The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+)

4 tähteä
9,0
Upea
perustuu 1827 arvosteluihin
1827 arvostelua
ma 28.9
-
ti 29.9
2 vierasta, 1 huone
Yhteenveto
Hinnat
Palvelut
Arvostelut
Sijainti
Varaus tehtävä
Vinkkejä ja usein kysytyt kysymykset
Majoittumiset lähellä

Tiedot

The Mangrove Panwa Phuket Resort tarjoaa asiakkaidensa käyttöön ulkouima-altaan sekä ilmaiset kuljetukset rannalle, jossa on mahdollisuus käydä melomassa. The Mangrove Panwa Phuket Resort tarjoaa 32 ilmastoitua huonetta, joissa on minibaari ja tallelokerot. Huoneessa on parveke tai terassi. Tämän 4 tähden lomakeskuksen huoneissa on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy tohvelit, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja. Tämä lomakeskus tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. 32-tuumainen LCD-televisio, kaapelikanavat. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja pimennysverhot. Siivous on saatavilla päivittäin. Tässä lomakeskuksessa käytössäsi on ulkouima-allas ja ilmaiset polkupyörät. Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
9,0
Upea
1827 arvostelua

Uusimmat tarjoukset hotellille The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+)

ma 28.9
-
ti 29.9
Tarjoukset:
32 €
Halvin hinta per yö
Vertaile hintoja Deluxe-huone, Queen-huone ja 7 lisää The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) tarjouksia.
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
32 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, 1 twin-vuode
55 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
55 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
56 €
Yhteensä per yö maksuilla
Queen-huone, 1 queen-vuode
60 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
75 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
120 €
Yhteensä per yö maksuilla
Standard-huone, tuntematon vuodetyyppi
180 €
Yhteensä per yö maksuilla
Deluxe-huone, tuntematon vuodetyyppi
227 €
Yhteensä per yö maksuilla
Miten sivustollemme suoritetut maksut vaikuttavat hakutulosten järjestykseen ja miten laitamme ne paremmuusjärjestykseen?
Lisätietoja
*Kokonaishinta sisältää arvioidut paikalliset verot ja maksut, jotka maksetaan uloskirjautumisen yhteydessä.

Hotellin The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) palvelut

  • Yksityinen ranta
  • Ulkouima-allas
  • Ravintola
  • Baari/oleskelutila
  • Huonepalvelu
  • Ilmainen langaton internet
  • Kahvin-/teenkeitin
  • Kahvinkeitin
  • Ilmainen pysäköinti
  • WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueilla

Arvostelut: The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+)

9,0
Upea
1827 todennettua arvostelua
Upea
958
Erittäin hyvä
380
Hyvä
254
OK
99
Kohtuullinen
71
Keskinkertainen
37
Heikko
28
Lajittele:Viimeisin

Suodata

Kaikki suodattimet

Suodata

Arviopisteet
Matkustajatyyppi
Aika vuodesta

Pisteet varaussivuttain

Sijainti

39/6 Moo 6, Ao-Yon Khaokhad Rd., Wichit 83000

Mitä lähistöltä löytyy

  • Khao Kad Beach2.2 km
  • Ao Yon Beach3 km
  • Panwa Cape4.5 km
  • Khao Khad Viewpoint4.7 km
  • Panwa Beach4.7 km
  • Phuketin akvaario4.8 km
  • Surakulin stadioni5.9 km
  • Khao Rang Hill View Point6.2 km
  • Central Festival Phuket6.3 km
  • Wat Khao Rang6.3 km
  • Phuketin kansainvälinen sairaala6.9 km

Käytännöt

Sisään- ja uloskirjautuminen

Sisäänkirjautuminen milloin tahansa 14:00 jälkeen, uloskirjautuminen milloin tahansa ennen 12:00

Peruutus/ennakkomaksu

Peruutus-/ennakkomaksukäytännöt vaihtelevat huonetyypin ja palveluntarjoajan mukaan.

The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) - olennaiset tiedot

Matalasesonki

Huippusesonki

Keskim. hinta (viikkoyö)

tammikuu
tammikuu
93 €
Halvin kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnanlaskun myötä.
Kallein kuukausi yöpyä keskimääräisen 0 % hinnan nousun myötä.
Keskimääräinen su - to hinta edellisen2 viikkojen ajalta.

The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+)

Missä kuussa The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) hotellin hinnat ovat halvimmat?

