664 arvostelua
ti 27.10
-
ke 28.10
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

Baari/aulabaari, välipalabaari/deli ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa kuuluvat tämän savuttoman hotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on concierge-palvelut, kuivapesulapalvelu ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä. Best Western Plus Hotel Cosy Nice tarjoaa 41 huonetta, joissa on minibaari ja espressokoneet. Näissä yksilöllisesti sisustetuissa ja kalustetuissa huoneissa on työtuoli. Huoneessa on pillowtop-patjallinen sänky, jossa on ylelliset vuodevaatteet. 43-tuumainen taulutelevisio, satelliittikanavat. Tämä hotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työhuoneet, työpöydät ja puhelin. Lisäksi huoneissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. Silitysrauta/-lauta, pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin.
7,8
Hyvä
3664 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille Best Western Plus Hôtel Cosy Nice

ti 27.10
-
ke 28.10
Tarjoukset:
64 €
•Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Deluxe-huone, Queen-huone ja 42 lisää Best Western Plus Hôtel Cosy Nice tarjouksia.
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
64 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
123 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
86 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
93 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
94 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
114 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, tuntematon vuodetyyppi
97 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
103 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
180 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
108 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 queen-vuode
153 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
121 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, tuntematon vuodetyyppi
141 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
122 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
128 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
138 €
Yhteensä per yö maksuilla
Klassinen huone, tuntematon vuodetyyppi
142 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
156 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
162 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
167 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 parivuode
211 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 queen-vuode
196 €
Yhteensä per yö maksuilla
Executive-huone, 1 queen-vuode
201 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, tuntematon vuodetyyppi
220 €
Yhteensä per yö maksuilla
Kahden hengen, 1 queen-vuode
275 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, 1 queen-vuode
333 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin Best Western Plus Hôtel Cosy Nice palvelut

  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Liikekeskus
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla
  • Taulu-tv
  • TV

Arvostelut: Best Western Plus Hôtel Cosy Nice

7,8
Hyvä
3664 todennettua arvostelua
Upea
1263
Erittäin hyvä
746
Hyvä
597
OK
307
Kohtuullinen
293
Keskinkertainen
170
Heikko
289
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

3 Rue de Belgique, 06000 Nizza

Mitä lähistöltä löytyy

  • Basilica of Notre-Dame de Nice167 m
  • Avenue Jean Medecin0.5 km
  • Nice City Centre0.5 km
  • Saint-Nicolas de Nice Cathedral0.9 km
  • Pohjoinen foorumi1 km
  • Promenade des Anglais1.1 km
  • Place du Palais de Justice1.2 km
  • Nizzan ooppera1.2 km
  • Musée d'art moderne et d'art contemporain1.2 km
  • Nizzan katedraali1.2 km
  • Palais Lascaris1.3 km
  • Université Nice Sophia Antipolis1.4 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

Best Western Plus Hôtel Cosy Nice - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

toukokuu
syyskuu
130 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 39 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 82 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

Best Western Plus Hôtel Cosy Nice

Missä kuussa Best Western Plus Hôtel Cosy Nice hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiBest Western Plus Hôtel Cosy Nice yöpymiseen on marraskuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 68 €. Kallein kuukausi on kesäkuu, jolloin hinta on 285 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata Best Western Plus Hôtel Cosy Nice?

Halvin päivä varata Best Western Plus Hôtel Cosy Nice on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 88 €. Kallein päivä on keskiviikko, jolloin hinta on 208 € yöltä kohden.

Kuinka paljon etukäteen Best Western Plus Hôtel Cosy Nice kannattaa varata?

Varaa noin 4 viikkoa etukäteen löytääksesi sopivimman hinnan hotellille Best Western Plus Hôtel Cosy Nice. Tämä voi tuoda sinulle noin 55 % säästön verrattuna viime hetken varauksiin.