Halvin kuukausiThe Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) yöpymiseen on heinäkuu, jolloin keskimääräinen yöhinta on 32 €. Kallein kuukausi on joulukuu, jolloin hinta on 135 € per yö.

Mikä on halvin viikonpäivä varata The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+)?

Halvin päivä varata The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) on tiistai, ja keskimääräinen yöhinta on 24 €. Kallein päivä on sunnuntai, jolloin hinta on 93 € yöltä kohden.

KAYAKin osuvimmat vinkit The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) majoittumiseen

  • Kuinka kauan sinun pitäisi majoittua hotellissa The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+)? KAYAK- käyttäjät varaavat yleensä huoneet 1 päiväksi.

Useimmin kysytyt kysymykset The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) varaukselle

  • Missä The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) sijaitsee?

    The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) osoite on 39/6 Moo 6, Ao-Yon Khaokhad Rd., ja sen etäisyys kaupungin Wichit keskustasta on 2,6 km. Hotellin The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) lähin maamerkki on Khao Kad Beach.

  • Mitkä ovat hotellin The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) sisään- ja uloskirjautumisajat?

    Hotellin The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) sisäänkirjautumisaika on 14:00 ja uloskirjautumisaika 12:00.

  • Tarjoaako The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) ilmaisen WiFi-yhteyden?

    Kyllä, The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) tarjoaa ilmaisen WiFi-yhteyden.

  • Tarjoaako The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) ilmaisen pysäköinnin?

    Kyllä, The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) tarjoaa ilmaisen pysäköinnin.

  • Kuinka kaukana The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) on lentokentältä?

    Hotellin The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) etäisyys on 31,9 km kentältä Phuketin kansainvälinen lentoasema. Hotellin The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) etäisyys on 72,7 km kentältä Krabi.

  • Onko hotellissä The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) uima-allas?

    Kyllä, hotellissa The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) on uima-allas.

  • Miten KAYAK löytää näin hyviä The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) hotellitarjouksia?

    KAYAK etsii verkosta kaikki saatavilla olevat The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) huonehinnat Wichit ja voit vertailla hakutuloksia löytääksesi parhaan hinnan. Monet eri matkailusivustot tarjoavat alennuksia tai tarjouksia eri aikoina hotellin The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) huoneista, ja KAYAK tarjoaa sinulle hinnat valtavasta valikoimasta eri matkailusivustoja. Tämä tarkoittaa, että voit aina löytää hyvän The Mangrove by Blu Monkey (SHA Plus+) tarjouksen.

Lähellä sijaitsevat hotellit ja majoituspaikat

3-tähden hotelli
39 % halvempiCafe'@luv229.4 Erinomainen (214 arvostelua)1,04 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 22 €
4-tähden hotelli
Long One A5
1,3 kmalk. 142 €
4-tähden hotelli
17 % halvempi
Alaita Boutique Phuket
1,43 kmUlkouima-allas, Taulu-tv, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 30 €
3-tähden hotelli
45 % halvempi
Hivetel Phuket
7.7 Hyvä (320 arvostelua)1,67 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 20 €
3-tähden hotelli
45 % halvempi
Hivetel Phuket
7.7 Hyvä (320 arvostelua)1,67 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 20 €
3-tähden hotelli
39 % halvempiCafe'@luv229.4 Erinomainen (214 arvostelua)1,04 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 22 €
4-tähden hotelli
17 % halvempi
Alaita Boutique Phuket
1,43 kmUlkouima-allas, Taulu-tv, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 30 €
4-tähden hotelli
Long One A5
1,3 kmalk. 142 €
3-tähden hotelli
39 % halvempiCafe'@luv229.4 Erinomainen (214 arvostelua)1,04 kmLangaton internet, Ilmainen pysäköinti, WiFi-yhteys on käytettävissä kaikilla alueillaalk. 22 €
3-tähden hotelli
45 % halvempi
Hivetel Phuket
7.7 Hyvä (320 arvostelua)1,67 kmSnorklaus, Ulkouima-allas, Kuntokeskusalk. 20 €
4-tähden hotelli
Long One A5
1,3 kmalk. 142 €
4-tähden hotelli
17 % halvempi
Alaita Boutique Phuket
1,43 kmUlkouima-allas, Taulu-tv, Ilmaisia hygieniatuotteitaalk. 30 €

Hyvä tietää

Etäisyys keskustaan

Lähin lentokenttä

Etäisyys lentokentälle

2,6 km
Phuketin kansainvälinen lentoasema
31,9 km