KAYAKin osuvimmat vinkit Best Western Plus Hôtel Cosy Nice majoittumiseen

  • Jos etsit halpaa huonetta hotellista Best Western Plus Hôtel Cosy Nice, harkitse majoittumista matalasesongin aikana. Halvimmat tarjoukset löytyvät yleensä toukokuu ja huhtikuu.
  • Halvin hinta, jolla huone Best Western Plus Hôtel Cosy Nice varattiin KAYAK-sivustolla viimeisen 2 viikon aikana, oli 158 €, kun taas kallein hinta oli 158 €.
  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa Best Western Plus Hôtel Cosy Nice? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 8 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset Best Western Plus Hôtel Cosy Nice varaukselle

  • Missä Best Western Plus Hôtel Cosy Nice sijaitsee?

    Best Western Plus Hôtel Cosy Nice osoite naapurustossa Jean-Medecin on 3 Rue de Belgique, ja sen etäisyys kaupungin Nizza keskustasta on 0,6 km. Hotellin Best Western Plus Hôtel Cosy Nice lähin maamerkki on Basilica of Notre-Dame de Nice.

  • Mitkä ovat hotellin Best Western Plus Hôtel Cosy Nice sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin Best Western Plus Hôtel Cosy Nice sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako Best Western Plus Hôtel Cosy Nice ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, Best Western Plus Hôtel Cosy Nice tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Kuinka kaukana Best Western Plus Hôtel Cosy Nice on lentokentältä?

    Hotellin Best Western Plus Hôtel Cosy Nice etäisyys on 6,5 km kentältä Nizza Côte d'Azur. Hotellin Best Western Plus Hôtel Cosy Nice etäisyys on 97,9 km kentältä Cuneo Levaldigi.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä Best Western Plus Hôtel Cosy Nice hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat Best Western Plus Hôtel Cosy Nice huonehinnat Nizzassa ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin Best Western Plus Hôtel Cosy Nice huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän Best Western Plus Hôtel Cosy Nice tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

4-tähden hotelli
38 % halvempi
Hotel 66
8.8 Erinomainen (3 496 arvostelua)0,01 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 59 €
2-tähden hotelli
42 % halvempi
Hôtel des Flandres
6.8 Hyvä (359 arvostelua)0,02 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Kaapeli- tai satelliittitelevisioalk. 56 €
4-tähden hotelli
42 % halvempi
Ikonik Jean Medecin
7.8 Hyvä (66 arvostelua)0,05 kmLangaton internet, Kahvin-/teenkeitin, Kahvinkeitinalk. 55 €
3-tähden hotelli
44 % halvempiAmaryllis Hotel7.6 Hyvä (3 352 arvostelua)0,06 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 53 €
2-tähden hotelli
50 % halvempiHotel Ostende7.3 Hyvä (3 445 arvostelua)0,06 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 48 €
3-tähden hotelli
45 % halvempiBristol Nice7.7 Hyvä (3 307 arvostelua)0,07 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 52 €
3-tähden hotelli
45 % halvempiHôtel du Midi8.2 Erinomainen (3 504 arvostelua)0,14 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 52 €
3-tähden hotelli
44 % halvempiSaint Gothard Nice7.6 Hyvä (4 269 arvostelua)0,08 kmLangaton internet, Taulu-tv, TValk. 53 €
4-tähden hotelli
39 % halvempiHotel 64 Nice8.9 Erinomainen (4 724 arvostelua)0,09 kmLangaton internet, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla, Taulu-tvalk. 58 €
3-tähden hotelli
Studio Lou Nidou, Nice Centre
8.9 Erinomainen (181 arvostelua)0,12 kmalk. 140 €
4-tähden hotelli
38 % halvempi
Hotel 66
8.8 Erinomainen (3 496 arvostelua)0,01 kmHuonepalvelu, Ilmainen langaton internet, Liikekeskusalk. 59 €
3-tähden hotelli
12 % halvempiHotel Khla Nice8.5 Erinomainen (4 229 arvostelua)0,07 kmBaari/oleskelutila, Ilmainen langaton internet, Kahvin-/teenkeitinalk. 84 €

Hyvä tietää

Hinta-laatusuhde

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

7,7
0,6 km
Nizza Côte d'Azur
6,5 km